Поновлений судом Семеніхін розпочав виконання обов'язків мера Конотопа: "Сьогодні у мене повноцінний робочий день. Проводжу наради. Даю розпорядження"

Про це він повідомив Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні у мене повноцінний робочий день. Проводжу наради. Даю розпорядження. Дивимося, що було зроблено за час моєї відсутності на посаді, проводимо інвентаризацію", - поінформував Семеніхін.
Він також запевнив, що має не лише рішення суду про його поновлення на посаді, а й відповідний виконавчий лист.
"Поширюється інформація, нібито я прийшов у міськраду за рішенням суду без виконавчого листа. Це не так, він у мене є на руках", - зазначив Семеніхін з приводу інформації про те, що секретар міськради Тетяна Сізон, яка з серпня минулого року виконувала обов'язки мера, звернулася в поліцію щодо неправомірних дій Семеніхіна.
Як повідомлялося, 28 серпня 2018 року на сесії Конотопської міськради під час відсутності Семеніхіна депутати проголосували за дострокове припинення його повноважень. 5 липня 2019 року Сумський окружний адміністративний суд поновив його на посаді мера. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня складання повного рішення. Семеніхін обіймав посаду міського голови Конотопа з листопада 2015 року до 2018 року.
Нині балотується в народні депутати у виборчому окрузі № 160 самовисуванцем.
Для розслідування нападу в Конотоп була направлена посилена група з керівництва Нацполіції.
Після побиття Семеніхін перебував у Конотопській районній лікарні, а пізніше був транспортований до Київського інституту нейрохірургії.
28 червня Семеніхін у відеозверненні розповів про свій стан, а також заявив, що в спробі вбивства звинувачує особисто Ігоря Молотка (нардеп від "Волі Народу". - Ред.), з яким вони конкурують на окрузі.
*****прокол. Результаты мы видимВін був мером недовго, але при цьому повернув у місто вуличне освітлення (якого не було з початку 2000-х), причому навіть окраїни освічуються.
При ньому почали дороги робити, ремонт корпусу районної лікарні зробили, на переходах з'явилися з'їзди-пандуси для інвалідів у візках.
Семеніхін не дав підняти вартість проїзду в маршрутках, а тільки його усунули - одразу виросла ціна з 3,50 до 5,50.
При Семеніхіні в Конотопі появився цілий ІТ-кластер з курсами робототехніки для дітей
До того ж, активно культурні заходи проводили - концерти і фестивалі, Шевченківські читання, конкурси для дітей та юнацтва.
Це я вам пишу як людина, у яка в Конотопі часто буває - бабуся в мене там...
Але Семеніхін при цьому ніколи за Зе не був, він підтримував Кошулинського. Тобто, по-вашому, всі, хто проти Пороха, мають автоматично лизати дупу Зе?
У Зе-фанатів порохоботи автоматично всі, хто проти Зе по ходу...
Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав шабаш сепаратистів!
https://www.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E
А приклад Семеніхіна показує, що чесні судді у нас все-таки є, бо Семеніхіна важко назвати порохоботом.
Чувак їхав на велосипеді й подавився шаурмою.
https://www.youtube.com/watch?v=RoYc7NsmV_E
Только без прсвещения не выйдет.