6711 відвідувач онлайн

Упевнений, що Путін незабаром звільнить українських моряків, але натомість спробує отримати якнайбільше преференцій, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі програми "PRIME: Муждабаєв" на телеканалі ATR.

"Я впевнений, що їх (військовополонених моряків. - Ред.) звільнять, до того ж найближчим часом. Але для Путіна важливо вирішити це питання, це моя особиста думка, - в контексті саміту G7, у контексті того, що будуть зустрічі щодо Донбасу, можливо, в "нормандському форматі". Він спробує це використати саме в цьому контексті. Також, звичайно, для нього дуже важливо, щоб у Європі солідарність з приводу санкцій зменшувалася. Він буде бити на кінець року", - сказав він.

Також Клімкін зазначив, що "Путіну абсолютно паралельно, хто тут сидить (російські ув'язнені в Україні. - Ред.)": "Його це не цікавить. Його цікавить отримання кращого становища для підняття ставок. Я неодноразово говорив, що він використовує хлопців (військовополонених моряків. - Ред.) як розмінну монету. Його кінцева мета - санкції та визнання Росії як країни, яка потрапляє в "нормальність". А друге - це свобода дій і можливість діяти в Україні на розкол і федералізацію".

Раніше міжнародний трибунал ООН з морського права зобов'язав Російську Федерацію терміново звільнити два військові катери "Нікополь" і "Бердянськ", буксир "Яни Капу", а також 24 українських моряків, які були захоплені 25 листопада 2018 року поблизу Керченської протоки.

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

Термін досудового слідства у справі був продовжений до серпня 2019 року.

Топ коментарі
+9
ну если больше преференций , то можем писать ***** с большой буквы ….
показати весь коментар
10.07.2019 08:28 Відповісти
+7
Таки да!
Уверен, что Путин вскоре освободит украинских моряков, но взамен попытается получить как можно больше преференций, - Климкин - Цензор.НЕТ 6282
показати весь коментар
10.07.2019 08:34 Відповісти
+5
Ну, это Климкин сказал; а новая Рада назначит такого министра который поцелует Гоблина и Чепушилина в пятую точку, принесёт извинения за причинённые неудобства, и пообещает выплатить репарации за предыдущую оккупацию Украиной своей же территории.
показати весь коментар
10.07.2019 08:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну если больше преференций , то можем писать ***** с большой буквы ….
показати весь коментар
10.07.2019 08:28 Відповісти
... или большое *****. )))
показати весь коментар
10.07.2019 08:42 Відповісти
получит... как только освободит... их тут встречать будут и чествовать а этого опарыша кремлевского хаить
показати весь коментар
10.07.2019 08:43 Відповісти
😁
показати весь коментар
10.07.2019 08:47 Відповісти
Дивно спостерігати за реакцією білих пальт та інших борців за все хорошеє проти всього плохого.
Вас, бляха, не попереджали і не просили подумати?
Нє, вам Путін страшним на бордах не здавався, ви приймали пози снобів - "нє надо нас пугать".
Чого ж репетуємо тепер?
Може Біґус на контракт пішов підкріпити свою небайдужість?
Чи Даниленко і Ко визнали опосередковану роботу на ворожу пропаганду?
Або "націоналісти" щось крім страшних фізіономій вождів демонструють?
Чергове дзеркало перед суспільством.
Картинка так собі.
показати весь коментар
10.07.2019 08:28 Відповісти
А може відсутність результатів із-за відсутності дозволів, прав. Бюрократія також тому причина, роками пишуть і приймають закони які потрібні вже зараз.
показати весь коментар
10.07.2019 08:59 Відповісти
а порохоботы все не успокоятся из за разгромного поражения на президентских))окститесь, жизнь продолжается, надо идти дальше
показати весь коментар
10.07.2019 09:46 Відповісти
Кто не уверен - 5 лет с конфискацией!
показати весь коментар
10.07.2019 08:33 Відповісти
Ну, это Климкин сказал; а новая Рада назначит такого министра который поцелует Гоблина и Чепушилина в пятую точку, принесёт извинения за причинённые неудобства, и пообещает выплатить репарации за предыдущую оккупацию Украиной своей же территории.
показати весь коментар
10.07.2019 08:33 Відповісти
можно поинтересоваться, когда вы "живьем" последний раз были в Украине ?
показати весь коментар
10.07.2019 08:43 Відповісти
Это так важно ? Типа, действия Зекоманды освещаются в интернете необъективно, а на деле он - патриот прожжённый ?
показати весь коментар
10.07.2019 08:54 Відповісти
а почему вы провели параллель между моим вопросом и Зеленским ? Или это автоматически ?
показати весь коментар
10.07.2019 09:04 Відповісти
А потому что беда свалилась на Украину, масштабы которой чудовищны; и все любители орать "сделаем их вместе" будут горько плакать, но будет уже поздно.
показати весь коментар
10.07.2019 09:09 Відповісти
даже не знаю что вам и ответить или спросить ….. То ли где беда, то ли про масштабы, или когда плакать ….? Хотя есть одно маленькое , но не существенное "неудобство" ….. доллар ещё упал . Вчера по 25,75 приём был. Знаю знаю , сейчас скажете что всё искусственно до выборов , а потом …… всё то что вы перечислили. Простой совет . Вы сайты разнообразьте . Думаю будет больше пользы для понимания ситуации у НАС в Украине.
показати весь коментар
10.07.2019 09:28 Відповісти
Да не надо так глубоко копать ! Всё просто: экономика первична. Феодальная система, созданная Кучмой - полный банкрот. Сейчас она пытается взять реванш; но кто за этот реванш платить будет ? Значит - скачок инфляции, который может похоронить государство, как он похоронил Веймарскую республику.

>Вчера по 25,75 приём был.
A какими темпами падает ЗВР ? И кто это такой прыткий завёз чемоданы долларов, и скупает гривну ?
показати весь коментар
10.07.2019 10:23 Відповісти
Таки да!
Уверен, что Путин вскоре освободит украинских моряков, но взамен попытается получить как можно больше преференций, - Климкин - Цензор.НЕТ 6282
показати весь коментар
10.07.2019 08:34 Відповісти
Гонтарева просит политического убежища в Англии. Интересно а где будет политическое убежище у хряка-мародера?
показати весь коментар
10.07.2019 08:44 Відповісти
Гонтарева неудачно страну вьібрала , имхо
показати весь коментар
10.07.2019 09:05 Відповісти
зебилобот, лучше подумай о политическом убежище для зепрэзэрыла.
показати весь коментар
10.07.2019 09:15 Відповісти
бу-бу-бу
показати весь коментар
10.07.2019 09:34 Відповісти
глухонемой?
показати весь коментар
10.07.2019 09:47 Відповісти
петросян?
показати весь коментар
10.07.2019 10:36 Відповісти
Есть повод за 1,5 месяца?
показати весь коментар
10.07.2019 09:35 Відповісти
А как же? И не один!
показати весь коментар
10.07.2019 09:46 Відповісти
Последние время высказывания Путина вызывают подозрение, что он специально косит под идиота, в надежде, что будущий суд скостит ему срок, как невменяемому.
(C)
@Leonid_IB
🤔
показати весь коментар
10.07.2019 08:34 Відповісти
Там очень сложный момент: нашлась сила (силы ?), которая объявила открытую войну против ФСБ. Схватка бульдогов под ковром; наверх только косточки вылетают, да и то не все.
показати весь коментар
10.07.2019 08:39 Відповісти
Мені здається що Бог на це не поведеться.
показати весь коментар
10.07.2019 08:40 Відповісти
Некоторые итоги деятельности "гнуснава шикаладнава барыги", каторый фсьо украл.

Средняя зарплата по Донецкой области под контролем Украины - 11 391 гривни за май. Или 29 648 рублей. Это, например, в Мариуполе, который трамбовали реактивной артиллерией, и где немало потеряли на перевалке после блокады. Средняя зарплата по республике Крым - 28 400 рублей. Средняя зарплата по Ставрополью - 28 256 рублей. Тамбовская область - 26 754 рубля. Средняя зарплата по ДНР - чуть больше минималки в Украине.
Построили витрину, молодцы. Русский мир, особый донбасский характер, наши Миги сядут в Риге. И санкции делают нас сильнее. Результат на табло.
А если бы не было беженцев, отжима предприятий, если бы украинцы не заливали миллиарды в бетон, в НИОКР, в снабжение войск в поле?
Еще несколько лет туров за пенсиями, "челноков" с сыром и поисков воды в Северном Крыму должны окончательно расставить все точки над i.
Пусть в Марик приезжают, дадим воды и шаурмы, мы не звери.Но Зэээля все это поправит. Украина должна жить хуже рахи, это одно из главных условий.
показати весь коментар
10.07.2019 08:39 Відповісти
Гонтарева просит политического убежища в Англии. А если бы у нас не было банковского погрома при Лере, тройного обвала гривны, полного падения доверия к банковской системе?
показати весь коментар
10.07.2019 08:50 Відповісти
Не просить, це брехня ботоферми "ЗєЛюді".
показати весь коментар
10.07.2019 08:54 Відповісти
На и заткнись хрякоботина продажная.
.https://vesti-ukr.com/strana/342792-hontareva-pytaetsja-poluchit-politicheskoe-ubezhishche-v-velikobritanii .
...https://antikor.com.ua/articles/314289-gontareva_pytaetsja_poluchitj_politicheskoe_ubehishche_v_velikobritanii ...
показати весь коментар
10.07.2019 09:03 Відповісти
порохобот скажет, что вести это кремлевский ресурс..и пока сама гонтарева не подтвердит, не поверит
показати весь коментар
10.07.2019 09:49 Відповісти
Про обвал гривні це до Путіна та Коломойського.
Ви думаєте, що від втрати частини території, війни та виведення за бугор 5,5 мільярдів баксів гривня мала укріпитися?
Явна теза із методички ботоферми "ЗєОюди".
показати весь коментар
10.07.2019 08:56 Відповісти
так петя ж обещал доллар по 10?ая яй
показати весь коментар
10.07.2019 09:48 Відповісти
Ухты, у хрякоботов новая тенденция - придумали ботоферму зеленского. Только мимо чмо, я тут с 2013 когда еще никаких ферм и в помине не было.
показати весь коментар
10.07.2019 11:47 Відповісти
Слухай ти "стратег" шоколадний а передбачити що саме так і буде ваша банда на чолі з мародером не могли коли посилали наших моряків на цю провокацію і головне питання - а за ради чого ви їх туди посилали???
показати весь коментар
10.07.2019 08:41 Відповісти
Никого он нафиг не отпустит. Горбатому по барабану. Откуда вообще такие идиотские утверждения???
показати весь коментар
10.07.2019 08:41 Відповісти
Этот чувак из Курска вроде как в политическом отпуске? Почему бы не осветить, что рассказал бывший министр Гелетей в популярной передаче "Будни охранника супермаркета"?
показати весь коментар
10.07.2019 08:46 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2019 08:47 Відповісти
Гелетей ? Это который обещал парад в Севастополе ?
показати весь коментар
10.07.2019 10:30 Відповісти
по перше якщо би порошенко їх туди не послав, в надії спровокувати неадекватну реакцію кремля щоб відкласти президентські вибори то зараз б не було цієї проблеми.
по друге з терористами переговорів про викуп не ведуть щоб не заохочувати до нових захоплень заручників.

по третє в кремлі не заявляли що не будуть виконувати рішення міжнародного трибуналу тому на мою думку не залишається нічого іншого як чекати.
показати весь коментар
10.07.2019 08:52 Відповісти
Преференція одна для опудала, та що нижче рівня поверхні землі на 2метри є...
показати весь коментар
10.07.2019 09:22 Відповісти
Афера с заложниками уже не однократно осуществлялось.Спонсировать каких то радикалов стрёмно можно по счетам вычислить.Давали возможность взять в заложники,и находился якобы спаситель который за деньги выкупал))
Понятно и еже что моряков не просто так послали через пролив,была какая-то цель!! Может в обмен за водичку для завода Титан!!!
показати весь коментар
10.07.2019 09:29 Відповісти
Аналитик гамна и пара
показати весь коментар
10.07.2019 09:35 Відповісти
А если путин потребует обмен 24 украинских моряка на Порошенко???
показати весь коментар
10.07.2019 09:37 Відповісти
Предлагаю отдать ему Порося ! )
показати весь коментар
10.07.2019 10:28 Відповісти
Накой хрен нужно было посылать военных моряков через пролив?!! Что хотели ,услышать глубокую озабоченность!!!
показати весь коментар
10.07.2019 09:38 Відповісти
Межа нахабству? Ні, це зайве.
показати весь коментар
10.07.2019 09:38 Відповісти