9186 відвідувачів онлайн
4 149 35

Поновлений судом Семеніхін розпочав виконання обов'язків мера Конотопа: "Сьогодні у мене повноцінний робочий день. Проводжу наради. Даю розпорядження"

Про це він повідомив Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні у мене повноцінний робочий день. Проводжу наради. Даю розпорядження. Дивимося, що було зроблено за час моєї відсутності на посаді, проводимо інвентаризацію", - поінформував Семеніхін.

Він також запевнив, що має не лише рішення суду про його поновлення на посаді, а й відповідний виконавчий лист.

"Поширюється інформація, нібито я прийшов у міськраду за рішенням суду без виконавчого листа. Це не так, він у мене є на руках", - зазначив Семеніхін з приводу інформації про те, що секретар міськради Тетяна Сізон, яка з серпня минулого року виконувала обов'язки мера, звернулася в поліцію щодо неправомірних дій Семеніхіна.

Як повідомлялося, 28 серпня 2018 року на сесії Конотопської міськради під час відсутності Семеніхіна депутати проголосували за дострокове припинення його повноважень. 5 липня 2019 року Сумський окружний адміністративний суд поновив його на посаді мера. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня складання повного рішення. Семеніхін обіймав посаду міського голови Конотопа з листопада 2015 року до 2018 року.

Нині балотується в народні депутати у виборчому окрузі № 160 самовисуванцем.

Нагадаємо, 27 червня невідомі напали на ексмера Конотопа Семеніхіна і дуже його побили. Він потрапив до реанімації.

Для розслідування нападу в Конотоп була направлена посилена група з керівництва Нацполіції.

Після побиття Семеніхін перебував у Конотопській районній лікарні, а пізніше був транспортований до Київського інституту нейрохірургії.

28 червня Семеніхін у відеозверненні розповів про свій стан, а також заявив, що в спробі вбивства звинувачує особисто Ігоря Молотка (нардеп від "Волі Народу". - Ред.), з яким вони конкурують на окрузі.

Топ коментарі
+11
Коли кажуть, чому немає успішних ветеранів АТО у владі, я наводжу приклад Семеніхіна. Людина воювала, має медалі, а потім не побоялася кинути виклик мафії в своєму рідному місті! І навіть після побиття Семеніхін готовий далі боротися.
показати весь коментар
12.07.2019 15:43 Відповісти
+9
Прежде чем сать свой комент,разобрались бы что за человек Артем Семенихин!
Восстановленный судом Семенихин приступил к выполнению обязанностей мэра Конотопа: "Сегодня у меня полноценный рабочий день. Провожу совещания. Даю распоряжения" - Цензор.НЕТ 9562

Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав шабаш сепаратистів!
https://www.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E
показати весь коментар
12.07.2019 15:36 Відповісти
+8
От якраз це не про Семеніхіна. Не рівняте його з зебілами!

Він був мером недовго, але при цьому повернув у місто вуличне освітлення (якого не було з початку 2000-х), причому навіть окраїни освічуються.
При ньому почали дороги робити, ремонт корпусу районної лікарні зробили, на переходах з'явилися з'їзди-пандуси для інвалідів у візках.

Семеніхін не дав підняти вартість проїзду в маршрутках, а тільки його усунули - одразу виросла ціна з 3,50 до 5,50.
При Семеніхіні в Конотопі появився цілий ІТ-кластер з курсами робототехніки для дітей

До того ж, активно культурні заходи проводили - концерти і фестивалі, Шевченківські читання, конкурси для дітей та юнацтва.

Це я вам пишу як людина, у яка в Конотопі часто буває - бабуся в мене там...
показати весь коментар
12.07.2019 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давай тебя отмудохаем ногами,полежишь в больничкеча потом посмотрим, что будешь делать?Как тебе мысль?
показати весь коментар
12.07.2019 15:29 Відповісти
во-первых я не в курсах был ситуации с этим мужиком, во вторых если тебе здоровье не позволяет чего идти на работу...
показати весь коментар
12.07.2019 15:32 Відповісти
Надо не в курсе бытьча читать новость дальше заголовка
показати весь коментар
12.07.2019 15:34 Відповісти
ну сам понимаешь, професия такая у порохобота. Зебилов 73%, а нас мало, но мы в тельняшках . Вот иногда фейлы и случаются...
показати весь коментар
12.07.2019 15:36 Відповісти
Главное первым высраться
показати весь коментар
12.07.2019 17:40 Відповісти
Им за это платят, что вы как маленький, не понимаете таких прописных истин Но на данном трэде произошёл феерический ***** прокол. Результаты мы видим
показати весь коментар
12.07.2019 19:36 Відповісти
От якраз це не про Семеніхіна. Не рівняте його з зебілами!

Він був мером недовго, але при цьому повернув у місто вуличне освітлення (якого не було з початку 2000-х), причому навіть окраїни освічуються.
При ньому почали дороги робити, ремонт корпусу районної лікарні зробили, на переходах з'явилися з'їзди-пандуси для інвалідів у візках.

Семеніхін не дав підняти вартість проїзду в маршрутках, а тільки його усунули - одразу виросла ціна з 3,50 до 5,50.
При Семеніхіні в Конотопі появився цілий ІТ-кластер з курсами робототехніки для дітей

До того ж, активно культурні заходи проводили - концерти і фестивалі, Шевченківські читання, конкурси для дітей та юнацтва.

Це я вам пишу як людина, у яка в Конотопі часто буває - бабуся в мене там...
показати весь коментар
12.07.2019 15:35 Відповісти
я сфейлил, да, бывает. Я как зебил, не прочитал дальше заголовка... каюсь))
показати весь коментар
12.07.2019 15:39 Відповісти
шо, дурбэцэло соевое, лажонул. Вот такие вы кончелыги соевые все
показати весь коментар
12.07.2019 15:41 Відповісти
я по-крайней мере могу это признать, а что ты, зебил, моежшь признать, кроме того что зебил это для вас все, для меня загадка)
показати весь коментар
12.07.2019 15:43 Відповісти
Ему главное первым высраться и получить премию от сивочолого. Просмотрите все ветки - половое недорозумение везде в первых рядах
показати весь коментар
12.07.2019 17:46 Відповісти
Да мы тут уж в курсе как бэ, "при Па-ра-шен-ко та-ко-го не бы-ло"
показати весь коментар
12.07.2019 19:37 Відповісти
Улыбку вызывает когда тупой порохобот говорит что Семенихин не зебил а патриот, но забывает что местная ББПшная мразь его и отправила в отставку после чего в городе начался шабаш сепаратистов....жги есчо!
показати весь коментар
12.07.2019 15:46 Відповісти
Семеніхін мав конфлікт з Порошенком і з місцевим БПП. Там проти нього об'єдналися БПП, риги і Самопоміч.

Але Семеніхін при цьому ніколи за Зе не був, він підтримував Кошулинського. Тобто, по-вашому, всі, хто проти Пороха, мають автоматично лизати дупу Зе?
показати весь коментар
12.07.2019 15:55 Відповісти
Це в тебе логіка неадекватна. Я підтримую Семеніхіна, який був проти Порошенка, але чогось вважаєш мене порохоботом?))))
У Зе-фанатів порохоботи автоматично всі, хто проти Зе по ходу...
показати весь коментар
12.07.2019 16:03 Відповісти
яка різниця, чия там мразь, бпп, чи риги, вони можуть буть стогодні за тих, завтра за інших. голвне тут, що вони місцеві і за місцеві потоки, а потім вже бпп і т.п.
показати весь коментар
12.07.2019 17:33 Відповісти
і ще особисто прийняв участь в розгоні ведмедчуковського шабашу із промоскальського "українського вибору"
показати весь коментар
12.07.2019 16:27 Відповісти
Прежде чем сать свой комент,разобрались бы что за человек Артем Семенихин!
Восстановленный судом Семенихин приступил к выполнению обязанностей мэра Конотопа: "Сегодня у меня полноценный рабочий день. Провожу совещания. Даю распоряжения" - Цензор.НЕТ 9562

Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав шабаш сепаратистів!
https://www.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E
показати весь коментар
12.07.2019 15:36 Відповісти
Просьба вместо "сать" читать "писать"..
показати весь коментар
12.07.2019 15:38 Відповісти
зеле надо срочно віправлять суды имени потрошенка. все бросить и заняться этим первоочередно. иначе ему пипец настуупит раньше, чем он думает
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
https://censor.net/news/3137128/zelenskiyi_initsiiruet_perezapusk_sudebnoyi_reformy_cherez_verhovnuyu_radu_ryaboshapka
показати весь коментар
12.07.2019 15:39 Відповісти
Головне, аби після виправленнясуди не перетворилися на суди імені коломойського...

А приклад Семеніхіна показує, що чесні судді у нас все-таки є, бо Семеніхіна важко назвати порохоботом.
показати весь коментар
12.07.2019 15:40 Відповісти
Дайте им там копоти,Артём!
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
Хоть какая-то польза от продажных судов...
показати весь коментар
12.07.2019 15:34 Відповісти
прям виталя на выезде, тока витале морду так просто не набъешь без монтировки
показати весь коментар
12.07.2019 15:36 Відповісти
Плоский некролог:
Чувак їхав на велосипеді й подавився шаурмою.
показати весь коментар
12.07.2019 15:38 Відповісти
Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав шабаш сепаратистів!
https://www.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E
показати весь коментар
12.07.2019 15:41 Відповісти
Коли кажуть, чому немає успішних ветеранів АТО у владі, я наводжу приклад Семеніхіна. Людина воювала, має медалі, а потім не побоялася кинути виклик мафії в своєму рідному місті! І навіть після побиття Семеніхін готовий далі боротися.
показати весь коментар
12.07.2019 15:43 Відповісти
Удачи тебе мэр !
показати весь коментар
12.07.2019 15:46 Відповісти
Запропонуй шо нибудь з народовладдя может умные люди подскажут. Успеха в этом.
Только без прсвещения не выйдет.
показати весь коментар
12.07.2019 16:02 Відповісти
працюй плідно і чесно для місцевої громади
показати весь коментар
12.07.2019 16:28 Відповісти
Все такие меры и головы посёлков попадпют под зебильную лютрацию!
показати весь коментар
12.07.2019 22:07 Відповісти