9168 відвідувачів онлайн

Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі

Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з військовослужбовцями на Донбасі, подякував їм за службу і вручив державні нагороди.

Глава держави в рамках поїздки до Донецької області взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню захисника України. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Укрінформ".

"Такі моменти дійсно є моментами істини, коли у цілого народу є тільки два шляхи. Перший – здатися, і назавжди зникнути із лиця землі. Або ж народитися вдруге, усупереч усьому, на зло усім ворогам підвестися на ноги, обтрусити пил, обтруситися і сказати: "Ні, не дочекаєтеся!" Ми обрали саме цей шлях. Чому? Відповідь буде проста, бо ми – українці - вільні і незламні. Ми – українці і цим усе сказано", - сказав Зеленський.

Він не сумнівається у тому, що українські громадяни, які у потрібний час пішли захищати Батьківщину у джинсах та кросівках, навіть без належної зброї, тепер змужніли, стали вправними та загартованими. Вони стоять на сторожі національних інтересів та безпеки України.

"Наша Конституція каже, що Україна незалежна, суверенна, унітарна і демократична держава. І якщо хтось не згоден із цими словами і хоче цьому заперечити, то йому доведеться мати справу з вами, з нашими захисниками", - сказав Зеленський.

Були часи, нагадав він, коли усією країною ми жили занадто безтурботно і не думали про те, що може бути війна. Тоді держава не дбала належним чином про своє війська, не була готова до війни. Ціна такої недалекоглядності, наївності та довірливості виявилася надто високою - ми втратили частину своїх територій, велику кількість співвітчизників. "Анексований Крим та початок війни на Донбасі, річки жахливих новин про кількість жертв, обстрілів, захоплених населених пунктів. Це все була шокова терапія, немов дві тисячі вольтів пропустили тілом нашої рідної України", - сказав Зеленський.

Він вручив захисникам державні нагороди та подякував усім, хто боронить Україну від ворогів. "Дякуємо вам за вашу відвагу, дякуємо вам за вашу доблесть, за характер, за дух, за волю, за витримку, за мирний сон в українських містах та селах, за те, що тримаєте небо", - підкреслив президент.

Як повідомлялося, українці у понеділок, 14 жовтня, відзначають День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 01



Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 02





Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 03
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 04
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 05
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 06
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 07
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 08
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 09
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 10
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: Не дочекаєтеся! - Зеленський на Донбасі 11

Топ коментарі
+70
Ура! У нас теперь тоже подыматель с колен!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
14.10.2019 17:01 Відповісти
+58
«Мама, я поїв і в шапочці»(с) Моника
Украина поднялась на ноги, отряхнула пыль и сказала врагам: "Не дождетесь!" - Зеленский на Донбассе - Цензор.НЕТ 7808
показати весь коментар
14.10.2019 17:03 Відповісти
+40
Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі - Цензор.НЕТ 2041
показати весь коментар
14.10.2019 17:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Читайте на "Цензор.НЕТ": Марш опору капітуляції відбувається в Києві. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

"Наша Конституція каже, що Україна незалежна, суверенна, унітарна і демократична держава. І якщо хтось не згоден із цими словами і хоче цьому заперечити, то йому доведеться мати справу з вами, з нашими захисниками", - сказав Зеленський.Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3153787. То чому ж ти, падло, її не виконуєш?
показати весь коментар
14.10.2019 20:25 Відповісти
Знову обісрався. Це Залісся все встає з колін. А з часів Майдану українці твердять одне. Краще померти стоячи, ніж жити на колінах.
показати весь коментар
14.10.2019 20:31 Відповісти
Еще бы слезу пустил для правдоподобности , а так как говорил Станиславский : Не верю.. Моника эту роль сыграл так себе , видимо сказывается тот факт , что 4 раза сцал даже повестку в руки взять.
показати весь коментар
14.10.2019 20:39 Відповісти
В то время, когда один криворожский фигляр без диплома клоуна имитировал игру х....м на рояле, снимал сериалы для умственно отсталых слоёв населения, вёл бизнес стране агрессоре РФ платя там налоги за счёт которых московиты и ДАУНбаситы убивали наших парней и девчат, крал деньги совместно с КАЛОмойский из ПриватБанка, уклонялся от уплаты налогов в Украине и призыва в ВСУ, обгаживал Украину со сцен в Турции, Греции и Юрмалы, извинялся перед Кадыровым и выводил деньги в киприский офшор, Украина поднялась на ноги, отряхнула пыль и сказала врагам: "Не дождетесь!" А теперь, это мразь примазывается к великим делам и подвигам граждан Украины.

Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі - Цензор.НЕТ 6084Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі - Цензор.НЕТ 9941
показати весь коментар
14.10.2019 20:52 Відповісти
Украина поднялась на ноги, отряхнула пыль и сказала врагам: "Не дождетесь!". А потом пришел Зеленский и сказал: "Та забирайте!".
показати весь коментар
14.10.2019 20:59 Відповісти
здорова думка
показати весь коментар
14.10.2019 21:20 Відповісти
Это у него руки в карманах возле памятника погибших бойцов бригады?


Україна підвелася на ноги, обтрусила пил і сказала ворогам: "Не дочекаєтеся!" - Зеленський на Донбасі - Цензор.НЕТ 3760
показати весь коментар
14.10.2019 21:51 Відповісти
В одном кармане семки искал, в другом сыр по 58грн)
показати весь коментар
15.10.2019 11:29 Відповісти
У старого Рабиновича спрашивают:
- Как здоровье?
- Не дождетесь!
показати весь коментар
14.10.2019 22:04 Відповісти
как бы там ни было,а наш Президент все правильно сказал!
теперь посмотрим, как его дела будут соответствовать словам
показати весь коментар
14.10.2019 22:14 Відповісти
Пагади-пагади, парниша, то есть шана только тем, кто пришел защищать Украину в джинсах, а как же кадровые военные, количество которых с начала войны сократилось в половину и продолжает сокращаться? Благодарнсть? Это круто, несомненно, но где же действия, реформатор? Где кардинальная смена руководства? Дорожишь кадрами? Из-за одного дебила-полковника иногда уходят 500 бойцов, проведи аудит по кадрам, менеджер-не в рот *******. Ты не видишь какая жопа сейчас и как тенденция к её расширению набирает обороты? С учебками уже *******, с кучей директив, по которым в эту часть можно, а в эту нельзя, или можно, но через три-*****-колено, через 85 бумажек и согласований ради одного!!!!!! солдата, бюрократия такая, что янык бы заплакал, и всё это с САМОГО верха, как вредительство, как специальная программа по разоружению, будь добр, пан головой командующий, разберись по сути, зри в корень и вникни в основы, а так ты, как тургеневский Базаров, "между нами дурачек"
показати весь коментар
14.10.2019 22:56 Відповісти
Баран
показати весь коментар
14.10.2019 22:57 Відповісти
Зебобик, я помню ты кричал, что Порох всем награды раздает??????

А сам????
показати весь коментар
14.10.2019 23:10 Відповісти
Да, Украина действительно поднялась на ноги, отряхнулась и сказала "не дождетесь". Вот только пусть Зе уточнит, при ком это произошло - при нем или все-таки при Пете?
показати весь коментар
14.10.2019 23:20 Відповісти
поросенко - мародерил и ворованное выводил в офшоры..
Украина своей свободой - обязана добровольцам, воинам, волонтерам, народу Украины, который не позволил раше оккупировать Украину..
показати весь коментар
15.10.2019 00:49 Відповісти
а что конкретно "украл" Порошенко, можно детали?
показати весь коментар
15.10.2019 08:54 Відповісти
почав ще із кондитерських фабрик!
Потім інші підприємства у народу України украв!
Потім для розбудови свого украденого воно полізло у палітику!
Потім був засновником фсбшного проекту - партії наригонів.
Потім був помічений у розкраданні армії при посаді голови РНБО.
Потім крало як міністр а потім захищало Антимайдан!
ПІсля програшу антимайдану стало майданщиком і гЕроєм Революції Гфдності - обісцяло бруківку біля стадіону Лобановського відремонтувати - але як завжди збрехало і кинуло всіх із ремонтом.
А далі підфартило - бо коли знову збрехало - війна буде тривати секунди, і я стану жити но новому - були дебіли які проголосували за породистого злодія і брехуна!
Ну а далі всі корупційні схеми зека ростовського почали працювати на панамського мародера і брехуна і як наслідок 5міліардів дол. хабарів за 5 років тотального мародерства всього і кругом.
показати весь коментар
15.10.2019 09:23 Відповісти
про "воровство" предприятий, факты есть?
Остальные твои "высеры" на "воровство" не тянут.
показати весь коментар
15.10.2019 09:36 Відповісти
Поздно , Вова, авторитет уже потерян!
показати весь коментар
14.10.2019 23:31 Відповісти
https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan?hc_ref=ARQbnsuF0KgNDp621Z6_2kPStRQ122heIugXBZzxu6jzIWRMb3rwCIk2RTxZkLHXoGs&fref=nf Володимир Саркісян https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan?hc_ref=ARQbnsuF0KgNDp621Z6_2kPStRQ122heIugXBZzxu6jzIWRMb3rwCIk2RTxZkLHXoGs&fref=nf
https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan/posts/2641402965924298 10 октября в 10:50 · https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan/posts/2641402965924298#

Жарти геть.
Коломойський з Пінчуком виплекали нам гітлера і вдихнули в нього дух власних хазяїв з Кремля. Поки що маленького фюрера, копійчаного, але він росте як на дріжджах.
Вельми жаль, що, рятуючи Україну, ми водночас рятуватимемо творців цього Ґолема, що мав би по справедливості їх ізжерти.
показати весь коментар
14.10.2019 23:41 Відповісти
який "пил обтрусила"?? !! Хто йому тексти пише!!?? Напевно такий самий недоумок як і богдан чи сам зеленський... "*******, блін, прАфесіАналАф.."
показати весь коментар
14.10.2019 23:45 Відповісти
ОООО с колен встающие . Где-то я уже это слышал . Теперь начнутся поиски зеленых скреп и лишней хромосомы .
показати весь коментар
15.10.2019 00:17 Відповісти
сРаша розвалила український донбас, тому Україна тепер розвалить кацапський Крим!!! готуйтесь, СМЕРДИ! А після НашКриму прийде і черга самого КАЦАПСТАНУ!
показати весь коментар
15.10.2019 05:21 Відповісти
читаю Ваши коменты все просто великие политики,стратеги.чего не пошли в президенты и не навели порядок за один день?прежде чем учить,что и как посмотрите,что ВЫ сделали лично для УКРАИНЫ.базарить можно много.а где положительные действия,а?
показати весь коментар
15.10.2019 06:51 Відповісти
совсем зебанулся
показати весь коментар
15.10.2019 08:12 Відповісти
Пока не будет результатов по Порошенку, Дебальцево,Иловайску,"Оборонпрому",Рюкзакам Авакова" и пр.....,никто не поверит. И ничего не будет. Раньше немного верил и надеялся. Сейчас осталась маленькая надежда, а веры уже нет!!!
показати весь коментар
15.10.2019 09:09 Відповісти
Иди умойся-холоп не мытый
показати весь коментар
15.10.2019 10:07 Відповісти
А де був ти і твоя зе-команда, коли Україна обтрушувалася і ставала на ноги?
показати весь коментар
15.10.2019 09:53 Відповісти
Зачем Украине эта гнилая ватная клоака ?
Там нужна мощная СТЕНА.
показати весь коментар
15.10.2019 10:05 Відповісти
Animals
показати весь коментар
15.10.2019 10:06 Відповісти
Клоун видать головой стукнулся в детстве об пенек
показати весь коментар
15.10.2019 10:08 Відповісти
За месяц Зеленский потерял 7% рейтинга ,к лету следующего 2020 года его рейтинг будет 3% такими темпами ( если народ не скинет раньше )
показати весь коментар
15.10.2019 10:12 Відповісти
хахахах мрии продажного порохоботика! ))
показати весь коментар
15.10.2019 10:18 Відповісти
"НАТО повністю підтримує виконання Мінських угод всіма сторонами. Також ми відмітили, що минулого тижня відбулось погодження "формули Штайнмаєра" у Тристоронній контактній групі. Це може привести до повної імплементації https://www.ukrinform.ua/tag-minski-ugodi Мінських угод ", - заявив голова Представництва НАТО в Україні.
показати весь коментар
15.10.2019 10:18 Відповісти
Сторінка 3 з 3