Свого часу Москва була підпорядкована Києву. І хто кому належав? - заступник міністра закордонних справ Боднар щодо заяви Путіна про "споконвічно російське" Причорномор'я

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив виступаючи з трибуни Верховної Ради України під час години запитань до уряду в п'ятницю.
"Ми однозначно засуджуємо будь-які спроби РФ зазіхати на територіальну цілісність України. Заява буде сьогодні. Ми однозначно це засуджуємо, і жоден наратив Путіна, і жодні його вигадки не працюватимуть для нас. Більше того, звернімося до історії - хто кому належав? Колись свого часу Москва була підпорядкована Києву. Тож давайте говорити про коріння, а не про наслідки", - сказав він.
Він зазначив, що також сподівається на те, що результати скайп-конференції учасників Тристоронньої контактної групи приведуть до звільнення до 31 грудня українських полонених.
"Над цим працює переговорна група, немає жодної зради, робота ведеться. Я думаю, ми цю роботу завершимо", - додав Боднар.
Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін назвав Причорномор'я "споконвічно російською територією", з якою треба "розібратися".
- если первая столица Московии стольный град Касимов!
Москву монголы основали лет через сто после Касимова...
======================================
Если от России отделить территории, которые были присоединены к ней через кровь, насилие, предательство и ложь, то "исконно русские" болота, оставшиеся после этого, могут легко поместиться в рамки одной Московской области
https://www.youtube.com/watch?v=hD9Q5ucZ2WU
Доречі, цікаво що, син Бабура мав ім'я Гамаюн (Щасливий) що, перкликається з кацапським образом Птаха Щастя Гамаюн, яка з'являється в кацапському епосі, якраз з навалою монголів.
Буде заява-подивимось.
Тим часом в цирку :https://suspilne.media/5673-ak-spravi-u-kraini-zelenskij-z-ditmi-dzvoniv-goncaruku-bakanovu-i-bogdanu/?utm_source=group&utm_medium=facebook "Як справи у країні?". Зеленський з дітьми дзвонив Гончаруку, Баканову і Богдану
Економіка в переддефолтному стані,ворог заявляє про нові територіальні претензії.Що ж вирішують зробити продюсери Вови Лєниного ?
так поедь и скажи ему в лицо, сцыкуняра!!!
і чому не змішались зі шведами чи норвежцями ?
Все знаєте
Про Суомі я десь чула. Назва знайома.
Правительству: «Я не могу предложить ничего, кроме крови, тяжелого труда, слез и пота». ... Черчилль У.
За тогочасними реаліями, бути підпорядкованим означало отримувати призначеного очільника та сплачувати податки до казни. Ніяких згадок про це в історичних джерелах немає. Проте є згадки, що москва платила данину Орді вже з 1225 року. Орді і була підпорядкована.
Якщо вже не знають історії, - покликали б істориків. А якщо не знають, як коректно послати на йух - покликали б Турчинова.
https://twitter.com/karkardill
https://twitter.com/karkardill
https://twitter.com/karkardill
https://twitter.com/karkardill
karkardill
@karkardill
Щось чутно про реакцію українського МЗС на заяви нано-фюрера щодо "ісконна рускіх зємєль"? Чи наші, як завжди, морозяться?