"Якби знав, що буде така негативна реакція, то може я б і відмовився", - Філарет про своє інтерв'ю російським пропагандистам

Як передає Цензор.НЕТ, про це Філарет заявив в інтерв'ю Громадському ТБ.
"Я даю інтерв'ю всім, хто до мене звертається. Але я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв'ю, яке я давав ворожому каналу. Я і українським каналам даю інтерв'ю, але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в більшості спрямовані на знищення Київського патріархату. Тому до цієї всієї інформації потрібно підходити з цих позицій - підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, не підтримують", - заявив він.
Філарет також зазначив, що "цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву".
"Він не підтримує, але він не спотворив те, що я сказав. І це вже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв'ю, а інші на те, що сказав патріарх. Так от, треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав", - підкреслив Філарет.
Водночас, він зазначив, що можливо він "помилився в тому, що дав інтерв'ю такому каналу".
Почему никто не высказывает претензий к тем,
кто не аннулировал их аккредитацию ???
Від надлишку естрогенів у дядьків цицьки ростуть і пузо.
А мозок скорочується.
Филарет или врет, или тупой или реально маразм забрал свое без остатка. Но на маразм не похоже, а на тупость хитрый дед не жаловался всю жизнь.