"Цього сьогодні робити взагалі не потрібно. Навіть розмовляти на цю тему", - Лукашенко про ймовірність об'єднання Білорусі і РФ

Про це Лукашенко сказав на зустрічі з державним секретарем Союзної держави РФ і Білорусі Григорієм Рапотою, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента РБ.
Лукашенко підкреслив, що договір про Союзну державу "не ламатимуть".
"Тому що, якщо ми вліземо в ламання договору, ми зруйнуємо взагалі все, що створено за цей час. Це по-перше, а по-друге, договір же в повному обсязі не реалізовано. Він сьогодні актуальний. Тому президенти вирішили, що не можна чіпати договір, а треба просто виробити документи, матеріали (ми назвали це програмою дій щодо подальшої інтеграції Білорусі та Росії в рамках союзного договору)", - сказав він.
За словами Лукашенка, в програмі були визначені "рамки, точки, віхи", за які сторони не повинні виходити.
"Ми відповіли на найголовніше питання, яке, знаєте, підкидалося з усіх боків (не знаю, з якою метою): увійде Росія до складу Білорусі чи Білорусь до складу Росії чи ні. Ми відповіли, що цього сьогодні робити взагалі не потрібно. Навіть розмовляти на цю тему. І Путін на це питання відповідав. І я тим більше. Немає такої необхідності", - заявив президент Білорусі.
Він також відкинув можливість укладення будь-яких таємних домовленостей із Путіним під час майбутньої зустрічі.
"Та ми не збираємося на Валаамі щось таємно вирішувати. Це президента Росії пропозиція. Це наша православна святиня. Я там просто повинен побувати. Я йому вдячний, що він мені її особисто покаже і розповість, як він відтворюється, що зроблено там. Нічого таємного", - заявив політик.
Эти заклятые друзья нужны друг-другу и люто ненавидят друг-друга.
Лукашенко боится и ненавидит, а путен высокомерно презирает.
Лукашенко "защищая" суверенитет - защищает свою жизнь и власть в прямом смысле слова. Поглотив Беларусь Лукашенко станет не нужен, а убрать заранее его нельзя - в Беларуси нет значимой пророссийской политической фигуры, способной удержать власть. В силовой вариант анексии я не верю - россиянам трудно будет обьяснить. Должна быть сначала подготовительная информационная компания по разгулу "беларусофашизма" и снегирей с картошкой.
Мы тоже не верили
Но это должно быть декоративно добровольное действо
Вооруженная же анексия, по примеру Крыма - это еще один геморой от усиления санкций,+ непрогнозируемая ситуация с возможным всплеском беларуского национального самосознания.
Основной аргумент противников - они не работают
Противников много
Петя очень хорошо сработал на руку кремлю в этом вопросе с его коррупцией, торговлей с рф и фабрикой там. Ну и все остальное
Потом никто не собирался вводить санкции на такой долгий срок.
Так что не факт.
(белорусы, пардон!)
А миру говорите совсем другое
А насчет договора я бы ***** не доверял на все300%
Ни единому слову
А как только надо поторговаться за подачки с Кремлём, то цыган, как опытный хитрый конокрад, тут же начинает свою привычную пропагандистскую вонь, что "Беларусь - это признанное всем миром суверенное, независимое, Европейское государство с самостоятельной внешней политикой..."
Лет 5-6 назад я всегда удивлялся, когда на форумах беларусы часто ругались в адрес Луки: "Как же он достал уже нас этот Цыган херов! "
Не мог понять, почему про него пишут "цыган"... А когда в апреле этого года увидел фото Луки 1977 года, то просто оторопел: не то, что похож на цыгана, а просто типичнейший беспримесный цыган Будулай из какого-нибудь молдавского села Флорештяны..
Хитросракий хватит придумывать хитрые термины, твоя дальнейшая интеграция Беларуси и России не что иное как мягкая анексия и поглощение Беларуси Рашкой. У козломордых фашистов есть только такая "интеграция", другой никогда не будет. Интегрируют вас кацапы не сегодня так завтра, ***** давно над этим работает да и сами Беларусы по ходу не против..
Скоріше всього ***** введєт,... і без мила...