Зеленський на КПВВ "Чонгар" представив нового постпреда президента в АР Крим Кориневича. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу представництва президента в АР Крим.
"Ми будемо максимально робити все, щоб кримське питання не сходило з порядку денного, і щоб максимально забезпечити захист прав громадян України, які проживають в тимчасово окупованому Криму, і внутрішньо переміщених осіб з Криму. Для нас пріоритетом є люди та захист їхніх прав", – сказав новопризначений представник президента.
Кориневич також повідомив, що Представництво працюватиме над стратегією деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території, напрацьовуватиме законодавчі зміни з метою забезпечення захисту прав кримчан та для відміни тих дискримінаційних моментів, які зараз існують у нашому законодавстві, а також, безумовно, працюватиме в контексті захисту прав корінного народу Криму – кримських татар.

Помните,как в "Человек с бульвара Капуцинов"персонаж миронова приобщал быдло к прекрасному,вечному и они практически стали людьми.Перестали бухать,драться,сквернословить и хамить.А потом им привезли быдлокомедию и они за два дня опять стали скотом?Я думаю, им Сватов привезли.
Понимают - не он решает..
https://twitter.com/golub
Зеленского опять штырит - на 15-й секунде.
Тем временем, Богдан занял место гидранта.
ВИДЕО
https://www.facebook.com/ZhovtaStrichka2.0/videos/390018928286134/
...вообще, конечно -- Совок лютый... ...а там всё по спирали -- "штучки марксовы".
Жалко Украину. -- жертва Диамата.
Опять будет внутренняя бийка... ...и опять лучшие полягут. ...или свалят, если успеют...
Интересно же
Дети отобрали и потеряли (само собой)
Пытаюсь рассмотреть такой или не такой. И соя молчит.
На самом деле, эти желтые браслеты с надписями: "Слава Героям" и на них нанесены имена с фамилиями пленных моряков, которые сейчас находятся в России.
а на самом деле готов обменять пленных моряков на Крым.
-- Саня! -- я к бабке пойду. Не получается ничего -- облом везде.
-- К какой бабке? -- спрашую...
-- К той, что сглаз снимает!
-- ...хм... Никуда не ходи! -- отвечаю -- я сам всё сделаю... -- а в райзебюро, ни одной бабки -- одни медхены писаные...*)
И сделал! ...но параша кровь попила -- два раза доки подавали. Фигня -- прорвался!
Я в Германии живу, если шо.
Тут инфу, хоть и фильтруют, но не перевирают.
...хы -- https://censor.net/user/345553 -- так мою любимую собачку звали... -- хорошая была -- хоть и ****... *)
Чтобы я не мог тебя забыть
это богдан ему повязал
Хлопчиш - плохіш люструє.
Подивився звернення гаранта, сенс люструвати хто всіх займає посади останні
5 роківі згадав героя незабутнього Гайдара, Аркадія - хлопчиша-Плохиша,
которий продав свою Батьківщину за бочку варення і ящик печива, в той час,
як батькм й брати воювали з загарбниками буржуїнамі (російськими імперіаліста-
ми ) він жер. Коли фронт стабілізували, головний барига Бєня напоумив йти в
прези: -Вова ти чистий, як альпійський сніг, а те, що насміхався над Україною
і жер кацапське варення, всі забули, зате ти смішний і відомий. Заодно,
ставши презом країни, допоможеш мамі Юлі стати господинею. І Вова вирішив,
що зможе. І зміг ... Бог суддя нашому народові. І тепер хлопчиш Плохіш,
який годувався з московських рук, оголошує люстрацію. Кому? Тим, хто 5
років керував країною і захистив незалежність. Смішно? Звичайно. Він же комік.
Просепарский?
діди вас лю...кх кх... *****...
а шаурма? та шо шаурма? - докі кошкі собакі е - буде і шаурма...
з повагою , завжди ваш....
зебіл...
как ни вова так гигант...