11145 відвідувачів онлайн
18 289 184

Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан "Москва": Європейці не розуміли, чому

Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан

Колишній політв'язень, український режисер Олег Сенцов відвідав церемонію вручення Європейського кінопризу в Берліні і відмовився від гала-вечірки в ресторані "Москва". Він також зазначив, що йому не дали виступити.

Про це Сенцов написав на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Мені чомусь не дали виступити: чи побоюючись моєї неідеальної англійської, чи політичних тем, яких я б не оминув. Загалом цей німий номер мені дуже не припав до душі, а коли з'ясувалося, що вечірка після церемонії відбуватиметься в ресторані "Москва", багато стало зрозуміло. Звичайно, я туди не пішов. Ми влаштували своє окреме українське паті, а європейці ніяк не могли зрозуміти, що проблема в назві. Для них у цьому немає проблеми, і це багато що пояснює, адже по них не стріляють із мінометів", - зауважив Сенцов.

Водночас він уточнив, що бував на багатьох церемоніях нагородження, і ця була однозначно найкращою з них.

"Уже заради того, щоб побачити наживо прекрасну Жульєт Бінош, варто було сюди приїхати. Витримати баланс між урочистістю, непафосністю і гумором на подібних заходах дуже важко, але організаторам EFA це вдалося", - зазначив режисер.

Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан Москва: Європейці не розуміли, чому 01

Топ коментарі
+90
Молодец !!! Вот так нужно ВСЕМ себя вести !!!
показати весь коментар
08.12.2019 10:49 Відповісти
+66
Когда европейцам отобьют почку и отрежут руку, тогда будут понимать лучше, а так что им понимать в своем зажиточном мирку.
показати весь коментар
08.12.2019 10:50 Відповісти
+57
Уважение Олегу Сенцову!
показати весь коментар
08.12.2019 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Відмовся. Якщо я не помиляюся, саме ти тут викладав трейсраут через кацапію? Це означає що ти користуєшся Київстаром?
показати весь коментар
08.12.2019 12:20 Відповісти
Мóцква.
показати весь коментар
08.12.2019 11:23 Відповісти
8 декабря 1991 года в беловежской пуще была подписан капут СССР.Уже тогда Луганск,Донецк и Крым рвались в Орду.Мечта идиотов сбылась.Тогдашний министр обороны Украины Константин Морозов был категорически против передачи ЯО орде.
показати весь коментар
08.12.2019 11:27 Відповісти
Олег Сенцов вызывает все больше и больше уважение .
показати весь коментар
08.12.2019 11:32 Відповісти
До тех пор, пока не выступил в поддержку Зе))
показати весь коментар
08.12.2019 11:44 Відповісти
Нагадай, коли це було, будь ласка.
показати весь коментар
08.12.2019 18:50 Відповісти
Совсем недавно, тут на Цензоре...поищи сам.
показати весь коментар
08.12.2019 19:38 Відповісти
Зрозуміло, як завжди " пурга в ліцо", дякую, що ви це в чергове підтвердили, балтунішка.
показати весь коментар
08.12.2019 19:53 Відповісти
Пане, ви що інвалід чи розумово відсталий? Невже так складно самому щось знайти, тим більше, що нікуди не треба йти, все поруч! Яке нахабство, легше оббріхати людину, ніж самому поворушити своєю єдиною звилиною...Ідіть геть.
показати весь коментар
08.12.2019 20:02 Відповісти
Бачу бота-брехуна- професіонала в роботі: Вкинула "дезу", і на просте питання, а де ти це бачила,брехуха, доведи, відповідай за свій "базар". Миттєва відповідь :"Сам дурак, чи то пак, брехун". Не сци кип'ятком, а то обваришся.
показати весь коментар
08.12.2019 20:13 Відповісти
Мое уважение !!! Очередной раз!!!
показати весь коментар
08.12.2019 11:36 Відповісти
Для них это просто название типа "плакучая ива".
Ведь моквичи дают деньги а не стреляют по ним. Пока...
показати весь коментар
08.12.2019 11:42 Відповісти
Гуляють у "москві" і не дали виступить колишньому бранцю москви. Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан "Москва": Європейці не розуміли, чому - Цензор.НЕТ 5415
показати весь коментар
08.12.2019 11:50 Відповісти
підпалив гуцул смереку - а згоріла тУЯ
показати весь коментар
08.12.2019 11:52 Відповісти
Я представляю, как Сенцов в Киеве будет объезжать Московский проспект окольными путями! А может, плюнет на все и поедет прямо?
показати весь коментар
08.12.2019 11:55 Відповісти
У Києві нема маскофского проспекту.
показати весь коментар
08.12.2019 12:22 Відповісти
Прямо поедет...по проспекту имени Степана Бандеры...
показати весь коментар
08.12.2019 12:22 Відповісти
Для тех, кто в танке...
https://www.svoboda.org/a/30021002.html Суд отменил переименование улиц в Киеве в честь Бандеры и Шухевича
"Суд в Киеве отменил решение о переименовании Московского проспекта и проспекта генерала Ватутина в проспекты Степана Бандеры и Романа Шухевича. Об этом сообщил директор Института национальной памяти Украины Владимир Вятрович."
показати весь коментар
08.12.2019 12:30 Відповісти
Для тех...кто в бронепоезде...
1 августа была подана аппеляция на это решение суда...что означает что это решение суда в силу не вступило...
Следовательно...на сеголняшний день в Киеве нет мацковского и ватутинского проспектов...а есть проспеты имени Бандеры и Шухевича...
показати весь коментар
08.12.2019 13:46 Відповісти
Він гірше, він в бронепоїзді.
показати весь коментар
08.12.2019 20:53 Відповісти
І повіситься на вул. Січових стрільців, від лютої ненависті до них
показати весь коментар
08.12.2019 20:55 Відповісти
7 июля 2016 года на сессионном заседании депутаты Киеврады проголосовали за переименование проспекта в честь https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0_%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 Степана Бандеры .
показати весь коментар
08.12.2019 12:28 Відповісти
Смотри выше!
показати весь коментар
08.12.2019 12:31 Відповісти
андрУша, ты идиЕт?
Ты понимаешь, что такое решение суда, что такое аппеляция, что такое вступление решения суда в законную силу? Ты из каких сраней-рязаней, вообще, строчишь, болезный?
показати весь коментар
08.12.2019 14:43 Відповісти
А представь, что такого моста в Киеве уже нет
показати весь коментар
08.12.2019 12:36 Відповісти
Он давно уже Степана Бендеры! Ты спалилась,глиста *************.
показати весь коментар
08.12.2019 14:39 Відповісти
Хм, парадокс в том, что в Берлине нет ресторана Москва. Было кафе Москва, оно давно закрыто и выставлено на продажу.
показати весь коментар
08.12.2019 12:05 Відповісти
Работает это кафе! В нем еще буфет "наташа" имеется!
показати весь коментар
08.12.2019 12:33 Відповісти
свинособака под прокси, иди в жопу-

Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан "Москва": Європейці не розуміли, чому - Цензор.НЕТ 7572
показати весь коментар
08.12.2019 14:10 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2019 14:22 Відповісти
Кафе "Москва" было построено в 1961-64 годах как ресторан. Первое, что бросается в глаза, - это прозрачность, достигнутая благодаря дизайну открытого атриума Спутник (в оригинальном размере) на крыше был подарком посла СССР....

source https://www.airbnb.com/things-to-do/places/40140?s=3
показати весь коментар
08.12.2019 14:42 Відповісти
Спалити
показати весь коментар
08.12.2019 15:29 Відповісти
Походу он не Савченко.
показати весь коментар
08.12.2019 12:19 Відповісти
Правильна позиція,як людини і як громадянина.
показати весь коментар
08.12.2019 12:26 Відповісти
Будем работать над темой, чтобы в Берлине, вместо ресторана "Москва" появился ресторан под названием "Гаага".
показати весь коментар
08.12.2019 14:32 Відповісти
Человек, достойно показавший себя и в Крыму, и в застенках РФ, и на свободе.
Характер - твердый, стержень - имеет. Испытание медными трубами проходит спокойно.
Помню ряд его интервью: слова разумного и адекватного ситуации человека, без популистского пафоса. Миру - известен.
Можно избирать.
показати весь коментар
08.12.2019 15:02 Відповісти
Умного человека на мякине не проведешь.
показати весь коментар
08.12.2019 12:33 Відповісти
Європейці дуже бояться вийти з зони свого комфорту та заможності, до яких вони так звикли, навіть в розмові повинно бути все лагідно, всім комфортно, обов'язково потрібно обходити гострі кути. Комфорт,спокій, насолода, все повинно ласкати і взір і слух...це добре в ідеальному світі, але не потрібно забувати, що світ не ідеальний, особливо поки так близько все ще існує азіопська недоімперія Зла та Брехні, четвертина якої знаходиться в Європі, так близько....
переважна більшість європейців вже все забула про страшні роки першої та другої світової війни...війна, горе, смерть десь далеко...ні, вони поруч, тут, в Європі, у ваших сусідів...і до речі, вони продовжуються і тому, що європейці ні на сантиметр не хочуть вийти із зони комфорту та чесно, без окуляр подивитися на світ, на реальний світ, бояться відмовитися хоча б від одного звичного свого круасан та кави на сніанок...хоча б від одного...
вони бояться війну, смерть, підлість назвати своїми іменами, а вбивць та біснуватих людожерів назвати їх справжніми іменами, замість того, щоб танцювати перед ними марлезонські балети, за які вбивці готові так добре платити.
вони вірять, що якщо справжню війну, смерть, підлість не називати їх справжніми іменами в житті, максимум - деколи і тільки в кіно не для всіх, то війна, смерть, підлість так і залишаться тільки в кіно, ніколи е торкнувшись їх...

В Україні більшість виявилась такою ж, вона також боїться вийти з зони свого комфорту, вони не бачуть, нічого не хочуть чути протягом вже шести років про біду, війну, смерть, горе, які поруч....вони втомились...вони хочуть жерти перед екранами на своїх диванах..вони хочуть реготати...їм все рівно...вони втомились...
показати весь коментар
08.12.2019 12:45 Відповісти
Варто лиш зачепити права ********** всиновлювати дітей, як сонні ліниві європейці
враз просинаються і кидаються на захист "толерантності".
показати весь коментар
08.12.2019 13:54 Відповісти
А почему Европейцы должны выходить из зоны комфорта из-за Украины?? Вот вы готовы выйти из зоны комфорта ради Конго или Зимбабве??
показати весь коментар
08.12.2019 14:01 Відповісти
Если Конго и Зимбабве на расстоянии одного танкового броска - лучше быть готовым.
показати весь коментар
08.12.2019 21:05 Відповісти
Турция отжала у Греции пол Кипра, и что там ЕСовцы и НАТОвцы?? Вышли из зоны комфорта и копают окопы на границах?? НИФИГА, хотя прошло уже почти полвека.Никто не желает дохнуть за чужие интересы, то украинцы.
показати весь коментар
09.12.2019 13:13 Відповісти
Какие моральные урроды - наградили, а потом - в ресторан "Москва" ...
Спасибо, что не в ресторан "******".
показати весь коментар
08.12.2019 13:51 Відповісти
Ага, вдобавок кафе Москва являлась спонсором этого киношоу, чтобы быть до конца последовательным Сенцов вообще не должен был туда идти, и тем более пиариться за деньги того же кафе Москва.
Sponsors: Berlin Cuisine, Cafe Moskau, Getty Images, GLS, *********** GmbH, QMS Medicosmetics, ŠKODA AUTO Deutschland and Sofitel Berlin Kurfürstendamm.

К тому же кафе это не ресторан и даже уже не кафе, это просто место для вечеринок, регулярно не работает.
показати весь коментар
08.12.2019 14:21 Відповісти
Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу в ресторан "Москва": Європейці не розуміли, чому - Цензор.НЕТ 3918
показати весь коментар
08.12.2019 14:23 Відповісти
Спалити
показати весь коментар
08.12.2019 15:31 Відповісти
а ты, срань лапотная, сумела найти свою зону комфорта, свалив из рашки-говняшки в Европу...))
пора бы тебе, кацапсина сраная, обратно, в азиопскую рашу-паРашу, на радные срани-рязани.
показати весь коментар
08.12.2019 14:25 Відповісти
они бы еще калинку-малинку заказали, что бы отпраздновать!
показати весь коментар
08.12.2019 14:13 Відповісти
Мокша має намір рекламувати тут щі з лаптьом та перену репу?
показати весь коментар
08.12.2019 15:05 Відповісти
украинцы предпочитают горилку, а вы все боярку да стекломой))
показати весь коментар
08.12.2019 15:31 Відповісти
А кто смотрел талантливые фильмы известного кинорежиссера Сенцова?
показати весь коментар
08.12.2019 14:36 Відповісти
Полная тишина. Очевидно, никто?
показати весь коментар
08.12.2019 14:45 Відповісти
Мордва, у тебя гугл отвалился?
https://www.kinopoisk.ru/name/2635660/
показати весь коментар
08.12.2019 14:51 Відповісти
Ты видел его фильмы? да или нет?
Я как кинокритика спрашиваю
показати весь коментар
08.12.2019 14:55 Відповісти
Бачив.
А ти бачив 8 1/2 ?
показати весь коментар
08.12.2019 15:01 Відповісти
Який із лише двох фільмів ви переглядали відомого українського продюсера?
показати весь коментар
08.12.2019 15:05 Відповісти
Гамер
показати весь коментар
08.12.2019 15:10 Відповісти
Чи є цей рівень церемонії вручення європейського кінопризу в Берліні?
показати весь коментар
08.12.2019 15:16 Відповісти
У кожного свій рівень.
Комусь подобаються оскароносні "Красота по-американські", "Горбата гора",
або абсолютно пустий "Солодке життя" Фелліні

А мені з ********* кіно сподобався "Донбас" Лозніци. Чи теж є сумніви у професіоналізмі?
показати весь коментар
08.12.2019 15:25 Відповісти
Я хочу обсудить его профессиональный уровень кино достижений.
показати весь коментар
08.12.2019 14:57 Відповісти
А я хочу розглянути рівень Фелліні.
показати весь коментар
08.12.2019 15:02 Відповісти
Гамер посмотрел. Абсолютная пустота и отсутствие хоть каких-то идей. Хотя есть одна - парень очень хочет быть режиссером. Но зрителю тяжело его в этом поддержать. А в широком потоке короткометражек по настоящему талантливой начинающей российской молодежи, этоб этом недоразумении просто неудобно говорить серьезно.
показати весь коментар
08.12.2019 15:08 Відповісти
Не гірший за «Учитель» Серебрєннікова.
показати весь коментар
08.12.2019 15:18 Відповісти
Не сопоставимо худший. Ученик вы имели ввиду.
показати весь коментар
08.12.2019 15:29 Відповісти
Да.
показати весь коментар
08.12.2019 15:34 Відповісти
Олег Сенцов посетил церемонию вручения Европейского киноприза в Берлине !!!

Kто смотрел талантливые фильмы известного кинорежиссера Сенцова?
показати весь коментар
08.12.2019 14:50 Відповісти
беда в том что у европейцев мозги заплыли жиром. сам с ними общаюсь и понимаю что мы с ними на разных планетах. в европе никто не будет умирать за свою землю, это я четко понял
показати весь коментар
08.12.2019 14:48 Відповісти
Все это до того как...
Придет к ним "русский мир" со своей ватной культурой и поверь гнать будут и умирать тоже.
Пример тому Вторая Мировая война.
показати весь коментар
08.12.2019 16:02 Відповісти
помню, как франция сдалась за 3 дня, польша пала за неделю, про нидерланды и бельгию я вообще молчу. отпор давали только британцы. где в европе было ожесточенные сопротивления? нигде
показати весь коментар
08.12.2019 16:59 Відповісти
Один із небагатьох патріотів України який тягне на звання совість держави, нації. Таких мало, більшість тільки прикриваються мовою і вишиванками.
показати весь коментар
08.12.2019 15:35 Відповісти
це не непоніманіє, це вони так експериментують над нами.
показати весь коментар
08.12.2019 16:56 Відповісти
При всій повазі не зрозуміло як можна за даних обставин бути російськомовним патріотом України, якщо є вже випадки вбивства тільки за мову?
показати весь коментар
08.12.2019 17:06 Відповісти
Половина бійців АТО - росіськомовні. Отак і можна бути патріотом.
показати весь коментар
08.12.2019 21:11 Відповісти
Вот кого надо в президенты.
показати весь коментар
08.12.2019 20:00 Відповісти
Сенцов розважлива і розумна людина,вчинив,як настоящой українець.
показати весь коментар
08.12.2019 20:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2