11360 відвідувачів онлайн

Зеленський на саміті ЄС: Скоро ми проситимемо у Євросоюзу не гроші, а екстрадицію топкорупціонерів-утікачів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента, про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресконференції за результатами 21-го саміту Україна - Європейський Союз 8 липня в Києві.

"Дякую Європейському Союзу, який готовий і надалі, зокрема матеріально, підтримувати нас у цьому питанні. Знаю, як наші європейські партнери втомилися виділяти кошти на міфічну боротьбу з корупцією. Вірю, що зовсім скоро ми будемо просити у вас не гроші, а екстрадицію топкорупціонерів-утікачів", - наголосив глава держави.

Водночас він підкреслив, що має політичну волю для подолання корупції.

"Попередні роки ми постійно чули, що для цього (подолання корупції. – Ред.) потрібна лише політична воля. У мене ця воля є. А от у когось, найшвидше, воля на певний строк буде обмеженою", – сказав він.

Володимир Зеленський підкреслив, що за короткий час його перебування на посаді глави держави вже є певні здобутки в цьому питанні. Зокрема, розблоковано міжнародну співпрацю Національного антикорупційного бюро з антикорупційними органами іноземних держав, а також скасовано електронне декларування для антикорупційних активістів. Крім того, наразі готується до повноцінного запуску Вищий антикорупційний суд.

"Останнім бар’єром на шляху до цього була відсутність належного приміщення для цього органу. Це питання вирішене. 5 вересня цього року суд почне розгляд справ щодо топкорупції. До речі, у будівлі на проспекті Перемоги. І це звучить дуже символічно, адже нас цікавить не боротьба з корупцією, а саме перемога над нею", – заявив президент.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності перезавантажити всю антикорупційну систему, зокрема роботу Національного агентства України з питань запобігання корупції.

"Упевнений, що новий склад українського парламенту, який з’явиться зовсім скоро, повністю розв’яже нам (Україні. – Ред.) руки для придушення корупції", – підсумував він.

Зі свого боку президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер звернув увагу, що сьогодні було вирішено виділити 119 млн євро для підтримки боротьби з корупцією в Україні, реалізації реформи децентралізації та підтримки громадянського суспільства. Також він висловив сподівання, що з приходом до влади нового президента та його команди корупцію в Україні буде викорінено.

"Коли я був президентом своєї держави, президентом Європейської комісії щоразу згадувалася корупція. Вона була в центрі всіх дискусій. Мені хотілося б, щоб цього разу Україна, маючи нового президента, рішуче змогла викорінити корупцію. Ця велика нація заслуговує на майбутнє без корупції", – резюмував він.

Нагадаємо, 8 липня в Києві відбувся 21-й саміт Україна - ЄС. У межах заходу президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер зустрілися у вузькому колі.

Топ коментарі
+27
Нащо ?! Коломойський вже в Україні !
показати весь коментар
09.07.2019 07:39 Відповісти
+21
Головне, щоб це були не лише порожні слова.. А поки аплодую
показати весь коментар
09.07.2019 07:38 Відповісти
+15
начни с себя недомерок
показати весь коментар
09.07.2019 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Нашому теляті та вовка б з'їсти.
показати весь коментар
09.07.2019 08:27 Відповісти
Зеленський на саміті ЄС: Скоро ми проситимемо у Євросоюзу не гроші, а екстрадицію топкорупціонерів-утікачів - Цензор.НЕТ 7820
показати весь коментар
09.07.2019 08:33 Відповісти
Для тебе з Каламойшами?
показати весь коментар
09.07.2019 08:47 Відповісти
А для порохоботов? Где перемены для порохоботов???!
показати весь коментар
09.07.2019 09:28 Відповісти
Ось тільки коксу нюхне і шаурмою закусить.
показати весь коментар
09.07.2019 09:11 Відповісти
Свинарчукгейт -двигатель пианиста на выборах-оказался большим пуком. Свинарчукгейт накрылся медным тазом.Отмазка, скорее всего: пианисту не хватило полномочий.
показати весь коментар
09.07.2019 08:34 Відповісти
Та бачимо ми куди ти "двігаєшься", кожен день в новинах про обстріли і поранених передають.
показати весь коментар
09.07.2019 08:46 Відповісти
"Нам нужна не правда, нам нужна победа" ( с российского форума, если не ошибаюсь слова старичка Проханова)
показати весь коментар
09.07.2019 09:46 Відповісти
А когда преЗедент начнёт работать в качестве президента?
показати весь коментар
09.07.2019 08:51 Відповісти
Что то Зеля слишком много говорит того что хочет услышать народ. После выборов посмотрим чего стоят его слова.
показати весь коментар
09.07.2019 09:07 Відповісти
Так уже увидели - все оказалось фуфлом.
показати весь коментар
11.07.2019 08:26 Відповісти
Ахахаааа)))),зебiл клоун-клоуном
показати весь коментар
09.07.2019 09:08 Відповісти
а ведь порохохряку тяжело будет копыта уносить, такой баул с 350 кг. наличных долларов быстро перемещать не удастся. Попадется где то поросенок и загремит под фанфары
показати весь коментар
09.07.2019 09:14 Відповісти
Яка посадка, такий і врожай. Наї... обманув Зе своїх виборців. Зіграв на них, як на рояльних клавішах. І зовсім не булавою...
Зеленський на саміті ЄС: Скоро ми проситимемо у Євросоюзу не гроші, а екстрадицію топкорупціонерів-утікачів - Цензор.НЕТ 4735
показати весь коментар
09.07.2019 09:15 Відповісти
мы уже видели как ты ахметова "посадил", шути дальше, клоун!
показати весь коментар
09.07.2019 09:29 Відповісти
А чего только у ЕС?!
У Израиля не?!!!!!
показати весь коментар
09.07.2019 10:11 Відповісти
Они и так на этого наркомана слетаются как мухи на "сами знаете что".
показати весь коментар
09.07.2019 10:20 Відповісти
В Украине так много уже говорили о поимках и посадках коррупционеров - и так ничтожно мало сделали для поимки и наказания себя, - что нынешние слова, очередного борца, с этим эпическим монстром, кажутся мне, изначально лживыми.
показати весь коментар
09.07.2019 11:08 Відповісти
Для початку не давайте злодіям втекти за кордон, то і не треба буде їх назад силоміць повертати.
показати весь коментар
09.07.2019 11:28 Відповісти
Всё верно. Соевые боты и их хозяева - мразота.
показати весь коментар
09.07.2019 13:20 Відповісти
...Зеленський закликав виконувача обов'язків голови Державної фіскальної служби України Олександра Власова прийняти жорсткі рішення щодо голів чотирьох обласних митниць ...https://24tv.ua/**************** . Так само через деякий час буде і з рішучою боротьбою з корупцією!
показати весь коментар
09.07.2019 15:23 Відповісти
Какой же дебил - "у кого-то ВОЛЯ будет ограничена"...
Не свобода, а именно ВОЛЯ. Очевидно после пыток на дыбе.
показати весь коментар
11.07.2019 08:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2