Патріарх Філарет захворів, це зробило його союзником Москви в боротьбі проти Томосу, - Зоря
Про це написав на своїй фейсбук-сторінці заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря), повідомляє Цензор.НЕТ.
"Рівно пів року тому Томос було вручено митрополиту Епіфанію та привезено до України. Тоді разом з усіма наш патріарх Філарет дякував Вселенському патріарху і президенту Порошенку за велику працю. І його самого шанували за жертовність та мужність, щиро раділи заслуженій нагороді - званню Герой України. Бо наш патріарх справді був героєм, який був натхненним і сам надихав", - написав він.
Зоря зазначив, що хвороба змінила Філарета до невпізнання. "Зовні начебто все залишилося звичним. Але я не можу собі навіть уявити, щоб наш патріарх давав інтерв'ю кремлівським пропагандистам, знаючи, для чого воно їм потрібно: щоб далі руйнувати Україну. Хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу", - підкреслив архієпископ.
Він навів цитату Філарета: "Коли я вийду з ПЦУ, то у Епіфанія відберуть Томос, він буде ніким, а я буду патріархом". "Це могла сказати якась інша людина, але не наш патріарх", - додає Зоря.
Сьогодні хвороба проявилася черговим "пробиттям дна" - інтерв'ю телеканалу "Росія-24". А ми ще сподівалися, що дно - це "Страна.uа"... Прикро писати про це у свято, але і не відреагувати не можна.
У мене два висновки:
1. Користуючись хворобою патріарха, Москва принижує і нищить його, а він цього вже не здатен зрозуміти. Спецслужби Кремля мстять за те, що він колись порвав із ними. Зараз, через багато років, з‘явилася нагода відплатити, зробивши так, що їхній ворог сам себе нищить і принижує.
2. Молімося за здоров'я патріарха Філарета - тілесне і духовне. Бо неможливе для людей - можливе для Бога", - резюмував архієпископ.
Нагадаємо, почесний патріарх Філарет в інтерв'ю пропагандистам із телеканалу "Росія-24" розповів про свої претензії до отриманого Україною Томосу.

https://www.youtube.com/watch?v=sUC5mrk7UbE
Хіба бебика чи білоконя звати Володимир Павлович? Чому якийсь козлов відмовляє мені мати право на власну думку і самостійно робити якісь дослідження? В царині історії українців в тому числі. Він бачите Бебика читав. А Івана Білика читав? Отож бо.
С прізвищ не сміявся - це ж так як вони підписуються. І його можна змінити чи взяти псевдонім.
Ти просто віриш в таку дурню, шо можна одразу сказати: українці придумали колесо, Ісу Креста, і опше - Яхвенаш
От ти говориш про віру в якусь дурню. Звідки ти знаєш - що є дурня, а що - істина?
Українці придумали колесо? А хто конкретно придумав колесо? Євреї? Чи єгиптяни? Хто весь час в пастухах пересувався возами по безкраїх степах? Чи не предки україців? Бо в українців є кров і хліборобів (осілих тобто, полян) і є кров пастухів, скитів скажімо. То ти не читав всього Білика, не читав Геродота про нашу давню історію.
Ти не читав свідчення літописця доби Русі: поляни - люди богобоязливі і закон поважають. а не так як окремі сусідні племена: украв дівку і зробив з неї собі жінку ( це певно про майбутніх москалів мовиться). І така совістність була ще до офіційного хрещення Русі Володимиром.
Почитай в кінці кінців Каганця "Пшениця без кукілю". Попри деяку фантазійность, в нього дуже багато фактажу, і недруги українців і хрестиянства ( а вони - одні й ті самі) зубами скриплять, а сказати щось проти не можуть. НЕма контраргументів.
В кінці кінців, ти й мене не читав. Хоча з таким упередженим ставленням тобі може й не дійти. Але я своє, що міг, зробив. За руку водити більше не буду.
Я вже робив Вам, Олександре, зауваження відносно вашого абсолютного неволодіння цією темою. Ще раз повторю: для православних українців є важливим визнання української церкви в православному світі. ПЦУ таке визнання отримало від Константинопольської церкви-матері. І хоч там є один нюанс, але я не буду його оголошувати на радість антихристам і москалям.
-"Учитывая изложенное в рапорте, констатировать, что состояние физического здоровья блаженнейшего Митрополита Владимира дает основания для вступления в силу п. 14 раздела V Устава Управления УПЦ, а именно о наличии причин, которые делают невозможным выполнение митрополитом Киевским и всея Украины Владимиром обязанностей предстоятеля Украинской православной церкви", - постановил Священный Синод УПЦ.
=В соответствии с нормами Устава УПЦ тайным голосованием на должность местоблюстителя избран митрополит Черновицкий и Буковинский Онуфрий.
-В сообщении Синодального информационного отдела Московского Патриархата, которое поступило в УНИАН, сообщается, что в состоявшемся после избрания телефонном разговоре святейший патриарх Московский и всея Руси Кирилл пожелал митрополиту Онуфрию "помощи Божией в несении ответственного служения в трудный для Церкви период, переживаемый ныне украинским народом".
которые могли преспокойно добавлять ему в еду и питьё "необходимые вещества".
Прикопайте старого дурака,
А лучше - отправьте работать в Лаврские пещеры.
Мощами.
Он заслужил!
це раз
а є такі речовини шо зробиш все що скажуть
це два
лишивши = позбавивши.
а потому что и в церковной жизни должна быть пенсия
и справки от психиатра и тд. при допуске к работе а также после определённого возраст мед обследование раз в год хотя бы
этажикрута, хоспотупамалииимсяяя
Да Филаретка за власть и деньги душу продаст, а уж страну продаст не задумываясь.
В чем был успех? Отсутствии какого-либо признания и каких-либо перспектив?
А боролся Филарет исключительно за власть. Он и УПЦ КА создал исключительно после того, как его "кинули" с избранием в патриархи РПЦ.