9834 відвідувача онлайн

Нацрада з ТРМ звернеться до Антимонопольного комітету з питань створення "інформаційного холдингу" на базі NewsOne, ZIK та "112 Україна"

"Дуже багато запитань виникає щодо телеканалів ZIK і групи компаній, які ведуть мовлення за програмною концепцією "112 Україна". Нас також дуже непокоїть це питання. Зокрема, щодо створення так званого інформаційного холдингу. Документи про переоформлення власника цього телеканалу до Нацради ще не надійшли", - наголосила Фещук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Вона також нагадала, що відповідно до закону про телерадіомовлення, у мовника є 35 днів на оформлення таких документів.

"Щойно ми отримаємо ці документи, ми звернемося до Антимонопольного комітету щодо того, чи отримували відповідні юрособи дозвіл на концентрацію, а також чи підпадають такі дії під вимоги антимонопольного законодавства", - відзначила заступник голови Нацради.

За її словами, держрегулятор також може звернутися до НАЗК, оскільки в ЗМІ "називаються суттєві суми щодо купівлі телеканалу ZIK новим власником і ця особа є пов'язаною з іншими власниками інформканалів", тому Нацрада вважає за необхідне здійснити перевірку цих фактів відповідними органами.

Фещук також повідомила, що Нацрада бере участь у більше ніж 30 судових позовах стосовно групи телеканалів, які віщають за програмною концепцією "112 Україна".

14 червня стало відомо, що телеканал Zik купив соратник Медведчука Тарас Козак, нардеп від "Опозиційного блоку". Козак також є власником телеканалів NewsOne і "112 Україна".

Він об'єднав три свої інформаційні телеканали - "112 Україна", NewsOne і ZIK - в медіахолдинг "Новости", який очолив Олексій Семенов (колишній керівник телеканалів "112 Україна", NewsOne і Прямого каналу).

Відразу після звістки про продаж Zik з каналу звільнилися журналісти Кіпіані, Недзельський, Рахманін, Даниленко та деякі інші. Також телеканал залишив голова медіахолдингу Zik Ігор Туркевич.

Партія "Народний фронт" вимагала скликати у зв'язку зі зміною власника телеканалу засідання РНБО.

В Адміністрації президента 19 червня відбулася зустріч з колишніми працівниками телеканалу ZIK, які звільнилися з каналу після його купівлі соратником Віктора Медведчука - Тарасом Козаком.

Народний депутат Єгор Соболєв звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням заборонити в Україні телеканали, скуплені агентом Кремля Віктором Медведчуком.

Топ коментарі
+5
Нацсовет по ТРВ обратится в Антимонопольный комитет по вопросам создания "информационного холдинга" на базе NewsOne, ZIK и "112 Украина" - Цензор.НЕТ 3240
показати весь коментар
09.07.2019 12:55 Відповісти
+5
Мене, як громадянина України, позбавляють права на захист власної держави в інформаційному просторі. Ефір окупували Медведчуки і Рабіновичі, які займаються відкритою ворожою пропагандою.
показати весь коментар
09.07.2019 13:19 Відповісти
+3
А у нас есть антимонопольный комитет?
показати весь коментар
09.07.2019 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пересічні тільки 5 к анал дивляться і УР-1 слухають))
показати весь коментар
09.07.2019 12:45 Відповісти
https://censor.net/user/439612

Нацсовет по ТРВ обратится в Антимонопольный комитет по вопросам создания "информационного холдинга" на базе NewsOne, ZIK и "112 Украина" - Цензор.НЕТ 4747
показати весь коментар
09.07.2019 13:04 Відповісти
Краще американців намалюй, там покруче будет))
показати весь коментар
09.07.2019 13:08 Відповісти
З 9 членів АМКУ 4-х членів Зєля вже вигнав. Що 5-х вигнати, прийняти нову редакцію закону про АМКУ і справа можливо зрушиться.
показати весь коментар
09.07.2019 13:19 Відповісти
Нацрада замість того щоб відкликати ліцензію на вещання у ньюзвана, генерує якісь ідіотські процеси! Розганяйте цих ідіотів і ліквідовуйте таку Нацраду!
показати весь коментар
09.07.2019 16:27 Відповісти
лучше обратитесь к леснику, у богатый опыт решения подобных проблем, когда немцы и партизаны гоняли 5 суток с переменным успехом друг друга из леса, то пришел лесник и выгнал всех нахрен из леса
показати весь коментар
09.07.2019 12:46 Відповісти
А у нас есть антимонопольный комитет?
показати весь коментар
09.07.2019 12:51 Відповісти
Нацсовет по ТРВ обратится в Антимонопольный комитет по вопросам создания "информационного холдинга" на базе NewsOne, ZIK и "112 Украина" - Цензор.НЕТ 3240
показати весь коментар
09.07.2019 12:55 Відповісти
"Нацсовет по ТРВ обратится в Антимонопольный комитет по вопросам создания "информационного холдинга" на базе NewsOne, ZIK и "112 Украина"

Обратиться в одну из самых импотентных структур? Мощно.
показати весь коментар
09.07.2019 13:13 Відповісти
Мене, як громадянина України, позбавляють права на захист власної держави в інформаційному просторі. Ефір окупували Медведчуки і Рабіновичі, які займаються відкритою ворожою пропагандою.
показати весь коментар
09.07.2019 13:19 Відповісти
Нацрада --спромоглася--на обеспокоення...до цього часу --глухі і сліпі були
показати весь коментар
09.07.2019 13:20 Відповісти
интер,нтн, 112 , ньюс-ван ,зик , трк Украина и тд Пацаки пошли другим путём путём пром ывания нам мозгов и вливания своих кацапских помоев нам в уши
показати весь коментар
09.07.2019 13:23 Відповісти
Кто придумал телемост и как он ударит по Зеленскому - Небоженко Июль 9, 2019Без рубрикиhttps://www.economics-prorok.com/2019/07/%d0%ba%d1%82%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b4%d1%83%d0%bc%d0%b0%d0%bb-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82-%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%be%d0%bd-%d1%83%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%82-%d0%bf.html#comments Комментарии: 4
Нацрада з ТРМ звернеться до Антимонопольного комітету з питань створення "інформаційного холдингу" на базі NewsOne, ZIK та "112 Україна" - Цензор.НЕТ 4809У нас действует подпольный обком, в котором есть три богатыря - это президент Владимир Путин, бывший президент Петр Порошенко и Виктор Медведчук. И они практически контролируют большинство государственных структур, и таким образом показывают свою силу и власть.
Такое мнение https://glavred.info/opinions/10083386-kto-pridumal-telemost-mezhdu-ukrainoy-i-rossiey-i-kak-on-udarit-po-zelenskomu.html выразил сегодня политолог Виктор Небоженко.
Телемост между украинским телеканалом NewsOne и государственным российским Россия 24, отменили. Сама идея с мостом неправильна в силу того, что у нас 15 тысяч погибших.
Тем не менее, Медведчук продемонстрировал, что способен управлять повесткой дня страны. Журналисты знают, что повестка - это наиболее важные темы, которые рассматриваются. И они ищут наибольшие информационные и эмоциональные конфликты. И Медведчук показал свою силу. Он активно борется за место под солнцем, и ему нужно, чтобы как можно больше его людей прошло в Верховную раду.
Это важно и для Петра Порошенко, потому что таким образом идет мобилизация электората западной Украины - для жителей этого региона очень важно, чтобы не было никаких контактов с Россией (страна-агрессор - согласно Закону Украины от 20.02.18). И это отличный повод.
И конечно же это прямой удар по главе государства Владимиру Зеленскому. Президенту Виктору Януковичу в 2013-ом, чтобы подкупить, Россия дала три миллиарда долларов. Зеленскому никто ничего не дает, его «щимят»и над ним издеваются.
- https://www.economics-prorok.com/2019/07/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82-%D1%81-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8B%D0%B9-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BA%D1%80.html Телемост с Россией - первый реальный кризис Зеленского
Напомню, что параллельно с телемостом появилась сфабрикованная пленка, на которой президент Зеленский якобы ведет себя неадекватно. Я смотрел настоящую - и ничего такого на ней не было.
Это давление на Зеленского. Пока он его выдерживает. Но все говорит о том, что давление будет только усиливаться как со стороны Медведчука, так и со стороны органов, контролируемых Порошенко.
Сейчас происходит необычное для Украины явление: по обыкновению, после смены президентов все органы власти и все крупные олигархи, включая Медведчука, переключаются на дружбу с новым президентом. В случае Зеленского этого не произошло.
Я не думаю, что ситуация с мостом сильно нужна Москве, и не думаю, что это нужно Путину. Скорее всего, все это затеяно по просьбе Медведчука, таким образом решающего свои электоральные задачи.
Но несомненно, это сильное испытание для молодого президента Зеленского. Не знаю, как бы он выкрутился, если бы этот телемост состоялся.
На рейтинге партии Медведчука ситуация с телемостом вряд ли каким-то образом может отразиться, свои 10% они набирают в любом случае. У них есть электорат, он достаточно ядерный, со своей идеологией.
загрузка...
А вот у Оппоблока, в который вошли несколько партий, таких как Видродження, Наши и Доверяй делам - одесского и харьковского мэров. У них слабенькие рейтинги, отобрать голоса можно.
Второе, это то, что Зеленский начинает хоть немного в чем-то разбираться. Все-таки донбасский конфликт должен разрешаться на уровне международных структур и президентов, а не каких-то диалогов. Это тема высшего руководства России и Украины, а не тема народной дипломатии. А телемост - это пропагандистское изобретение, которое как быстро пришло, так быстро бы и ушло.
показати весь коментар
09.07.2019 13:32 Відповісти
Все органы власти и крупные олигархи и не переключатся на дружбу с новым президентом. Понятно же, что он слабак,абсолютно не готовый к этой роли как по бек-граунду, так и по уровню общего развития и, скорее всего, и у органов власти, а уж тем более у олигархов есть большие сомнения как в прочности его позиций, так и вообще в перспективах этого президентства. Кто и с какой целью его при помощи маркетинговых манипуляций продал охлосу, пока не ясно. Вот выяснят для себя это олигархи и органы власти, тогда и будут решать, на дружбу с кем им переключаться. И это точно будет не марионетка Зюзик.
показати весь коментар
09.07.2019 14:07 Відповісти
таких нікчемних, безтолкових і відверто неоднозначних законів понаприймала така ж нікчемна, тупа і продажна Верховна Рада за останні 20 років, законів, якими можна крутити як заманеться тим, в кого більше бабла і можливостей, що очікувати якогось результату від такого ж нікчемного і купленого олігархами Антимонопольного комітету не приходиться. практично всі інститути влади працюють не на державу і не на народ, а на замовлення тих, хто реально керує усіма процесами в країні. а оскільки до влади прийшов практично "не їх" президент, а саме пан Зеленський, у них тоже ідуть різнобічні домовленості-передомовленості і грандіозні перетрубації. а тут ще й перевибори, зявиться багато нових і зрозуміло "не своїх" людей у парламенті, і не факт, що на них швидко найдуть вплив, то ж якщо пан Зеленський насправді хоче зробити щось корисне саме для держави і для народу, то в нього такий шанс таки є. чи хватить духу, впертості, розуму і хитрості у Вована будемо бачити бо підтримки від небайдужих українців не бракуватиме.
показати весь коментар
09.07.2019 14:19 Відповісти
Карочє,хуйловські цылування жывотиков))).
показати весь коментар
09.07.2019 18:48 Відповісти