10156 відвідувачів онлайн
3 337 19

"Прийде дуже хороша людина, він дуже перспективний", - нардеп від "Голосу" Клименко про те, як в МЕРТ просували людей на заступників міністра

Ексзаступник міністра економіки України, нардеп від "Голосу" Юлія Клименко повідомила, що посади заступників міністра в Мінекономрозвитку розподілялися за політичною квотою.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

""Давайте прийде дуже хороша людина, він дуже перспективний, просто прекрасний. Він зайде до вас. Нехай він розповість про себе. Можливо, він знадобиться. Можливо, у вас є вакансія там-то". Безумовно, це не було в наказовому порядку. Але розуміючи, що практично всі призначення заступників у міністерстві економіки йдуть через Кабінет міністрів. Тобто Міністерство економіки не впливає на заступників де-факто. Вони призначалися за політичною квотою", - зазначила Клименко.

За її словами, Айварас Абромавичус (ексглава МЕРТ. - Ред.) чітко поставив умову, що в міністерство зайде його команда.

"Деякий час ця умова дотримувалася, а потім почалися вже... парашутисти", - повідомила нардеп, додавши, що така практика поки що залишається.

Повний текст інтерв'ю з Юлією Клименко читайте тут.

Топ коментарі
+9
Ну как вам, соплячие малороссы, бенино "некумовство" на хлеб мазюкается? Нажерлись уже, брюхоголовые?
показати весь коментар
13.09.2019 17:58
+8
В Сен-Тропе можно?
показати весь коментар
13.09.2019 18:03
+4
там ща новый сезон сватов, давай не это..
показати весь коментар
13.09.2019 17:59
Коментувати
Сортувати:
все як завжди. Нічого нового. То ж і результат на виході буде такий же. Якщо не гірше.
показати весь коментар
13.09.2019 17:57 Відповісти
Ну как вам, соплячие малороссы, бенино "некумовство" на хлеб мазюкается? Нажерлись уже, брюхоголовые?
показати весь коментар
13.09.2019 17:58 Відповісти
там ща новый сезон сватов, давай не это..
показати весь коментар
13.09.2019 17:59 Відповісти
"Придет очень хороший человек, он очень перспективный", - нардеп от "Голоса" Клименко о том, как в МЭРТ продвигали людей на заместителей министра - Цензор.НЕТ 2793
показати весь коментар
13.09.2019 18:02 Відповісти
В Сен-Тропе можно?
показати весь коментар
13.09.2019 18:03 Відповісти
петро олексиович вам низзя.там же написано
показати весь коментар
13.09.2019 18:07 Відповісти
Да как-то с бурятом *********** не очень то и приятно не то, что в Сен-Тропе, а и на одном гектаре.
показати весь коментар
13.09.2019 18:12 Відповісти
а на нарах с кононенко?
показати весь коментар
13.09.2019 18:13 Відповісти
С ахметовым и коломойским хось на галерах, хоть на рудниках.
показати весь коментар
13.09.2019 18:15 Відповісти
Кацап , хватит впны менять , у тебя уже флаг отпал
показати весь коментар
13.09.2019 18:06 Відповісти
Да ты шо?

Шо ж робить?

Эркюль Пуарэнко меня разоблачил. Це ж теперь с лахты погонят и уже путин -***** не напишешь.
показати весь коментар
13.09.2019 18:10 Відповісти
Ну обычно раньше ваши нанятые Пороохом ольгинские работники просто удаляли коммент , а сейчас держится до последнего Давай иди на новый акк ставь украинский впн и не меняй больше
показати весь коментар
13.09.2019 18:13 Відповісти
Дурень, у меня тут один аккаунт. Тут все меня знают, окромя таких, как ты. Ты у старшого смены там поспрошай, чтоб идиотом не выглядел.

А по флажку - пиши свои предъявы компании Киевстар, которая теряется в моём местонахождении.
показати весь коментар
13.09.2019 18:19 Відповісти
піріспіктіфним - перехідні туремні гади

"Придет очень хороший человек, он очень перспективный", - нардеп от "Голоса" Клименко о том, как в МЭРТ продвигали людей на заместителей министра - Цензор.НЕТ 4607
показати весь коментар
13.09.2019 18:00 Відповісти
Могу угадать . Сын Луценко или Пашинского .
показати весь коментар
13.09.2019 18:06 Відповісти
Некоторое время это условие соблюдалось, а потом начались уже... парашютисты", - сообщила нардеп, добавив, что данная практика пока что остается.
показати весь коментар
13.09.2019 18:09 Відповісти
какая такая ещё есть партия ГОЛОС!? нет такой...есть единая партия порошенко Е.С.всем же этот трюк ВАКАРЧУКА уже известен. голосуют в унисон всегда.... ох и СЛАВУНЯ..... ХИТРЕЦ ЕЩЁ ТОТ.... ХОТЕЛ ИЗБИРАТЕЛЕЙ НАПАРИТЬ ЧТО ОНИ МОЛ САМИ ПО СЕБЕ...
показати весь коментар
13.09.2019 18:18 Відповісти
Да без разницы кто кого приводит. Ответственность на КМУ и министре . А эти рассказы офисного планктона можно слушать на перекурах долго .
показати весь коментар
13.09.2019 18:47 Відповісти