7856 відвідувачів онлайн
12 805 187

Глава полтавської організації "Слуги народу" Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці, передає Цензор.НЕТ.

"За кермом автомобіля був я, Олена сиділа ззаду. Я пішов на обгін і під час обгону в мене провалилася передача і я не зміг закінчити обгін. Праворуч був автомобіль, я спробував з'їхати на узбіччя, але було пізно. Це все не знімає з мене відповідальності", - написав Сердюков.

Він також запевнив, що оплатить лікування постраждалих.

Глава полтавської організації Слуги народу Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих 01

Нагадаємо, 13 липня на автодорозі Полтава-Суми сталося зіткнення авто ВАЗ-21099 і Toyota Сorolla. Унаслідок аварії загинула 39-річна пасажирка ВАЗ. Її донька і водій авто перебувають у важкому стані. Постраждали також водій і пасажир Toyota.

Топ коментарі
+45
Бог уже прямым текстом говорит, что Зеленский и его банда - горе для Украины.
показати весь коментар
14.07.2019 23:10 Відповісти
+35
В дополнение кортеж Зеленского попал в аварию с детьми и в Запорожской области. Куда девался старый добрый велик? Не просто так его убрали с логотипа зебилов. Вряд ли это совпадение. Хотя, кто знает...
показати весь коментар
14.07.2019 23:12 Відповісти
+33
сегодня день дтп зебобиков
показати весь коментар
14.07.2019 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
пасмотриммм...
показати весь коментар
14.07.2019 23:32 Відповісти
Тобто ти готовий власних дітей їсти, аби тільки не Порох?
А до того йдеться!
У 1919 теж думали що таке неможливо, а у 1933 дітей їли. Чи ти нащадок тих, хто їжу у людей відбирали?
показати весь коментар
14.07.2019 23:36 Відповісти
Anna Loos
https://www.facebook.com/groups/387115514961694/permalink/938132533193320/ 26 хв.

Другий раз пояснюю тим, хто не зрозумів з першого разу. Я не роблю кумира з Порошенко. Кожен робить помилки. І він колись співпрацював з партією Регіонів. Тільки ідіот не змінює свою думку в перебігу власного життя. Але на даний момент Європейська Солідарність - це єдина партія, з якою я бачу майбутнє України. Моєї країни. Так, багато хто з нас виросли в СРСР і мають задубілий під СРСР мозок, але люди добрі, треба якось намагатися йти в ногу з часом! Так, я вважаю за краща безпека від Путіна моєї країни в НАТО. Так, я вважаю за краще рівно і спокійне ставлення моїх співвітчизників до того, що сьогодні я буду працювати в Празі, а завтра в Берліні, якщо я так хочу. Я вільна людина!!! Так, мене бісить риторика: безвіз забезпечив відтік робітників з України. Чи не ви, панове олігархи, хто володіє бізнесом, намагаєтеся економити на зарплатах і податках? О, я навіть знаю. Зараз полетять камені про Порошенко. Якщо у вас є мозок - використовуйте світову мережу для доступу до інформації: розмір пожертвувань компанії Рошен в армію, будівництво житла, створення повноцінного ППО навколо Києва, виліт Пороха зі списку Форбс .... Якщо коротше .... Ні, ви не вороги мені, якщо голосуєте за кого-то крім Європейської Солідарності. Ви люди, які заслуговують моєї співчуття і крім цього, всього того, що зараз відбувається на Донбасі і в Луганську.

Так, я бажаю, щоб ви НЕ ховали своїх дітей. Але ви самі привели рускій мір до ваших осель ...
Вибачте, що багато "букв".
Я ніколи не буду соромитися або приховувати мою позицію.
З повагою до патріотів країни, Ганна
показати весь коментар
14.07.2019 23:38 Відповісти
порошрек не робив помилок. Він свідомо, за вказівками з москви, здійснював антиукраїнську діяльність. 5 стратегічних складів з ************ хто підірвав? Пушкін, мля?
показати весь коментар
15.07.2019 07:21 Відповісти
Ви начитались коміксів. Ну що це за заявка? Думати ліньки?
показати весь коментар
15.07.2019 07:43 Відповісти
Уже 5? За Геббельсом дієте? "Наша брехня має бути приголомшливою, тоді їй швидше повіряять"
Прикладом приголомшливої брехні є фейк Порошенко-Вальцман і ваш висєр із тої ж серії.
показати весь коментар
15.07.2019 08:16 Відповісти
На столб фонарный эту слугу сатаны.
показати весь коментар
14.07.2019 23:29 Відповісти
Мы правовое общество будем строить. Это срок. Не понятно зачем нам сообщать что там он себе сломал. Нарушение ПДД, приведшее к смерти человека.
показати весь коментар
14.07.2019 23:33 Відповісти
Кароче, без ментов добазаримся...
показати весь коментар
14.07.2019 23:33 Відповісти
Уж больно много развелось этих слуг народа, не кажется ли вам?
показати весь коментар
14.07.2019 23:36 Відповісти
Если бы только слуг народа! Уже и слуги этих слуг народа подключились!
показати весь коментар
15.07.2019 00:23 Відповісти
Ну вот,одним слугой у народа меньше. Бедный народ!!!
показати весь коментар
14.07.2019 23:36 Відповісти
Большая просьба, повторите эту новость и завтра пару раз.
показати весь коментар
14.07.2019 23:38 Відповісти
https://censor.net/news/3137429/v_rezultate_dtp_na_poltavschine_odin_chelovek_pogib_chetvero_travmirovany_natspolitsiya_foto
показати весь коментар
14.07.2019 23:40 Відповісти
О чем речь? Этот "слуга" должен сесть, показательно и надолго!
показати весь коментар
14.07.2019 23:38 Відповісти
А серед "Слуг народа" українці є? Євреїв - бачу, рускіх - бачу, а українці там є?
показати весь коментар
14.07.2019 23:39 Відповісти
Немає. Ми для них гої., а "патріотизм" - ширма, за якою вони до часу ховаються, а як настане час то вивернуть кожуха.
Подивіться на Гройсмана. Його Порох на помийниці підібрав, відмив, зробив мером, Допомагав фінансами Вінниці піднімаючи Гросіну популярність, врешті зробив прем'єром і що?
Коли настав час воно побігло до своїх, допомагати "мальчіку із харошей сємьї" а на Порошенка вилив відро гавна.
Єврей може мати моральні забовязання лише перед євреєм, зраджувати, дурити, грабувати, морити голодом гоя не гріх, а почесний обов'язок.
показати весь коментар
15.07.2019 08:35 Відповісти
Андрію, закривай тему. Не думав, що так швидко видалять мій пост. Богоізбраность вона така! Швидше дозволять негатив, якби потім казати про жахливих анти$емітів, як висловлювання про мафію, ознаки якої видно неозброєним оком. І все ж таки, якими людьми треба бути, щоб вподобати назву і поняття "слуга народа".
показати весь коментар
15.07.2019 08:48 Відповісти
по дтп под Запорожьем. реакция зебобиков

Глава полтавської організації "Слуги народу" Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих - Цензор.НЕТ 1220
показати весь коментар
14.07.2019 23:40 Відповісти
Зе!Люди - Зе!Боти Це їхня робота!
https://tverezo.info/post/99343 08.07.2019 https://tverezo.info/post/author/newseditor newseditor https://tverezo.info/post/99343#disqus_thread 0 --- https://tverezo.info/post/tag/%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be електорат Зеленського , https://tverezo.info/post/tag/%d0%b7%d0%b5%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%b8 зеботи , https://tverezo.info/post/tag/%d0%b7%d0%b5%d0%bb%d1%8e%d0%b4%d0%b8 зелюди , https://tverezo.info/post/tag/%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%bd наркоман , https://tverezo.info/post/tag/uzhhorod Ужгород
Джон Смит
Зелєботи - це організовані з єдиного центру люди. Організовані з єдиною метою - відмазувати зеленого наркомана. Це не вигадані радником Путіна "порохоботи", котрими росіяни обізвали всіх (а наші підхопили), хто не повівся на зрадопропаганду, і яких, до речі, так ніхто і не знайшов. В команді Зеленського є спеціальна людина, яка відповідає за пропаганду в інтернеті, прикриваючи це дурнею про "діджиталізацію". Цей https://tech.liga.net/technology/interview/pochemu-poroshenko-proigral-intervyu-s-onlayn-strategom-zelenskogo Міхаіл Федоров в цьому інтерв'ю дав всі покази . Будь-ласка:
"А ряд людей мы объединили в проект Зе!Люди. Там можно подписаться на определенную рассылку. Подписалось 5000 человек. Когда есть какой-то важный фейк (будь-яка інфа проти їхнього клоуна), мы отправляем на него ссылку в чат и пишем: «Ребята, есть вот такой пост, поддержите нас».
5000 організованих тобою людей, яким ти кидаєш посилання, і вони серуть в комментах, - це не боти. Фуух. Ну слава Богу.
Ось це їхні методи. Методи молодої команди нових ліц.
Тому знайте: організовані цим Федоровим защітнікі наркоші - це реальна ботоферма. Їхнє існування доведено з моменту їхнього створення. І тому термін "зелебот" можете сміливо використовувати для їхнього означення.
показати весь коментар
14.07.2019 23:48 Відповісти
Ну так а чему удивляться? Вы помните как Узеленского объяснили назначение Богдана? Они сказали, что у них в команде много специалистов по информации, но нужен был тот, кто разбирается в управлении государством (или что-то вроде этого). Если перевести на общедоступный, то они знают ,что говоритьбыдлу, что показывать, но не знают, что делать со страной. Для этого есть Богдан... А у того есть Беня. А Зеля - просто говорящая обезьяна.
показати весь коментар
15.07.2019 00:25 Відповісти
порошрек не робив помилок. Він свідомо, за вказівками з москви, здійснював антиукраїнську діяльність. 5 стратегічних складів з ************ хто підірвав? Пушкін, мля?
показати весь коментар
15.07.2019 07:22 Відповісти
беги "сватов" смотреть малоросс
показати весь коментар
15.07.2019 07:28 Відповісти
Ты смотри, новое лицо.
показати весь коментар
14.07.2019 23:40 Відповісти
Глава полтавської організації "Слуги народу" Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих - Цензор.НЕТ 5087
показати весь коментар
14.07.2019 23:41 Відповісти
Сьогодні "велосипедний" кортеж зебіла потрапив в ДТП з автобусом з дітьми. Слава богу, ніхто не постраждав
Глава полтавської організації "Слуги народу" Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих - Цензор.НЕТ 6000
показати весь коментар
14.07.2019 23:43 Відповісти
он еще в море буль буль))
показати весь коментар
15.07.2019 07:15 Відповісти
Только что кортеж президента подрезал автобусы с детьми. Новое дтп.

Знаете кто слуга народа?
ЭТО - МЫ.
А Народ-это ЗЕ, БЕНЯ, Богдан Разумков итп
показати весь коментар
14.07.2019 23:43 Відповісти
І у 1 сотні "Слуг урода" 76 євреїв, 11 кацапів, та аж 9 українців...
показати весь коментар
14.07.2019 23:47 Відповісти
ну кто виноват что пастухи туповаты
показати весь коментар
14.07.2019 23:56 Відповісти
про туповатість--------30 років прожила в тюмені.Викладала в медвузі 12 років.Потім 30 років працювала в науково-дослідному.Тупіше московитів не зустрічала нікого.От саме тому при сссрії в московію відсилали наших молодих спеціалістів.
показати весь коментар
15.07.2019 09:10 Відповісти
Буде не ВР, а Кнессет.
показати весь коментар
15.07.2019 00:22 Відповісти
Якби Кнессет, то такі юристи як Зеля у його столовці посудомийками робили б. А так вони на команду Мішки Япончика не тянуть навіть.
показати весь коментар
15.07.2019 08:34 Відповісти
Епоха зе вбивць..А шо я зе вбивство аплачу..Я ваівал протіф соєфиххх!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
14.07.2019 23:44 Відповісти
Передача у него провалилась, выйди отсюда черт
показати весь коментар
14.07.2019 23:46 Відповісти
Вроде пишет видео аварии
https://www.youtube.com/watch?v=2Y0kZOx8Uv4
показати весь коментар
14.07.2019 23:46 Відповісти
Так это же двойной обгон, жесть ну и "слухи нарота".
показати весь коментар
14.07.2019 23:50 Відповісти
Так и пишут, что "пошел на двойной обгон".
показати весь коментар
14.07.2019 23:53 Відповісти
нет. двойной обгон это обгон машины которая уже обгоняет.
показати весь коментар
14.07.2019 23:55 Відповісти
Формально нет. Но какой дурак обгоняет на высокой скорости "паровозом"? В правилах этого реально нет, но нужно приравнять подобное к двойному обгону. Суть та же.
показати весь коментар
15.07.2019 00:32 Відповісти
понятія "двойной обгон" в пдд нєт. Под етім подразумєвают как обгон обгоняющєго, так і обгон сразу нєсколькіх. В даном случайє - сразу двє машини совєршают обгон сразу двух ілі болєйє автомобілєй.
показати весь коментар
15.07.2019 02:07 Відповісти
обгон нескольких автомобилей без возврата в свою полосу не запрещен. как и обгон несколькими автомобиля одновременно друг за другом
показати весь коментар
15.07.2019 04:57 Відповісти
Дурна аварія, йому треба було притискатися вправо, а віг пригальмував, і його кинуло на зустрічну.
показати весь коментар
15.07.2019 05:55 Відповісти
а, тагда фсьо харашо, бо я начав переживати
показати весь коментар
15.07.2019 09:19 Відповісти
імєйєм 2х2 - чєтвєрной обгон
показати весь коментар
15.07.2019 02:08 Відповісти
Это даже не обгон а полёт по встречке. Из-за таких уродов гибнут люди. Он себе таз сломал а людям жизнь всю сломал...
показати весь коментар
14.07.2019 23:53 Відповісти
і хдє ж там порвал ********? падло, могло вправо повернути - таких наслідків не було як при лобовому
показати весь коментар
15.07.2019 02:01 Відповісти
Конечно оплатишь. После того как отсидишь за убитых
показати весь коментар
14.07.2019 23:52 Відповісти
Кто отсидит, он отсидит ? Не смешите мои тапочки...
Это каста неприкасаемых, как при Януковиче, только еще хуже.
Они только дорвались до власти...
показати весь коментар
15.07.2019 01:56 Відповісти
Адмін, закрий коментарі.
Чи ти смакуєш цими висерами?
показати весь коментар
14.07.2019 23:54 Відповісти
а пусть не обманывает, наверное уже с адвокатами придумали эту версию с провалом передачи, слава богу у всех сейчас регистраторы
показати весь коментар
14.07.2019 23:56 Відповісти
Надеюсь рейтинг зели провалится .
показати весь коментар
14.07.2019 23:58 Відповісти
Якщо навіть зеля задля розваги буде пуляти в людей із снайперки,зебіли будуть верещати в захваті від свого сонцеликого кумира.
показати весь коментар
15.07.2019 07:58 Відповісти
Саме так - це точно Президент спрямував свого камікадзе на зустрічну автівку. І як тільки щось стається у нас на дорогах (найпрекрасніших у Європі дорогах) треба негайно летіти і розбиратись - а чи бува винуватець аварії не ходив на концерти 95-го кварталу, або може його родичі якесь відношення мають до партії "Слуга народу", чи може він хоча б виборець, що голосував за Зеленського. Якіж ви, порохоботи, як та сірчана кислота - куди не капне, всюди шкварчить. Чи ніхто з вас ніколи не втрапляв у ДТП? Людина ж визнає свою провину і відповідальність публічно. А значить готова відповідати перед судом. От скажіть мені пане Бутусов, скільки грошей чи преференцій Вам обіцяно за те що отут на вашому ресурсі збирається купа порохоботів і обливає грязюкою усіх без перебору, крім порошенка? І чому ваш ресурс так концентровано збирає і переплавляє у суцільний негатив все, що має відношення до Зеленського, і жодного слова не транслює про компромат і недостойні вчинки членів інших партій (особливо ПЕС)? І чому ваші адміністратори не банять отих підгавкувачів, що просто безсоромно по хамськи, без будь якого почуття відповідальності ображають Президента і навіть закликають до його насильницької страти? Зате баните (що от прямо зараз зроблять з моїм коментарем) людей, які, нікого не ображаючи, спокійно коментують оте лайно, яким плюється уся ота невихована братія.
показати весь коментар
15.07.2019 09:15 Відповісти
Вот и потусовался с Трухановым...
показати весь коментар
15.07.2019 00:01 Відповісти
RIP погибшей Похиленко
показати весь коментар
15.07.2019 00:04 Відповісти
Вбивця!
показати весь коментар
15.07.2019 00:04 Відповісти
Глава полтавської організації "Слуги народу" Сердюков спровокував смертельну ДТП і обіцяє оплатити лікування постраждалих - Цензор.НЕТ 7573
показати весь коментар
15.07.2019 00:10 Відповісти
Как он оплатит? А как же эпоха зубожиння?
показати весь коментар
15.07.2019 00:25 Відповісти
шестерка лакея слуги шакаломойского
показати весь коментар
15.07.2019 00:34 Відповісти
Яке співпадіння - два водин день. Просто квантова фізика якась.
показати весь коментар
15.07.2019 00:42 Відповісти
Партия мажоров.
показати весь коментар
15.07.2019 01:03 Відповісти
слухі нарота
показати весь коментар
15.07.2019 01:33 Відповісти
нє увєрєн - нє обганяй
показати весь коментар
15.07.2019 01:31 Відповісти
А присесть в тюрьму???
показати весь коментар
15.07.2019 02:29 Відповісти
Тут головному лакеєві "слуг народа" в Полтавській області для "залагодження" ситуації потрібна професійна консультація Шуфрила...
показати весь коментар
15.07.2019 05:37 Відповісти
Франшиза "Слуга народа " очень быстро превратилась в идиому , обозначающую ублюдков.
показати весь коментар
15.07.2019 06:47 Відповісти
Воно ще до виборів землі під собою не чуло. "Пєрєдача", блін "провалілась" - це що? Що це за технічний казус такий? Я за своє життя проїхав понад мільйон кілометрів, і у мене жодного разу передача не провалювалась. Мерзота.
показати весь коментар
15.07.2019 06:47 Відповісти
А в тюрму воно не обецяє сісти ?
показати весь коментар
15.07.2019 06:52 Відповісти
в другой новости таз вообще разорвало а бмв только помял перед даже стекло не треснуло..
показати весь коментар
15.07.2019 07:11 Відповісти
порошрек не робив помилок. Він свідомо, за вказівками з москви, здійснював антиукраїнську діяльність. 5 стратегічних складів з ************ хто підірвав? Пушкін, мля?
показати весь коментар
15.07.2019 07:24 Відповісти
розмова іде про зебіла,який вбив людину.Тому про це і кажіть,не переводьте стрілки.Бо цей дебіл каже,що отлатить лікування,а загиблу він також поставе на ноги?
показати весь коментар
15.07.2019 09:14 Відповісти
Мочить эту Зелёную погань вместе с главным дегенератом Зеклоуном.
показати весь коментар
15.07.2019 07:35 Відповісти
Посадят или передачу которая провалилась...или коробку передач..... а это чмо выйдет сухим из воды...оно ж типа слуга народа.....
показати весь коментар
15.07.2019 07:45 Відповісти
Соєві боти на віть на смерях людей намагаються попіарити свого жирного сцаря.
показати весь коментар
15.07.2019 07:54 Відповісти
но отсидеть 8 лет должен!
показати весь коментар
15.07.2019 08:19 Відповісти
а чому зебільні не кричать, що це подстава і провокація
показати весь коментар
15.07.2019 08:27 Відповісти
Ну так если ты знаешь, шо у тебя не авто, старое корыто, то зачем нажимать на педаль газа? Ехай себе по первой полосе 60 км/ч, че газуешь додик?
показати весь коментар
15.07.2019 09:16 Відповісти
Якщо окрім компенсації він ще й сяде - усе справедливо. Але він хочаб визнає свою провину відкрито, коли ви таке чули від судді чи дитини прокурора?
Співчуття родині загиблої!
показати весь коментар
15.07.2019 09:32 Відповісти
Їм можна. Це вони разом вас роблять!
показати весь коментар
15.07.2019 09:39 Відповісти
якусь маячну він несе. де там у нього передача провалилась?? він йде на обгін, не бачучи зустрічної смуги за машиною, що обганяє попереду. в такому випадку не можна бездумно летіти за передньою машиною, а треба трохи пригальмувати в проміжку між двома машинами, які обганяєш і бути готовим в будь-який момент повернутися в свій ряд, і лише побачивши нормально зустрічну смугу, що вона чиста, можна продовжити обгін. в даному випадку він просто летить за передньою машиною, не дивлячись і нехтуючи будь-якою логікою.
а "провал передачі", про який він говорить - напевне мається на увазі провал при кік-дауні. на цій автівці стоїть коробка-робот і інколи при необхідності різкого прискорення, коли тиснеш на газ - машина деякий час не розганяється і лише після паузи в 1-2 секунди починає різко набирати швидкість. але в цій ситуації якби він швидше і сильніше розігнався - він все рівно нікого б не обігнав, а лише гірші були б наслідки, аварія була б на більшій швидкості...
показати весь коментар
15.07.2019 09:52 Відповісти
дороги мбмлять
двуполоски с разделительяым отбойником
зачем дикарям строить новые дороги
показати весь коментар
15.07.2019 10:53 Відповісти
В инете есть видео этой аварии. этот придурок начал уходить от столкновения на встречную обочину.. ИДИОТ.. Естественно на СВОЮ обочину уходил и встречный автомобиль.. Вот там, а чужой обочине они и столкнулись лоб в лоб.... Передача у него провалилась... Куда провалилась???
показати весь коментар
15.07.2019 12:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2