4443 відвідувача онлайн
3 367 24

Абромавичус призначив Ігоря Фоменка своїм заступником із бронетанкової, радіолокаційної та спеціальній техніки

Абромавичус призначив Ігоря Фоменка своїм заступником із бронетанкової, радіолокаційної та спеціальній техніки

Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус призначив Ігоря Фоменка своїм заступником із бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки.

Про це повідомляє пресслужба концерну, передає Цензор.НЕТ.

"Генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус призначив Ігоря Фоменка заступником Генерального директора із бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки. Головним завданням в роботі Ігоря Фоменка є підвищення ефективності роботи підприємств галузі. Основними напрямами роботи визначено: планування, організація, управління, координація і контроль роботи підприємств галузі; забезпечення і задоволення потреб як внутрішніх, так і зовнішніх споживачів і замовників", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, серед інших завдань - розширення номенклатури і географії продажів продукції і послуг; розвиток державно-приватного партнерства; формування позитивного впізнаваного світового бренду.

В "Укроборонпромі" також повідомили, що Ігор Фоменко займав керівні посади на Луганському патронному заводі, в Холдинговій компанії АвтоКрАЗ, Corum Group, ICDI Group, отримав ступінь MBA в Institute of International Business Relations (Німеччина).

Абромавичус призначив Ігоря Фоменка своїм заступником із бронетанкової, радіолокаційної та спеціальній техніки 01

Топ коментарі
+2
А это нынешнее сборище дебилов в оборонпроме отличит танк от самолета? Кто из них в армии служил?
показати весь коментар
22.11.2019 16:08
+1
А що вміє сам Абромявічус?
показати весь коментар
22.11.2019 15:43
+1
Ну тат трудно судить, очень смущает Луганский патронный завод.
показати весь коментар
22.11.2019 15:46
Коментувати
Сортувати:
А що вміє сам Абромявічус?
показати весь коментар
22.11.2019 15:43 Відповісти
Ну тат трудно судить, очень смущает Луганский патронный завод.
показати весь коментар
22.11.2019 15:46 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/Фоменко,_Игорь_Константинович
показати весь коментар
22.11.2019 15:47 Відповісти
Да ну, видно же что это другой.
показати весь коментар
22.11.2019 15:51 Відповісти
То всьо цікаво .А цю новину я проґавив ? https://uain.press/news/rosiya-vyjshla-z-zhenevskoyi-konventsiyi-yaka-zahyshhaye-zhertvy-vijny-1116326?fbclid=IwAR3uT53Tk2zl07SmEFyvFAA3vJk5V1JMQs5qhp1TAezFL6gdkIrHuBKbVXo Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про вихід країни з Женевської конвенції, яка передбачає відповідальність за порушення прав цивільних осіб під час неміжнародних збройних конфліктів. Відтепер ООН не зможе судити Росію за порушення прав цивільних осіб під час війни.
показати весь коментар
22.11.2019 15:51 Відповісти
А там же ООН прийняла і схвалила Резолюцію України, визнати Россію спонсором террористів і порушником прав людини скоєних Россією у збройних конфліктах.
От так підарашка і відреагувала.
Як і притаманно таким підарашкам.
показати весь коментар
22.11.2019 15:56 Відповісти
Типерь мардву можжа мачить де попало и ничё не будет.
показати весь коментар
23.11.2019 00:36 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/b/9/7/1/b971ffb542f0e0f2047a2d5f7650da67/original.jpg«Генеральный директор Укроборонпрома Айварас Абромавичус назначил Игоря Фоменко своим заместителем по бронетанковой, радиолокационной и специальной технике. Источник: https://censor.net/n3161292»

А чого така вузька спеціалізація?
Він шо, у коллайдерах зовсім не шарить?
показати весь коментар
22.11.2019 15:52 Відповісти
Ну хоть кто-то заметил!
показати весь коментар
22.11.2019 18:35 Відповісти
кто бы сомневался что при таком директоре в РЛС вместо клистронов клистиры будут ставить
опять кухарку в управление
разве что цель не чтото создать а поджарить то что еще осталось
показати весь коментар
22.11.2019 15:57 Відповісти
Директор ничего не ставит в РЛС и не решает, что туда ставить - это задача инженеров.
показати весь коментар
22.11.2019 16:39 Відповісти
так ставім кухарку діректором!
показати весь коментар
22.11.2019 18:28 Відповісти
Причем тут кухарка? Директор - это управленец, менеджер.
Он не должен быть технарем, он должен уметь управлять процессом.
показати весь коментар
22.11.2019 18:43 Відповісти
дятел ті
как можно управлять тем в чем ни хя не понимаешь
пошел нах
показати весь коментар
22.11.2019 18:44 Відповісти
А мустафка...который наемчик...какое направление будет вести?
Он в военной технике большой спец...любое направление потянет..
показати весь коментар
22.11.2019 16:01 Відповісти
він очолить управління реформ
показати весь коментар
22.11.2019 16:13 Відповісти
https://m.youtube.com/watch?v=8Q8fdfb2jKU Країна, яка вибирає це президентом не повинна існувати. Це позор....
показати весь коментар
22.11.2019 16:06 Відповісти
А это нынешнее сборище дебилов в оборонпроме отличит танк от самолета? Кто из них в армии служил?
показати весь коментар
22.11.2019 16:08 Відповісти
Главное, чтобы весь Оборонпром не ушел вслед за Луганским патронным заводом. Ничего не имею против товарища Фоменко, но засилье латентных сепаров во власти уже за гранью здравого смысла.
показати весь коментар
22.11.2019 16:31 Відповісти
100%! Один Данилов чего стоит.Я не понимаю зачем снова донецко-луганских назначают на руководящие посты в государстве,после всего что произошло? Неужели нельзя потерпеть хотя бы 5 лет, чтобы ни одного "деятеля" оттуда не было в украинской власти? У наших "государственных деятелей" чувство самосохранения начисто отсутствует.
показати весь коментар
22.11.2019 18:15 Відповісти
а как ті думал и дальше Украину уничтожать ну не украинці же будут