4410 відвідувачів онлайн

Від початку доби зафіксовано два ворожі обстріли: поранено одного українського воїна, - Міноборони

Від початку доби зафіксовано два ворожі обстріли: поранено одного українського воїна, - Міноборони

Станом на 12.30 сьогодні, 8 листопада, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь двічі на луганському напрямку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

За даними відомства, після першої години ночі противник з автоматичних гранатометів обстріляв опорні пункти підрозділів Об'єднаних сил поблизу Луганського.

Також повідомляється, що з 11:00 окупанти тривалий час вели вогонь по позиціях українських сил з автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї поблизу Зайцевого.

"За наявною інформацією, протягом поточної доби поранено одного військовослужбовця зі складу Об'єднаних сил", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+6
а Зайцево пока не разводят? а то там стреляют (т.е как бы готово к разводу)
пораненому найскорішого одужання і невеликих шрамів
показати весь коментар
08.11.2019 12:46
+5
Треба відвести ЗСУ подалі - щоб не діставали кулі.
показати весь коментар
08.11.2019 12:45
+5
Від початку доби зафіксовано два ворожі обстріли: поранено одного українського воїна, - Міноборони - Цензор.НЕТ 5375
показати весь коментар
08.11.2019 12:56
Коментувати
Сортувати:
Треба відвести ЗСУ подалі - щоб не діставали кулі.
показати весь коментар
08.11.2019 12:45 Відповісти
Від початку доби зафіксовано два ворожі обстріли: поранено одного українського воїна, - Міноборони - Цензор.НЕТ 5375
показати весь коментар
08.11.2019 12:56 Відповісти
Зєбубочкє треба в пейсбучок фото загиблих і поранених українських воїнів насипати, а то воно думає що вже усё, уже міръ.
показати весь коментар
08.11.2019 12:46 Відповісти
а Зайцево пока не разводят? а то там стреляют (т.е как бы готово к разводу)
пораненому найскорішого одужання і невеликих шрамів
показати весь коментар
08.11.2019 12:46 Відповісти
Янелоха на Тесле такие мелочи не колышат.
показати весь коментар
08.11.2019 12:52 Відповісти
А от цікаво, зеленський або його перша блєді хоч раз навідали поранених бійців?
показати весь коментар
08.11.2019 12:54 Відповісти
Так, перша лєдя навідувала поранених наших хлопців в Бельгії. В Дніпро їхати не захотіла.
Доречі, тут є стаття, де вона відвідує наших бійців в прозорій білій блузі, щоб молодим хлопцям краще сіські було видно.
показати весь коментар
08.11.2019 13:09 Відповісти
Ба оно шо...
показати весь коментар
08.11.2019 13:16 Відповісти
Вчера кацапы расстреляли группу наших солдат из ПТУРа с расстояния более 4км. Ето говорит о том что никакой отвод войск не прекратит обстрелы и убийства наших людей. Все что Зештанмаер делает ето просто тупо сливает кацапам новые территории и усугубляет нашу ситуацию и продляет войну для наших детей и внуков.
показати весь коментар
08.11.2019 13:12 Відповісти
сдаст зе предатель украинскую территорию, дело времени.
показати весь коментар
08.11.2019 13:25 Відповісти
****!, опять ізбієнія младенца...так виходить. ******* з ракети 2 трупа і 3 ранених...тепер ще...(((((((((((((
показати весь коментар
08.11.2019 14:01 Відповісти
зєлєбєнєрозвод ціною крові наших воїнів...Чи ти, клавішник загребучий, також вважаєш, що "баби єсчо нарожают", як твій тезка??? Поки ти розводиш людей та на "Теслі" по мирному Києву розсікаєш, кидаєш за грати патріотів та ветеранів- гинуть найкращі сини та дочки України!
показати весь коментар
08.11.2019 14:25 Відповісти