Замість акції під обстріляним вночі телеканалом "112" о 18:00 біля СБУ відбудеться акція "Коли сяде Медведчук?"

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав на сторінці у фейсбуці один з ініціаторів акції Сергій Стерненко.
"Друзі, оскільки вночі орли Медведчука обстріляли його ж телеканал "112", повідомляю, що акція, запланована на 18:00 біля "112", скасовується. Ми не можемо ризикувати життями один одного і не маємо права допустити загибелі або поранення людей, якщо раптом окупанти надумають здійснити теракт під час протесту.
Думаю, всі це розуміють.
Проте така безпекова ситуація і відверта робота російських спецслужб у нас в тилу не може залишати нас байдужими, тому, думаю, було б доречно піти в цей же час на Володимирську в Києві до СБУ і поцікавитися, скільки ще ми терпітимемо розповіді про те, що "нема повноважень" щодо непосадженого Медведчука, який стоїть за потоками пропаганди і влаштував нічний теракт на догоду російським окупантам", - написав він.
"Одесса За кого проголосуете Какая партия победит НАРОДОВЛАСТИЕ Иван Проценко"
https://www.youtube.com/watch?v=tsh5qfvm3Rw
Все жду, когда они сами журналистов своих же прибьют.
Ценность их журналистов дохлых может буть существенно выше, чем живых.
Сволочи, какие же сволочи.
Согласен. Например, клоЗЕт. Очень точно характеризует ЗЕ команду.
Значение https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8C:%D0%A3%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D1%81%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F устар. помещение для отправления естественных надобностей ◆ Он проводил гостя в клозет, который имел право на чин ватерклозета, ибо унитаз промывался водой из бака. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC Максим Горький , «Жизнь Клима Самгина», 1928-1935 г. (цитата из https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81_%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%B0 Национального корпуса русского языка , см. https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B#%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA_%D0%BF%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%BC Список литературы ) ◆ - Туалет это клозет, пур ля дам, а нужник - это очко, сортир, понял? Михаил Анчаров, «Как Птица Гаруда», 1989 г. (цитата из https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81_%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%B0 Национального корпуса русского языка , см. https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B#%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA_%D0%BF%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%BC Список литературы ) Синонимы https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%8E%D0%BD гальюн , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%BA нужник , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80 сортир , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%82 туалет Антонимы Гиперонимы https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F уборная Гипонимы https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%82 ватерклозет https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%82
Нас на censor как только лахтинские не называли.
У меня есть "пригожинский словарь", еще один Ваш жалостливый комментарий - и я его выложу, несмотря на матерные выражения, использованные в адрес порохоботов.
олигарховмафиози тем, что они, мафиози, уже добились реформами в культуре и образовании достаточного уровня дебилизации среди населения. Пусть, мол, людишки тупо забавляются в своём междусобойчике стуча по клавиатуре пока мы обворовываем страну.Тот же сценарий
Так что сам или другие посланцы кремля - в данном случае неважно
И вот этот расстрел 112 из той же серии
Верю Корчинскому который на Селигере рассказывал как разгонять Майданы
А фактам не верю
Корч вообще-то не для средних мозгов.
Хочешь идеализировать европейское правосудие - вспомни Маркива.
Я уже писал для приезжих - по этому адресу физически нет никакого телеканала.
Это юридический адрес для доброй сотни разных контор.
В свежей новости уже есть фото с улицы зоологической, где канал физически находится.
А обстреляли двухэтажку на дегтяревской 21г, где его юридический адрес.
Вже встановили хто стріляв? Ч як завжди - "самі себе"?
В дыныре заявили,что "Водафон" Украина передали в оккупированный донецк оборудование для стабилизации связи.Только оборудование??
..
..
.
По Ньюсвану уже разгоняют что стреляли АТОшники и типа с ними тяжело жить в обществе у них типа травма от войны, ппц - они вообще не скрываются...
Ждем очередных постов Портнова о новом законопроекте по вывозу АТОшников за 101-ый километр?
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2635047.html Дешева провокація Мертвечука: гранатомет, що стріляв по "112 каналу", приїхав з "ДНР"
Все стає цікавіше і цікавіше.
Сьогоднішній «герой» дня, гранатомет РПГ-22, індивідуальних номерів немає, але має номер партії виробництва.
Такий самий номер партії - РПГ-22 254-15-85 - мали два гранатомети, вилучені у 2015 році зі сховку «ДНР», який знайшли наші військові біля цвинтаря при виїзді Артемівська у напрямку траси Слов'янськ Дебальцево.
Ті гранатомети були знищені (на фото - довідка про знищення одного, щодо другого форма абсолютно ідентична).
Їхній «брат» з тої самої партії виробництва обстріляв сьогодні "112 канал".
Номер кримінального провадження в ЄРДР, де міститься ця інформація про вилучення у 2015 - № 12015050150002547.
Просто факт, який про мотиви обстрілу говорить значно більше, ніж все інше.
1. За обстріл медведчуківського каналу ніхто відповідальність не взяв.
2. Вцілили у вивіску. Отже не для ефекту, а для кращої картинки. І вночі, щоб ніхто не постраждав.
3. Якби стрілки хотіли реального ефекту, цілили би не в телеканал.
4. Стріляли за тиждень до виборів - отже, вгадайте, хто мобілізує свій електорат?
5. Висновки напрошуються самі собою.
В.Ар"єв
https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/2597214723674701