11002 відвідувача онлайн

Додаткові кошти на мости в Запоріжжі можуть виділити під час перегляду бюджету, - Разумков

Додаткові кошти на мости в Запоріжжі можуть виділити під час перегляду бюджету, - Разумков

Додаткові кошти на будівництво мостів у Запоріжжі можуть бути виділені під час перегляду бюджету, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на запитання журналістів про фінансування будівництва мостів у Запоріжжі, спікер зазначив, що зараз у Державному бюджеті на 2020 рік не передбачена повна сума на будівництво мостів у регіоні, проте закладена частина, необхідна для початку робіт.

За його словами, можна буде виділити додаткові кошти з дорожнього фонду в разі, якщо всі передбачені на даний момент кошти будуть використані. "Це можливо буде здійснити під час перегляду Державного бюджету на 2020 рік", - зазначив Разумков.

Топ коментарі
+11
https://www.facebook.com/alexey.arestovich?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDtvuBisSo_JpBA7sl2ZPTGtrE3XijzdROydBvoVAH-Hf0d3l424CFgX1tNLqN-5QPKCL30Fh5lmJOM&hc_ref=ARTCUjQVTAGLEvvOybLxAP7HoKHx1Wmr-7lVrjvUueg30RqFHi9oyEZdvYZJywthmlc&fref=nf Алексей Арестович
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2858521394211922&set=a.353058151424938&type=3 9 ч. ·

- Следующий президент.

Дополнительные средства на мосты в Запорожье могут выделить при пересмотре бюджета, - Разумков - Цензор.НЕТ 2161
показати весь коментар
20.11.2019 22:59
+6
Дополнительные средства на мосты в Запорожье могут выделить при пересмотре бюджета, - Разумков - Цензор.НЕТ 2235
показати весь коментар
20.11.2019 23:04
+5
Просте питання від журналістки:
"Скільки коштів витрачено на міст?"
Припіздент нєлох- "я не пом'ятаю..." !!!???
Голова Луг.обл.адм.- "ну приблизно..." !!!???
Забрані мільони з області за ради піару одного клоуна. А скільки вкрадено?
показати весь коментар
20.11.2019 23:02
Коментувати
Сортувати:
ЗЕЛЕНСЬКИЙ КАЖЕ, ЩО ЧЕРЕЗ ЦЕЙ МІСТ ТАНК НЕ ПРОЙДЕ

Дополнительные средства на мосты в Запорожье могут выделить при пересмотре бюджета, - Разумков - Цензор.НЕТ 9058
показати весь коментар
20.11.2019 22:55 Відповісти
Просте питання від журналістки:
"Скільки коштів витрачено на міст?"
Припіздент нєлох- "я не пом'ятаю..." !!!???
Голова Луг.обл.адм.- "ну приблизно..." !!!???
Забрані мільони з області за ради піару одного клоуна. А скільки вкрадено?
показати весь коментар
20.11.2019 23:02 Відповісти
Потрібно також почати будувати мости в Нікополі та Б.Дністровському!
показати весь коментар
20.11.2019 22:55 Відповісти
На відміну від мостів в Запоріжжі, які будуть блоковані місцевою ватою в перші дні активної війни з путіни, міст в Нікополі дає найкоротшу дорогу до Запорізької АЕС, щоб дозволяє організувати надійну оборону цього стратегічного об'єкту та дозволяє швидко перекидати війська на лівий берег Дніпра залізницею, без заходу в великі населені пункти - Дніпро, Запоріжжі, Черкаси. Міст в Нікополі має визначальне військове значення, тому його починали будувати ще німці в часи окупації!
Другий міст через Дністровський лиман в Бесарабії від Овідіополя до Білгород-Дністровського, матиме довжину 4 кілометри і надійно з'єднає Україну з Бесарабією, що не дозволить путіну реалізовувати плани морського десанту в Бесарабію з подальшим наступом на Молдову! Міст до Б.Дністровського дозволить подати газогони, ЛЕП, воду, залізницю та автомагістралі не через територію Молдови і скоротити всі ці комунікації на 70 кілометрів!
показати весь коментар
20.11.2019 23:13 Відповісти
Если перевести, то сказал:"Процентов на 99 идите на ЙУХ со своими мостами"
показати весь коментар
20.11.2019 22:56 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2019 22:59 Відповісти
may be
показати весь коментар
20.11.2019 23:02 Відповісти
must be
показати весь коментар
20.11.2019 23:08 Відповісти
Почему то такое событие, как увольнение Зеркаль, не получило должного резонанса. Неужели всем уже пох на её откровенные слова?
показати весь коментар
20.11.2019 23:03 Відповісти
А кто должен протестовать ? 73%, проголосовавшие за картинку в телевизоре ?
показати весь коментар
20.11.2019 23:09 Відповісти
Отставка Елены Зеркаль из МИДа - накануне саммита "в нормандском формате" - очень показательна.
показати весь коментар
20.11.2019 23:12 Відповісти
Смотрите ребята не потеряйте девственность когда бюджет будет пересматривать Коломой. И ни в коем случае не соглашайтесь на его предложение попить кофе, а то так может получиться что останетесь на едине с колегами по фракции Якименком или Иванисовым. Хотя если Юзик подгонит билеты в квалифкомисию по приемке добропорядочности в Клитиной - соглашайтесь
показати весь коментар
20.11.2019 22:59 Відповісти
на полтора стеклянных моста должно хватить
показати весь коментар
20.11.2019 23:01 Відповісти
Дополнительные средства на мосты в Запорожье могут выделить при пересмотре бюджета, - Разумков - Цензор.НЕТ 2235
показати весь коментар
20.11.2019 23:04 Відповісти
Можуть виділити, а можуть і не виділити . І що там булуть переглядати , якщо увесь бюджет "слуги урода" вже роздерибанили . Так що бреше цей членограй, аж піаніно від сорому почервоніло
показати весь коментар
20.11.2019 23:08 Відповісти
Я, как житель Донбасса, прошу прощение у жителей Украины что Донбасс породил такое чмо как Сивоха! Кто увидит рядом бейте не задумываясь! Можно ногами и сильно! Вибачьте! Простите! I am sorry..
показати весь коментар
20.11.2019 23:11 Відповісти
Дополнительные средства на мосты в Запорожье могут выделить при пересмотре бюджета, - Разумков - Цензор.НЕТ 6918
показати весь коментар
20.11.2019 23:14 Відповісти
А як гарно починалося турне:аеропорти,мости,дороги...
Додаткові кошти на мости в Запоріжжі можуть виділити під час перегляду бюджету, - Разумков - Цензор.НЕТ 6786
показати весь коментар
21.11.2019 00:05 Відповісти
Классика.

А деньги?
- Какие деньги? - сказал Остап, открывая дверь. - Вы, кажется, спросили про какие-то деньги?
- Да, как же! За мебель! За ордера!
- Голуба, - пропел Остап, - ей-богу, клянусь честью покойного батюшки. Рад душой, но нету, забыл взять с текущего счета. Тише, дурак, - сказал Остап грозно, - говорят тебе русским языком -завтра, значит завтра. Ну, пока! Пишите письма!..
показати весь коментар
21.11.2019 00:14 Відповісти
С этих мудаков уже устал смеяться! Отвращение...