11906 відвідувачів онлайн
5 804 166

Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу". ІНФОГРАФІКА

Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", серед лідерів інших країн найгірше українці ставляться до президента Росії Володимира Путіна: 71% - негативно і лише 15% - позитивно.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного з 29 жовтня - 4 листопада 2019 року, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з результатами опитування,  серед лідерів інших країн найкраще українці ставляться до президента Білорусі Олександра Лукашенка: 66% позитивно та лише 15% – негативно.

До канцлера Німеччини Ангели Меркель позитивно ставляться 60% опитаних, негативно – 17%.

До президента Польщі Анджея Дуди позитивно ставляться 48%, негативно – 9%, 18% – не знають такого політика, 27% – вагалися з відповіддю.

До президента Франції Еманюеля Макрона позитивно ставляться 39%, негативно – 17%, не знають такого – 15%, вагалися з оцінкою – 29%.

До прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо позитивно ставляться 38%, негативно – 6%, не знають його – 30%, не змогли оцінити – 30%.

До прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона позитивно ставляться 33%, негативно – 11%, не знають його – 27%, вагалися – 30%.

До президента США Дональда Трампа позитивно ставляться 30%, негативно – 42%, вагалися з оцінкою – 25%.

До президента Туреччини Реджеп Таїп Ердогана позитивно ставляться 28%, негативно – 20%, не знають його – 22%, не змогли оцінити – 30%.

Найгірше українці ставляться до президент Росії Володимира Путіна: 71% ставляться негативно, лише 15% – позитивно і ще 12% не змогли висловити свою думку.

У динаміці за більш ніж останні півтори року практично не змінилося ставлення до А.Меркель, В.Путіна, О.Лукашенка, Е.Макрона. Дещо покращилося до А.Дуди, погіршилося – до Дональда Трампа та Реджеп Таїп Ердогана.

У розрізі прихильників різних політичних сил президенти Білорусі, Росії та Туреччини є явними фаворитами серед прихильників партії Опозиційна платформа – За життя. Натомість західні лідери користуються більшою підтримкою серед симпатиків партій Європейська Солідарність та Голос. Також О.Лукашенко та В.Путін є явними лідерами підтримки серед тих, хто шкодує за розпадом Радянського Союзу.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,8%.

Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування Рейтингу 01

Топ коментарі
+27
Малоросы на марше
показати весь коментар
11.11.2019 16:47
+25
Ну путен понятно, но лукашенко за что любить? Он такой же путен, только лайт.
показати весь коментар
11.11.2019 16:47
+25
лучше всего относятся к Лукашенко, хуже всего - к Путину

Либо брехня, либо (что скорее) шизофрения
показати весь коментар
11.11.2019 16:47
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Кто не любит Лукашенко, конечно голосовали за Путина.
показати весь коментар
11.11.2019 17:07 Відповісти
Ти ворог України. ПТН ПНХ разом з тобою.
показати весь коментар
11.11.2019 17:29 Відповісти
Витя, за кого голосовал?
показати весь коментар
11.11.2019 17:30 Відповісти
Шукай Витю в красной звєздє або моськовськом комсомольці,а я з ************ посіпаками ***** не спілкуюсь.ТТ ВОРОГ УКРАЇНИ.
показати весь коментар
11.11.2019 17:37 Відповісти
Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу" - Цензор.НЕТ 8077
показати весь коментар
11.11.2019 18:08 Відповісти
Не лізь в Україну і тобі не треба буде боятись навіть українських гнид,не роби лайна,щоб воно тобі не повернулось.
показати весь коментар
11.11.2019 18:13 Відповісти
А зачем вы живете среди своих гнид? Вам это нравится???
показати весь коментар
11.11.2019 18:44 Відповісти
Нам не подобаються гниди зовні такі як ти ********** .
показати весь коментар
11.11.2019 18:59 Відповісти
"не треба буде боятись навіть українських гнид" - это ваши слова. Все уже зафиксированно.
показати весь коментар
11.11.2019 19:02 Відповісти
Так ти ж гнида і є А взагалі то ПНХ ліміт твого часу вичерпано. порєбрик там .
показати весь коментар
11.11.2019 19:05 Відповісти
Я не украинец. А вы как раз завели разговор про своих украинских гнид, и то что другим их нечего боятся, так как они все ваши.
показати весь коментар
11.11.2019 19:08 Відповісти
Твоя думка,і хто ти, мене не цікавить,Ти ********** тварюка і звичайний провокатор від якого тхне ******.
показати весь коментар
11.11.2019 19:14 Відповісти
Это у вас тактика порохобота обычного - забиться в свою конуру и лаять оттуда на всех, когда объяснить вами же написанное вы уже не в состоянии.
показати весь коментар
11.11.2019 19:18 Відповісти
Взагалі у позитивному ставленні до себе свого часу виграла Даля Грібаускайте, колишній президент Литви. До неї позитивно ставились 90% українців.
показати весь коментар
11.11.2019 17:05 Відповісти
Если этот опрос имеет какое то отношение к реальности, то это абзац.
показати весь коментар
11.11.2019 17:08 Відповісти
а на фига эта информация? даешь опрос "как вы относитесь к смешарикам или покемонам". сплошная профанация
показати весь коментар
11.11.2019 17:09 Відповісти
Це не соціологія. Це просто замовна маніпуляція.
показати весь коментар
11.11.2019 17:11 Відповісти
По факту, украинцы дремучие...
15% любят ***** вражеского государства. 66% под-хуйловича.
Трамп может и обидеться за такой рейтинг.
показати весь коментар
11.11.2019 17:11 Відповісти
Это в какой районной организации ВЛКСМ опрос проводили?
показати весь коментар
11.11.2019 17:17 Відповісти
Ну не йо...ті ? Як не зе виберуть , так ще якийсь придурок подобається .
показати весь коментар
11.11.2019 17:18 Відповісти
15 процентов!!!
показати весь коментар
11.11.2019 17:19 Відповісти
Помните ,как вице-спикера ВР Украины не пустили в Белорусь ?
Погран.служба отправила за разрешением в МИД РФ. Это что ?
Или как вывезло ФСБ пацана украинца из Белоруссии. А это что?

показати весь коментар
11.11.2019 17:24 Відповісти
кому нахер нужен этот опрос ? чем нибудь мозги забивают лиш бы не о проблемах Украины
показати весь коментар
11.11.2019 17:24 Відповісти
Офіс Зєлєнского обирає типаж,який доведеться грати Вові ? Але ж це очевидно ! Бацька так само вперше прийшов до влади в результаті єдиних чесних виборів саме на антикорупційних гаслах !
Тільки проблемка є.Вовік занадто молодий,та й фактура не та,щоб грати роль "крєпкого хозяйствєнніка".
показати весь коментар
11.11.2019 17:29 Відповісти
В годы Гитлера такого опроса не делали,потому что все стороны боялись расстрела и ГУЛАГа
показати весь коментар
11.11.2019 17:30 Відповісти
Ага, и результатов по которым побеждал Адольф, а не товарищ сралин
показати весь коментар
11.11.2019 21:43 Відповісти
Согласно результатам опроса, среди лидеров других стран лучше всего украинцы относятся к президенту Беларуси Александру Лукашенко: 66% положительно и лишь 15% - отрицательно.
Источник:https://censor.net/n3159000

Куда дели ещё 7.22%?
показати весь коментар
11.11.2019 17:41 Відповісти
Трамп трохи голосов отобрал.
показати весь коментар
11.11.2019 17:45 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2019 18:34 Відповісти
А как же Америга, Ниметчина, Хранция и т .д. Полная зрада...
показати весь коментар
11.11.2019 19:54 Відповісти
Поцілуйте його в дупу всім своїм стадом,і обирайте на наступних виборах.продажні барани.
показати весь коментар
11.11.2019 17:54 Відповісти
Малоросс, по опросам, вы выбрали Лукашенко.
показати весь коментар
11.11.2019 18:01 Відповісти
Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу" - Цензор.НЕТ 9201
показати весь коментар
11.11.2019 18:06 Відповісти
Согласно результатам опроса, среди лидеров других стран лучше всего украинцы относятся к президенту Беларуси# Ну то не українці, то скиглящие по палке малоросси...
показати весь коментар
11.11.2019 17:42 Відповісти
66% служат доказательством, что малороссы выбрали бы Лукашенко...
показати весь коментар
11.11.2019 17:43 Відповісти
Ти *********** підорос кого тут малоросом називаєш?
показати весь коментар
11.11.2019 17:56 Відповісти
Це - шизофренiя в стадii загострювання.
показати весь коментар
11.11.2019 17:45 Відповісти
Зеленский хочет до конца года ввести е-пенсии , Вова мог бы землю отдать в равных долях УКРАИНСКИМ СЕМЬЯМ, без права продажи,а ПЕНСИИ мог бы убрать и только оставить гос служащим, как надоел это совковый подход" Емельной" реформы.Оставил бы 35% земли и мог бы торговать ею от лица Украинского народа ,но не граждан Украины,а также лиц с двойным и тройным гражданствомhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1009026649449424&set=p.1009026649449424&type=3&av=100010262946037&eav=******************************************************************* Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу" - Цензор.НЕТ 2492 .
Редактировать или удалить этоhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1009026649449424&set=p.1009026649449424&type=3&av=100010262946037&eav=******************************************************************* Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу" - Цензор.НЕТ 2492
показати весь коментар
11.11.2019 17:50 Відповісти
Лукашенко знайшов єдино правильний спосіб керування країною,яка,як і Росія і Україна було смертельно заражена комуністичною бацилою...Власне він і не сильно реформував,люстрував і капіталізував,просто не дав розвернутись тому відьомському приватизаційному шабашу...Це і до честі білорусів,що спромоглися такого вибрати...Ну а ми вже перебрали всіх,включаючи зеків,комуняк,шароварних патріотів,олігархів і докотились вже до клоуна...та ще й єврея...Навіть уявити не можу,хто після каденціі "піаніста" прийде в черговий раз "спасати Україну"...
показати весь коментар
11.11.2019 18:16 Відповісти
Якщо не буде дострокових виборів в наступному році і прийдеться терпіти цих 5 років, то велика небезпека, що розневірений, озлоблений на політиків за 5 років народ, більшістю проголосує за представників ЛДНР (в кращому випадку за мертвечука). Тому необхідні вибори в наступному році. І люди мають думати за кого голосувати.
показати весь коментар
13.11.2019 05:09 Відповісти
Очень актуальный опрос.
А где вариант ответа - "ни как к ним не отношусь, я сам мировой лидер"? ))
показати весь коментар
11.11.2019 18:26 Відповісти
Явно опрашивали то зеленое стадо которое выбрало зебобика...
показати весь коментар
11.11.2019 18:27 Відповісти
Каждый шестой украинец любит путина?! Кто эти люди?
показати весь коментар
11.11.2019 18:46 Відповісти
Всі хто ******* ***** це мабуть посібники російських окупантів. Таких тре зразу позбавляти громадянства України.
показати весь коментар
11.11.2019 19:01 Відповісти
уверен Зеленый Лох мониторит настроения, и прекрасно видит, куда население этой территории хочет двигаться. В стойло, где затхлый запашок навоза, беспросветная стабильность и сидение на 2х стульях вместе с мифическим нейтралитетом и попрошайничеством у сильных мира сего. Только вот уже не получится усидеть, табуретку на которой сидел Кучма - перевернули, и отбили 3 ножки
показати весь коментар
11.11.2019 19:17 Відповісти
Для зе-команды наоборот теперь будет фиксация лучше.
показати весь коментар
11.11.2019 21:40 Відповісти
Народ заслуживает ту власть которая его имеет...
показати весь коментар
11.11.2019 19:50 Відповісти
Кошмар, хотят твёрдой руки.
показати весь коментар
11.11.2019 20:25 Відповісти
Не надо упрощать. Есть разная твердая рука. Не дай нам Бог твердой руки в виде Коломойского, Ахметова или подобных. Вот это был бы кошмар. Хотя и то что мы от них имеем через имитацию демократии, это тоже кошмар.
А беларусы хотят порядок. И Лукашенко его им обеспечивает.
показати весь коментар
13.11.2019 04:30 Відповісти
Суть в чем, если диктатор щемит ЛГБТ, не плодит негров, не особо душит народ налогами, и не лезет в остальные сферы жизни, то народ за него любому глотку порвет. Пофиг что тиран, зато один и без фанатизма. Потому что у нас - свора путиных, мадуро, чен ынов, асадов имитирует народовластие. И мы должны улыбаться и верить, что они не найдут общий язык как превратить наши жизни в твердую валюту к общей их прибыли.
показати весь коментар
11.11.2019 21:39 Відповісти
А что, разве Лукашенко - мировой лидер? Бред!
показати весь коментар
12.11.2019 06:31 Відповісти
Фото в заголовке напомнило...
Українці серед світових лідерів найкраще ставляться до Лукашенка, найгірше - до Путіна, - опитування "Рейтингу" - Цензор.НЕТ 8564
показати весь коментар
12.11.2019 06:44 Відповісти
Действительно, не смотря на попытки очернения Лукашенко упоротыми и самодовольными из украинцев, к Лукашенко положительно относятся не только сторонники ОПЗЖ, но и умные патриоты.
Лукашенко ведет Беларусь по независимости оптимальным для его страны путем. Если бы в Беларуси была воровитая как в Украине либеральная власть, беларусы были бы еще беднее украинцев и Беларусь уже давно была бы провинцией московии.
Кто говорит, что Беларусь и так провинция московии, тот недоумковатый и подлый ботяра либералов.
показати весь коментар
13.11.2019 04:49 Відповісти
Те кто из украинцев грубо отзываются по отношению к Лукашенко, плюют в души беларусам, которые выбирают президентом Лукашенко. Не поучайте дурачье беларусов, что им надо поднимать майдан. Они не хотят майдан, который бы вывел во власть людей, желающих стать беларусскими порохами, коломойскими, ахметовыми и т.д. Их больше устраивает Лукашенко. И они наверно правы.
показати весь коментар
13.11.2019 04:51 Відповісти
Те из тупого меньшинства, кто тупо пускает шпильки в сторону Лукашенко, пусть задумается своей недалекой головой в каком болоте мы живем в Украине.
показати весь коментар
13.11.2019 05:53 Відповісти
Сторінка 2 з 2