10626 відвідувачів онлайн

"Якби знав, що буде така негативна реакція, то може я б і відмовився", - Філарет про своє інтерв'ю російським пропагандистам

Як передає Цензор.НЕТ, про це Філарет заявив в інтерв'ю Громадському ТБ.

"Я даю інтерв'ю всім, хто до мене звертається. Але я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв'ю, яке я давав ворожому каналу. Я і українським каналам даю інтерв'ю, але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в більшості спрямовані на знищення Київського патріархату. Тому до цієї всієї інформації потрібно підходити з цих позицій - підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, не підтримують", - заявив він.

Філарет також зазначив, що "цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву".

"Він не підтримує, але він не спотворив те, що я сказав. І це вже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв'ю, а інші на те, що сказав патріарх. Так от, треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав", - підкреслив Філарет.

Водночас, він зазначив, що можливо він "помилився в тому, що дав інтерв'ю такому каналу".

Топ коментарі
+55
Да, мы уже усвоили, что служение с (в) КГБ - не является грехом.
показати весь коментар
10.07.2019 21:29 Відповісти
+31
Да пофиг шо ты там, старый пенек, теревенив. Иди краще томос учи))
показати весь коментар
10.07.2019 21:30 Відповісти
+27
Это финиш!Как так можно?Всю жизнь бороться,стать АВТОРИТЕТОМ общества и так жидко,с нехорошим запахом подойти к финалу?
показати весь коментар
10.07.2019 21:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
СМИ страны-агрессора официально работает в Украине.
Почему никто не высказывает претензий к тем,
кто не аннулировал их аккредитацию ???
показати весь коментар
10.07.2019 23:41 Відповісти
45-международные нормы...а следовало бы их гнать за "паребрик"...как явно "таксичных"...и вообще-идите спать...без пива...вам вредно...
показати весь коментар
11.07.2019 00:22 Відповісти
Пиво - вредно всем.
Від надлишку естрогенів у дядьків цицьки ростуть і пузо.
А мозок скорочується.
показати весь коментар
11.07.2019 00:40 Відповісти
"Якби знав, що буде така негативна реакція, то може я б і відмовився", - Філарет про своє інтерв'ю російським пропагандистам - Цензор.НЕТ 3632
показати весь коментар
11.07.2019 01:38 Відповісти
это инсайд или слив???
показати весь коментар
11.07.2019 07:51 Відповісти
Слухами земля полнится - зачем Филарету в его годы какие-то миллионы ?
показати весь коментар
11.07.2019 02:37 Відповісти
Відмовлятись потрібно було коли барига українські церкви продавав варфоломієві.
показати весь коментар
11.07.2019 05:03 Відповісти
Все,харе ,задолбал,в топку истории!!!
показати весь коментар
11.07.2019 05:29 Відповісти
Перестав вже пити незрозумілі ліки, прийшло прозріння? Як взагалі окупантам можна давати коментарі?
показати весь коментар
11.07.2019 07:30 Відповісти
О дає, батюшка, виходить українські ЗМІ брехливі, а московські правдиві.
показати весь коментар
11.07.2019 07:49 Відповісти
Е....нашка старая. "Если бы я знал, что томос будет таким, я бы..." "Если бы я знал, что интервью для рашаканала вызовет такое возмущение, я бы..." что дальше? "Если бы я знал, что за убийство меня посадят, я бы..."?
Филарет или врет, или тупой или реально маразм забрал свое без остатка. Но на маразм не похоже, а на тупость хитрый дед не жаловался всю жизнь.
показати весь коментар
11.07.2019 07:56 Відповісти
...если бы он это предвидел, если бы знал...человек его положения должен предвидеть и знать. Старость, не радость.
показати весь коментар
11.07.2019 07:59 Відповісти
Давно пора дедушке на покой и Кучму пусть с собой прихватит. Альцгеймер неумолимо косит ряды.
показати весь коментар
11.07.2019 08:32 Відповісти
Філарет досвідос. Для мене ти є такий же ворог,як кацапи на Донбпасі, чи на роспропагандон ТВ. З куміра ти став тим, ким став. Ти більше шкоди наніс, чим всі кацапи разом. Перехід церков в ПЦУ призупинено. Я замислився, а чи насправді Ви бажали Томоса для України і незалежної церкви? Скоріше ви стали в голові тих сил, що цей процес тормозили всі ці часи незалежності! Непогана вербовка і спецоперація КГБ-ФСБ!
показати весь коментар
11.07.2019 09:32 Відповісти
Невже дід Андрій такий суворий, що ніхто йому не каже як він позориться?
показати весь коментар
11.07.2019 10:37 Відповісти
Был бы уважаемым человеком, а так самозашкварился полностью
показати весь коментар
11.07.2019 10:58 Відповісти
Сторінка 3 з 3