10894 відвідувача онлайн
7 499 136

На пост глави Інституту нацпам'яті претендують більш як 10 осіб (оновлено). ПЕРЕЛІК

На пост глави Інституту нацпам'яті претендують більш як 10 осіб (оновлено). ПЕРЕЛІК

На пост глави Українського інституту національної пам'яті претендують 9 осіб.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, редакція "Історичної правди" отримала від Національного агентства України з питань державної служби відповідь на запит про конкурс на посаду голови УІНП. Згідно з документом, на 1 листопада (останній день, коли можна було подати заявку на участь у конкурсі) було зареєстровано дев'ять претендентів.

  1. Христенко Стефан Володимирович. Юрист за освітою. Працював за фахом у кількох компаніях. Зараз вивчає право у Копенгагені, згідно з декларацією – тимчасово безробітний.
  2. Руденко Сергій Борисович. Кандидат культурології, фахівець з музейної справи. Доцент Київського Національного університету культури і мистецтв.
  3. Коростишевський Сергій Аркадійович. Співробітник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.
  4. Решетченко Дмитро Володимирович. Кандидат історичних наук, до березня 2019 - начальник відділу Центрального державного архіву зарубіжної україніки.
  5. Шамайда Тарас Анатолійович. Громадський діяч, автор "Історичної правди", згідно з декларацією - співробітник Управління справами Апарату Верховної Ради України.
  6. Князев Надія Михайлівна. Викладач української мови, член Національної спілки журналістів.
  7. Жижиян Петро. Редактор сайту "Сегодня".
  8. Понипаляк Аліна Василівна. Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Національного музею історії України, автор "Історичної правди".
  9. Савченко Євген Олександрович. До звільнення в 2019 році - старший майстер лісу державного підприємства "Київський лісгосп".

Також стало відомо, що на конкурс документи подали історики Олександр Алфьоров, Артем Харченко та заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський. У Національному агентстві України з питань державної служби повідомили, що уточнений список буде оприлюднено до кінця понеділка, 4 листопада.

Перший етап конкурсу - тестування на знання іноземної мови, має відбутися 7 листопада.

Топ коментарі
+33
Победит самый Зебильный из 9- ти инфа 100%
показати весь коментар
04.11.2019 15:15
+23
Кого з 95 скотодвору призначать?
показати весь коментар
04.11.2019 15:17
+23
Майстер лісу київськоголісгоспу - саме в тренді. Фаворит. Ну, може втрутитися, безробітний "студент" з Копенгагена. Решта пмолі ають бо не вписуються у логіку зебільних призначень.
показати весь коментар
04.11.2019 15:19
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
За каких украинцев, якобы обиженных Вятровичем, переживает "немец" Брендон?
показати весь коментар
04.11.2019 17:30 Відповісти
Нынешние делят так, как Вам, скорее всего, нравится.
Донецкий Сивуха вообще уже объявил воевавших с российско-сепаратистскими формированиями воинствующим меньшинством.
Когда возвращаетесь?
показати весь коментар
04.11.2019 17:38 Відповісти
Чучело, да ты дальше "Тройце-Сергия", не выезжал!... От тебя "щами суточными" на версту смердит!!!
показати весь коментар
04.11.2019 17:46 Відповісти
Ага.. Я такое уже слышал.. От твоего "собрата по клаве" - "кременчужского еврея", "Назара Сильченко".. Тот тоже "страдал от "разделения".... Придумай что-нибудь, "посвежее".. Или перечень "сюжетов", на Лахте, ограничен?...
показати весь коментар
04.11.2019 17:51 Відповісти
За тех, кто орал: "Путин, приди! Путин, введи!"........
показати весь коментар
04.11.2019 17:47 Відповісти
А "он так думает...".
показати весь коментар
04.11.2019 17:16 Відповісти
Конечно! Он хорошо умеет пилить... самизнаетечто. А в истории страны разбираться совсем не надо.
показати весь коментар
04.11.2019 17:13 Відповісти
Просто украинцам нужен перерыв после интенсивного навешивания разных "жалOб", переименований, превращений побед в поражения, бандитов в героев и героев в бандитов, и т.д.
показати весь коментар
04.11.2019 17:20 Відповісти
Вот кого надо ставить

Украинский историк Бебик: Христос, Будда, Тутанхамон, Чингисхан - украинцы. И только Пушкин - еврей
показати весь коментар
04.11.2019 16:48 Відповісти
показати весь коментар
04.11.2019 17:13 Відповісти
не вижу ******** и царева - зе кадры- самое то...
показати весь коментар
04.11.2019 16:50 Відповісти
О,Боже, скільки брудних коментарів і ніякого конструктиву. Я думаю, ніхто не може бути кращим за Вахтанга Кіпіані - на 100 відсотків фахова і патріотична людина!
показати весь коментар
04.11.2019 17:02 Відповісти
..А він сам бажає ..? Кіпіані .зараз робить дуже файні програми як *Історична правда * (показує 4-тий канал ) . І пішов з *мертвячуковського * каналу ЗІК .
показати весь коментар
04.11.2019 17:12 Відповісти
Жид президент, міністр Внутрішніх Справ - вірменин, СБУ - кацап, а в Інститут Національної Памяті давайте віддамо грузину і в результаті отримаємо 100% маргіналізацію України. Саме за це і боряться манкурти та зегенерати - 80% населення, тобто етнічних українців, перетворити на тупих денаціоналізованих рабів.
показати весь коментар
04.11.2019 18:21 Відповісти
а кого ви бачите на посаді Президента?
показати весь коментар
04.11.2019 18:26 Відповісти
Лише 100% етнічного українця.
показати весь коментар
04.11.2019 18:33 Відповісти
я вже не знаю, що нам поможе - як тільки 100% етнічний українець добирається до влади, українець починає думати, як нашинкувати грошей, купити собі квартирку-хатинку і в іншій країні та виїхати.
показати весь коментар
04.11.2019 19:07 Відповісти
Сьогодні про еміграцію думають не ті хто накрали і продовжують красти бюджетні кошти, а ті хто не хоче красти і жити злодійським життям.
показати весь коментар
04.11.2019 22:23 Відповісти
на жаль, наразі це і стало національною ідеєю - еміграція. Те, що довго так шукали нарешті знайдено. Не "садок вишневий коло хати", а інші країни.
Ті, хто накрали та крадуть - моментально - перекидають гроші в інші юрисдикції, щоби забезпечити своє життя - там. Не бачать в такій благословенній землі, як Україна - майбуття ні для себе, ні своїх нащадків. Бачте, як виходить, - всім цікава українська земля, лише не українцям...ну за рідким виключенням.
показати весь коментар
04.11.2019 22:39 Відповісти
Не жити в злі це нормально. Поляки до Валенси емігрували сотнями тисяч.
показати весь коментар
04.11.2019 22:45 Відповісти
питання в іншому - що Україна довго і послідовно і невідворотньо знищується українськими правлячими колами, путін лише забіг руки погріти на чужій пожежі,
показати весь коментар
04.11.2019 22:52 Відповісти
Не згоден категорично. Кіпіані більший українець від багатьох "щирих".
показати весь коментар
04.11.2019 19:54 Відповісти
Те ж саме свого часу казали про багатьох. І де вони тепер?... А ми як жили в розкраденій чужинцями країні так і продовжуємо жити, хіба що діти наші вже тут не бачать свого майбутнього.
показати весь коментар
04.11.2019 22:20 Відповісти
Бережную назначте. Если не будет вииполнять - на кичу
показати весь коментар
04.11.2019 17:15 Відповісти
Савченко переможе...
показати весь коментар
04.11.2019 17:47 Відповісти
Переможе Жижиян чи Савченко. Вони знають історію.
показати весь коментар
04.11.2019 17:47 Відповісти
Память можно и отбить. А история - девушка весьма изменчивая. Сегодня ты предатель, завтра уже герой, а послезавтра опять предатель. И электорат, разделившись надвое, метелит друг друга, мстя за низверженных кумиров.
показати весь коментар
04.11.2019 18:20 Відповісти
Разруха в головах (с)
показати весь коментар
04.11.2019 18:47 Відповісти
Не спорю. Против Булгакова не попрешь.
показати весь коментар
04.11.2019 18:55 Відповісти
Предлагаю Анатолия Пешко..автора смелых заявлений ицельного академика академий...:
"Я понимаю: да, что Россия принимала участие в этом военном конфликте... Но вы же, наверное, слышали и видели, что некоторые американские представители Демократической партии США заявляли открыто, что войну в Украине организовала Демократическая партия. И это правда.

Пешко заявил, что "все это понимают", но об этом не говорят. "Инициатором всей этой войны были вовсе не россияне", - считает он.
Вице-президент академии наук добавил, что американцы якобы использовали "некоторых украинских деятелей", "авантюрных людей, которые пошли на это ради получения власти" в стране.
По его мнению, американцы практически обманом "столкнули два народа". "Собственно, даже один народ - славянский, но восточный и западный регионы", - уточнил академик.Глыба.а не человек....
На пост глави Інституту нацпам'яті претендують більш як 10 осіб (оновлено) - Цензор.НЕТ 8761
показати весь коментар
05.11.2019 00:26 Відповісти
Та що ж Ви таке кажете? Суцільна маячня. Навіть не можу уявити, що людина в тверезому розумі може таке казати. Не Росія розв*язала війну? І Ви, і А.Пешко - українці? Українець - це не прізвище, а бажання, щоб Україна стала сильною державою. Те, що пишете Ви, я розцінію як справжнісеньку зраду.
показати весь коментар
05.11.2019 05:54 Відповісти
Та що ж Ви таке кажете? Суцільна маячня. Навіть не можу уявити, що людина в тверезому розумі може таке казати. Не Росія розв*язала війну? І Ви, і А.Пешко - українці? Українець - це не прізвище, а бажання, щоб Україна стала сильною державою. Те, що пишете Ви, я розцінюю як справжнісеньку зраду.
показати весь коментар
05.11.2019 05:59 Відповісти
Які можуть бути суперечки?!Звісно ж майстер лісу Київського лісгоспу то є найвідповідніша кандидатура на цю посаду