579 7

Від початку доби 8 липня ворог 8 разів порушив перемир'я. Втрат немає, - штаб ООС

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу ООС.

У вечірньому зведенні зазначається: "В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник чотири рази обстріляв позиції Об'єднаних сил:

два рази поблизу населеного пункту Водяне - з артилерійських систем калібру 122 мм і гранатометів різних систем;

поруч із Лебединським - зі стрілецької зброї;

по околиці Мар'їнки - з гранатометів різних систем.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник чотири рази обстріляв позиції Об'єднаних сил:

два рази в районі населеного пункту Новолуганське, з мінометів калібру 82 мм;

поруч із Південним, з міномета калібру 120 мм;

неподалік Майорського, зі станкового протитанкового гранатомета і стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих обстрілів втрат із нашого боку не зафіксовано. На обстріл з боку збройних формувань Російської Федерації наші підрозділи дали адекватну відповідь, втрати противника уточнюються".

Коментувати
Сортувати:
головне, що втрат немає........
показати весь коментар
08.07.2019 19:49 Відповісти
Привіт, дивись нижче, зараз щось скину
показати весь коментар
08.07.2019 21:04 Відповісти
С начала суток 8 июля враг 8 раз нарушил перемирире. Потерь нет, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 7365
показати весь коментар
08.07.2019 19:54 Відповісти
Цікаво ще ось це, свіжак-«Донецьк. 18:33 - 18:50 десять мінусів з шелестінням, через 40 - 50 сек чути розив. Мінусують ДАП/Точмаш?»,
«18:43. Макеевка. На западе минусуют тяжелым. Есть и плюсы. Тоже тяжелые»,
«18:44. Третий бабах за последние 10 минут… На север от Донецка»,
«18:46. Донецьк. Щось недобрий вечір! Якісь бахи в стороні Путіловки». Поодинці, але досить голосно»,
«18:51. "Бумкает" ближе к Спартаку, а на ЯБП, походу, прилетает изредка»,
«18:52. Уже больше 15»,
«19:00. Макеевка, Ясиноватая тяжелое дуплетом с эхом»,
«19:15 бууух 19:22 еще два с эхом. Похоже, около ЯБП накрывают Авдеевку»,
«Донецьк. 19:25 десь дуже далеко Піски - ЯБП чути розриви…»,
«Донецк 19.27 Гвардейка, Бутовка громко одиночные, сторона Спартак - ЯБП»,
«Авдеевка. Где-то на юге-ю-западе отдаленно гремит…(19−32)».
показати весь коментар
08.07.2019 21:06 Відповісти
Здається мені, що хтось забрехався при штабі!!
показати весь коментар
08.07.2019 21:07 Відповісти
В военных делах не сильно, но судя из Вашего поста (про обстрелы) идет умышленная(?) деза от штабистов.........
показати весь коментар
08.07.2019 22:25 Відповісти