Вандали розмалювали автобус, який курсує від КПВВ "Станиця Луганська" до зруйнованого мосту

Ганебно виглядав автобус учора, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку в фейсбуці заступника голови Луганської ОВГА Юрія Клименка.
"Ось і перша провокація: прибічники "русского мира" розмалювали фарбою панель багажного відділення автобуса, який перевозить літніх людей від мосту до КПВВ "Станиця Луганська", а в салоні влаштували безлад, розклеїли листівки провокаційного змісту", - написав Клименко.
"Завдячуючи принциповій позиції місцевої влади та оперативним діям водія, автобус швидко відмили та відчистили від провокативних написів. І від самого ранку транспортний засіб вже працює на актуальному маршруті КПВВ Станиця Луганська", - додали в пресслужбі штабу Операції Об'єднаних Сил.
У штабі нагадали, що автобус почав курсувати між зруйнованим мостом і КПВВ "Станиця Луганська" після розведення сил. Ним встигли скористатися кілька десятків тисяч пенсіонерів та інвалідів - тих, кому складно подолати цей шлях пішки.
"Через пошкодження автобуса особам похилого віку, пенсіонерам та людям з обмеженими можливостями певний час доведеться, як і раніше, долати цю "дорогу життя" пішки та у інвалідних візках, аж доки не буде усунуто наслідки актів вандалізму", - додали в штабі ООС.
у них только прошлое - СССР
я бы даже сказал федералистическая.... - беня дал добро, мелкий скрипанул, ***** рад...
Ну и что?
Вот это новость!
У Росії ЗМІ влаштували істерику через наклейки на піцерії New York Street Pizza в Чернівцях із зображенням перекресленої свині. Російські медіа пишуть, що українці не хочуть бачити в місцях громадського харчування "російськомовних свиней". ...На России тоже русскоязычных свинтусов не любят и это при родне
А в это время в мире никому это не интересно. А ты почему тратишь свое драгоценное время на эту херь?
- присоединение к мокшании всей Украины.
Зеленая карта голосования ( кроме Львовской области) просто вдохновила их и дала надежду.
АВТОБУС ХОДИТ В СЕРОЙ ЗОНЕ. И НЕФАКТ ЧТО УШЛЁПКИ ЕГО РАЗРИСОВАВШИЕ И НАГАДИВШИЕ В НЁМ ПЕРЕСЕКАЛИ ЛИНИЮ РАЗГРАНИЧЕНИЯ.
Хай стоїть як нагадування, що там живуть здичавілі довбні!
Україна даремно витрачає свій час на безглузді авантюри.
Домовитися можна тільки про капітуляцію на умовах агресора.
Якщо опиратися агресії більше нема ніяких можливостей і в результаті інформаційних диверсій політична влада опинилася в руках ворожої агентури, яка більше не вважає за потрібне маскуватися і гратися в конспірологію, значить треба готуватися до останнього параду.