1 025 11

Ситник просить повернути НАБУ повноваження подавати позови, розблокувати роботу з НАЗК та ухвалити закон про "прослушку"

Про це він сказав на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми дуже засмучені тим, що Конституційний суд визнав неконституційними наші повноваження щодо подання позовів. Було загалом подано 35 позовів щодо 97 угод на суму понад 6 млрд грн. Ці позови були виграні, фактично були зруйновані схеми на цю суму, і зараз, коли є рішення КС, є загроза втратити те, що вже було напрацьовано", - сказав Ситник.

Ситник попросив розглянути можливість внесення відповідних змін до законодавства, щоб повернути цей інструмент, який показав свою ефективність.

Директор НАБУ хотів би розблокування співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції.

"Потрібно прибрати абсолютно незаконну преюдицію, яка була створена представниками НАЗК. Два роки ми ведемо дискусію про відновлення нашого доступу до баз даних декорацій, на сьогодні конструктиву з цього питання немає", - зауважив він.

Ситник також нагадав про погоджений ще у 2015 році законопроєкт про надання НАБУ права на незалежне прослуховування.

"Сподіваюся, що з переформатуванням роботи Національної антикорупційної ради це питання також отримає новий імпульс", - зазначив він.

Топ коментарі
+1
преюдицию? "В моем доме попрошу нє виражаться!" (с) Кавказская пленница
показати весь коментар
18.07.2019 12:25 Відповісти
+1
К базам данных декораций? Более точно не назвать эти декларации чиновнических уродцев)
показати весь коментар
18.07.2019 12:27 Відповісти
+1
я тоже завис...думаю - вау, новый термин))) а оказывается - жизненное наблюдение)))
показати весь коментар
18.07.2019 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
преюдицию? "В моем доме попрошу нє виражаться!" (с) Кавказская пленница
показати весь коментар
18.07.2019 12:25 Відповісти
Надо уволить Сытника, а потом всё вернуть НАБУ.
показати весь коментар
18.07.2019 12:26 Відповісти
Рішення щодо цього приймав суд. Нехай звертається до суду.
показати весь коментар
18.07.2019 12:36 Відповісти
Причому позивачем був роботодавець Зелі - Бєня Дніпровський.
показати весь коментар
18.07.2019 12:38 Відповісти
Я абсолютно згодна, що Ситник 4 роки сидів штани протирав. Тепер нехай іде у відставку. Бо я не бачу смислу все повертати і не міняти голову відомства. Тим паче, що він прогнувся під Зеленського ще не дочекавшись результатів виборів
показати весь коментар
18.07.2019 13:15 Відповісти
К базам данных декораций? Более точно не назвать эти декларации чиновнических уродцев)
показати весь коментар
18.07.2019 12:27 Відповісти
я тоже завис...думаю - вау, новый термин))) а оказывается - жизненное наблюдение)))
показати весь коментар
18.07.2019 12:31 Відповісти
нужен закон о дорогих носках для набу
показати весь коментар
18.07.2019 14:01 Відповісти
плохому набу законы мешают
показати весь коментар
18.07.2019 14:01 Відповісти
Йому завжди щось заважало. То КСУ, то Рада, то просто відпустка в Греції. А насправді все дуже просто Ситнику треба йти у відставку за бездіяльність!!!
показати весь коментар
18.07.2019 14:35 Відповісти
Та поверніть їм сталінські трійки. Також для набу розстрільну статтю, щоб частково своїх корупціонерів перестріляли. Поганому танцору щось завди мішає?
показати весь коментар
18.07.2019 17:19 Відповісти