ЦВК опрацювала 70.49% протоколів: проходять "Слуга народу", "ОП - За життя", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" і "Голос". ІНФОГРАФІКА

Про це свідчать дані, опубліковані на сайті ЦВК, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з даними ЦВК 42.68% проголосували за партію "Слуга народу", 13.04% - за "Опозиційну платформу - За життя", 8.41% - за "Європейську Солідарність", 8.03% - за "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", 6.17% - за "Голос".

Зазначені партії долають 5-відсотковий бар'єр і проходять у Раду.

Партія "Радикальна партія Олега Ляшка" набрала 3.84%, "Сила і честь" - 3.76%, "Опозиційний блок" - 3.23%, "Партія Шарія" - 2,31%, "Свобода" - 2.24%, "Українська стратегія Гройсмана" - 2.21%, "Громадянська позиція" - 1.08%.

ЦВК опрацювала 70.49% протоколів: проходять Слуга народу, ОП - За життя, Європейська Солідарність, Батьківщина і Голос 01

Топ коментарі
+47
ЦИК обработала 62,48% протоколов: проходят "Слуга народа", "ОП - За життя", "Европейская Солидарность", "Батькивщина", "Голос" - Цензор.НЕТ 9445
показати весь коментар
22.07.2019 14:16 Відповісти
+32
Говорите6 победа, ЗеДауны?
Если за фигляра во втором туре президентских выборов проголосовал почти каждый второй проголосовавший, то "Слуга урода" набрал всего около 40% голосов и получил поддержку только каждого 5 избирателя или около 20% от их общего числа. Всего через 60 дней его рейтинг упал в 2,5 раза.

Даже Овощь енакиевский не наломал столько дров,как это чудо в перьях на свои первые 60 дней и у него, страусовода, ТАК не падал рейтинг. С такой скоростью не падал.
показати весь коментар
22.07.2019 14:16 Відповісти
+27
по спині ломакою
показати весь коментар
22.07.2019 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Багато, цікаво, але в жанрі пливли, пливли, а на березі "здивувалися". Висновок розбігається з ходом мислення, головне тому, що дається своя суб'єктивна оцінка минулій владі, з надуманим пригніченням існуючої. Ще невідомо нікому, що воно з цього вийде, але є надія і довіра людей, яку минула влада своїми руками та діями (а в більшості бездіяльністю, або імітацією діяльності) прос...ла.
показати весь коментар
22.07.2019 18:24 Відповісти
В Черновцах местный князек "лесоруб и покровитель контрабанды" Бурбак с треском проиграл кандидату от Слуги Народа. Все места по мажоритарке в Черновцах за Слугой Народа. Браво!
показати весь коментар
22.07.2019 18:12 Відповісти
По 204 від СН йде дійсно розумна людина, тоді вже кажи що по 201 перемогла дружина цигаркового контрабандиста, так що контрабандисти будуть в Раді.
показати весь коментар
22.07.2019 18:43 Відповісти
Отличная новость! Наконец-то я больше не буду видеть эту гнидное свиное рыло...
показати весь коментар
22.07.2019 18:52 Відповісти
Бідні ПЕСики, тепер без будок, збудованих самим томосоносним сивочолим гетьманом.. Гадаю, пару кісточок він вам кине, шоб ви ще трохи погавкали
показати весь коментар
22.07.2019 18:20 Відповісти
косточку просишь... ну ты понял...
показати весь коментар
22.07.2019 19:26 Відповісти
А вот теперь, сограждане, получается что мы с вами, своими налогами, будем спонсировать, оплачивать, русский терроризм и сепаратизм в Украине. Читайте закон о партиях. 2% набрала - финансирование из бюджета на 5 лет.
показати весь коментар
22.07.2019 18:23 Відповісти
Це ж мародерська більшість приймала цей закон. Тепер треба вносити в нього поправки. Проросійські партії - в обмінний фонд. Платних тролів російського шпигуна Порошенка - на примусові в автодорі
показати весь коментар
22.07.2019 18:29 Відповісти
Этот закон принят в странах ЕС и его принятие было одним из условий получения безвиза. И дело тут не в Петруччо, а в таких, как вы, и вам подобных, голосующих, за фигляров, олигархов, пророссийские партии и вчера проголосовавших за таких как гнида мураев и шарий.
показати весь коментар
22.07.2019 18:40 Відповісти
А ему все ровно,-главное он использовал слово из методички и получит 100 грамм гречки !
показати весь коментар
22.07.2019 19:41 Відповісти
Пан зьольдат прокинувсь у поганому гуморі обісраний, набрав повні щоки лайна і зробив фонтан для форумчан. Може не треба всіх мішати в одну купу?
показати весь коментар
22.07.2019 19:55 Відповісти
Я конечно таки извиняюсь но в вашу кучу ЗЕлёного, как вы изволили выразиться - г..на, я сроду не вступал, по причине своей крайней брезгливости, и людей в эту кучу не мешаю. Вы уж, батенька, сами кушайте ото Зелёное и дурно пахнущее. Вам, судя по вашей убогой фантазии, такое кушать не привыкать да и по вкусу. Смачного.
показати весь коментар
22.07.2019 20:28 Відповісти
Оно мечется в вечных мука выбора-с музыкальным пальцем ЗЕро во рту все вспоминает квус ВАНОй косы.
показати весь коментар
23.07.2019 10:24 Відповісти
Не переймайтеся. Воно ТЮкнуте.
показати весь коментар
22.07.2019 20:28 Відповісти
По самой сути Вы правы. Но насколько я правильно понял, что партия будет финансироваться, если она набрала не 2%, а 4% https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1349-15 . Хотя возможно это не тот закон, но это было бы странно. Он же на сайте Рады.
показати весь коментар
22.07.2019 18:46 Відповісти
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2365-14

Стаття 17-3. Підстави та порядок отримання політичною партією права на державне фінансування її статутної діяльності
Політична партія має право на отримання державного фінансування її статутної діяльності, якщо на останніх чергових або позачергових виборах народних депутатів України її виборчий список кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі отримав не менше 2 відсотків голосів виборців від загальної кількості голосів виборців, поданих за всі виборчі списки кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Стаття 17-2. Щорічний обсяг державного фінансування статутної діяльності політичних партій
Щорічний обсяг державного фінансування статутної діяльності політичних партій, які відповідно до цього Закону мають право на таке фінансування, становить дві сотих розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на 1 січня року, що передує року виділення коштів державного бюджету, помноженого на загальну кількість виборців, які взяли участь у голосуванні у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на останніх чергових або позачергових виборах народних депутатів України. Загальна кількість виборців, які взяли участь у голосуванні у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, визначається на підставі даних протоколу Центральної виборчої комісії про результати останніх чергових або позачергових виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
показати весь коментар
22.07.2019 19:15 Відповісти
Спасибо за правильную ссылку.
показати весь коментар
22.07.2019 23:14 Відповісти
ЦВК опрацювала 70.49% протоколів: проходять "Слуга народу", "ОП - За життя", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" і "Голос" - Цензор.НЕТ 8805
показати весь коментар
22.07.2019 18:23 Відповісти
Скільки треба голосів, щоб зняти з Пєці недоторканість?
показати весь коментар
22.07.2019 18:25 Відповісти
Розумков каже, що ніскільки. Одним з перших законів ВР буде, наче, зняття депутатської недоторканості.
показати весь коментар
22.07.2019 18:37 Відповісти
Стільки же, як для того щоб зняти з Юлі.
показати весь коментар
22.07.2019 18:45 Відповісти
Так это Юля все 5 лет мародерила, крала у армии, безбожно врала и бухала не просыхая? Я ничего не пропустила?
показати весь коментар
22.07.2019 18:57 Відповісти
Главное шо Портновы, Медведчуки, КОмарницкие Шефиры, Богданчики тебя ЗЕбилятину теперь не беспокоят, ога...
показати весь коментар
22.07.2019 19:02 Відповісти
ПетЕкантроп, ты видать чтение осилил, а смысл прочитанного понимать не получается?
показати весь коментар
22.07.2019 19:15 Відповісти
Из уст такой зебелятки это звучит комплиментом.
показати весь коментар
23.07.2019 10:25 Відповісти
нет. хорошее краткое изложение мацковских мантр. причём без надрыва. именно такой лжи люди склонные верить.
показати весь коментар
22.07.2019 19:29 Відповісти
Еврейская солидарность набрала даже меньше чем бывшие рыгоаналы. Вот это украинцы наелись шоколада...
показати весь коментар
22.07.2019 18:27 Відповісти
это на шоколад. это нечто зелёное.
показати весь коментар
22.07.2019 19:30 Відповісти
Серьезно? Я был уверен, что под маркой рошен людям впаривают дерьмо))
показати весь коментар
22.07.2019 20:04 Відповісти
ты ошибся. дерьмо им скормили под маркой "новые лица".
показати весь коментар
22.07.2019 20:09 Відповісти
показати весь коментар
22.07.2019 22:22 Відповісти
ЦВК опрацювала 70.49% протоколів: проходять "Слуга народу", "ОП - За життя", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" і "Голос" - Цензор.НЕТ 5064
показати весь коментар
22.07.2019 18:46 Відповісти
Раунд 1 - смалення хряка, раунд 2 - жорстоке побиття песиків. Що за живодерство(?
показати весь коментар
22.07.2019 18:56 Відповісти
Главное шо сепара козломордого https://censor.net/user/454720 под левым флажком судьба Украины напрочь не волнует ЗЕбилтяник свихнулся именно на Пете. Портновы, Медвдечуки Разумковы и прочие Шефиры ЗЕбилятника уже не беспокоят..
показати весь коментар
22.07.2019 19:05 Відповісти
олеже, я вже якось з тобою спілкувався і розмови не вийшло. Ви, порохаті, багато на себе берете, вважаєте три четверті українців неповноцінними, вам буде ліпше виїхати з країни ніж нам. Я вчора канадку Веду куди подалі, вона теж ввважала що Україна це территорія, а 73% неповноцінні. Мене забанили і до речі правильно зробили, емоції, погарячкував, але не смійте більшість українців звинувачувати у власній безпорадності. З повагою)))
показати весь коментар
22.07.2019 19:17 Відповісти
Всё верно - деградация достигла пределов...73% реально ЗЕбилы деграданты безмозглые Дальше колапс государства как такового. Слишком критическая масса ЗЕбилов в государстве. Боюсь будет дальнейшая ползучая окупация Украины, развал экономики и потеря територий под радостные визги манкуртов подкацапников смотрящих ватных Сватов.
Я ж не ЗЕбил шоб верить в перспективы страны с такой ЗЕКкомандой как Портновы, Бабломойские, Разумковы, Шефиры, Комарницкие, Богданчики и многие другие бандюки ЗЕсепары. И это всё под предводительством фигляра дураковатого клоуна.
показати весь коментар
22.07.2019 19:24 Відповісти
і як ти живеш з такими судженнями(, викинь ці шаблони. Коли в Україні було легко жити? 90-ті, вибори, майдани, хаос. Один період був відносно стабільним 2005-2009. Не будь таким категоричним
показати весь коментар
22.07.2019 19:29 Відповісти
как в Британии называют "дождик" (ёлочное украшение)?
показати весь коментар
22.07.2019 19:32 Відповісти
впн йменується
показати весь коментар
22.07.2019 19:33 Відповісти
как? как...срати будеш в іншому місці, москале.
показати весь коментар
23.07.2019 08:09 Відповісти
Если большинство ЗЕ дебилят не имеют и не умеют читать, анализировать то о чем говорить с ними?
показати весь коментар
22.07.2019 21:13 Відповісти
ЦВК опрацювала 70.49% протоколів: проходять "Слуга народу", "ОП - За життя", "Європейська Солідарність", "Батьківщина" і "Голос" - Цензор.НЕТ 8149
показати весь коментар
22.07.2019 19:15 Відповісти
А что за жопы на фоне картинки достижений твоего ЗЕро?
показати весь коментар
23.07.2019 10:28 Відповісти
Колобаранська Окупаційна Платформа на другому місті в країні що воюе. В якій країні світу це можливе?
показати весь коментар
22.07.2019 19:30 Відповісти
в Голландии
показати весь коментар
22.07.2019 19:33 Відповісти
Аби ляпнуть?
показати весь коментар
22.07.2019 22:09 Відповісти
нет. намёк на факты исторические.
показати весь коментар
23.07.2019 04:54 Відповісти
Люди які між позором та війною вибирають позор отримають і позор і війну.
показати весь коментар
22.07.2019 19:38 Відповісти
Ганьбу. Геть кацапізми з мови!)
показати весь коментар
23.07.2019 08:07 Відповісти
А зебілів чекатиме розчарування, бо так звані порохоботи нікуди не дінуться. Цікаво яке виправдання видасть їх зебільний мізок.
показати весь коментар
22.07.2019 19:40 Відповісти
Они по себе судят и не верят,что можно писать без оплаты.
показати весь коментар
23.07.2019 10:45 Відповісти
сто лет тут не был ----цензор помойка порохоскота!!!!!!! Мы вас ****** сделали!!!!! обтекайте
показати весь коментар
22.07.2019 19:56 Відповісти
Демократичний сайт. Публікують всіх. Платний, не платний...
показати весь коментар
22.07.2019 20:03 Відповісти
Этротического путешествия тебе еще на сто лет.
показати весь коментар
23.07.2019 10:46 Відповісти
Немає життя від цих москалів на ЦН.
Як би їм якійсь рів чи перепону поставити - поперше номерним.
показати весь коментар
22.07.2019 20:26 Відповісти
Господа порохоботы. Вы бы лучше ходили бы на голосование и голосовали за своего шоколадного, а не тут с пеной у рта обсирать Зе. Ваша грязь уже ничего не решает. Будет Ваш порох с сообщниками на зоне чалиться или сбежит в ненависный Липецк. Обосрались... Печалька...
показати весь коментар
22.07.2019 20:40 Відповісти
И тут порохоботы затянули по ольгинским методичкм, про тупых хохлов, которые не оценили вяличия толстомордого гидранта и скоро будут наказаны за свою дебильную любовь к "незалежности".
показати весь коментар
22.07.2019 20:44 Відповісти
Полагаю, что у ЗЕ должен быть испытательный срок 1 год, за который он должен убедительно доказать, что он работает на народ. Иначе от винта и новые выборы, несмотря на то что он победил с таким отрывом. Только так. Хитрости больше не должны проходить безнаказанно.
показати весь коментар
22.07.2019 23:08 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/

Хроники одного реЗЕдента ...

23.07.2019 г.

"Приват" реанимирует свое лондонское дело против каломойши... Очень интересный ход. Дело в том, что достаточно большая часть документов этого дела, самая вонючая его часть, вопрос о вымогательстве и получении у каломойши взяток бандой кучма\пинчук уже стало частью рассмотрения Делаверского суда (мы писали об этом), что собственно облегчает его работу..

на говняшке стремительно заходит звезда витьки мертвечука. Демарш Лукашика - это фол последней надежды. На украинские выборы потрачены огромные ресурсы (около 392 млн. долларов), задействованы представители высшего руководства ЭрЭфии и результат оказался значительно ниже ожидаемого.
Во время визитов на обосРашку мертвечук и его шобла решительно убеждали всех на эрэфии, что наберут достатопчно голосов для создания правящей коалиции. Наши источники сообщают, что вопрос уже ставится не о личной ответственности стрелочников, а о полной замене всех структур занимающихся украинским вопросом. Видимо последней каплей переполнившей чашу терпения руководства РФ была просьба дать денег на покупку телеканала "1+1", за который скромно улыбающийся каломойша потребовал 1,5 млрд. долларов.

Вайно, глава администрации рассеянскага Сцарька-лысогнома уже формирует команду для прямых контактов с командой зелепухи, у которого самого из дупы торчит кремлевская рука по самый локоть.
показати весь коментар
23.07.2019 08:06 Відповісти
Сторінка 5 з 5