8325 відвідувачів онлайн
8 061 34

Українського туриста затримали в Кракові за те, що його дрон упав на дах костелу

Втративши керування дроном, 24-річний турист сам подзвонив у поліцію і рятувальникам. Тепер йому загрожує штраф або рік ув'язнення, оскільки в Польщі дрони не можна запускати над будинками і над скупченням людей.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Польське радіо".

Інцидент стався 1 січня. Турист з України запустив невеликий дрон над Головним ринком у Кракові. Коли він не впорався з керуванням апаратом, і той впав на дах Костелу Діви Марії, українець сам подзвонив у поліцію і рятувальникам.

"На місце події було вислано патруль поліції і пожежну службу. Пожежники зняли дрон із даху. На щастя, будівля - дах - не пошкоджені. Ми затримали цього українця, і розглядатимемо можливість висунення звинувачень у створенні небезпеки для людей. Справа в тому, що цей дрон міг впасти комусь на голову, могла статися трагедія", - пояснив представник поліції Польщі Себастьян Глен.

"Тут на ринку в Кракові завжди натовп. І практично на території міста важко знайти місця, вільні від великих скупчень людей чи від будівель. Тому ми також розглядаємо можливість пред'явлення звинувачень на основі авіаційного права", - додав він.

Зараз поліція проводить консультації з експертами в галузі авіаційного законодавства.

Топ коментарі
+14
ну и правильно! не хрен дроны разбрасывать... на крыши костелов...
показати весь коментар
02.01.2020 21:55 Відповісти
+10
*****, нам на голову якесь зєля квартальне впало! А сообщіть нєкому, бо в нього вєздє всє на 100% свої! )
показати весь коментар
02.01.2020 21:58 Відповісти
+7
Ja pierdolę, pan jest głupek...

Украинского туриста задержали в Кракове за то, что его дрон упал на крышу костела - Цензор.НЕТ 792
показати весь коментар
02.01.2020 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну и правильно! не хрен дроны разбрасывать... на крыши костелов...
показати весь коментар
02.01.2020 21:55 Відповісти
жлобство погубило. не мог расстаться с расходником )). тут лет десят назад, в течении месяца одного парапланериста 3 раза со скальной стены снимали. первый - вместе с парапланом сняли. но раза было мало - залетел повторно. сняли, но теперь уже параплан так и остался на скальной стенке висеть. покарабкался снимать параплан, недолез и уже сам повис )). сняли в третий раз. больше инфы небыло. мабуть плюнул таки на свои несколько тыщ и оставил висеть на стенке ))) или деньги закончились ))
показати весь коментар
02.01.2020 22:17 Відповісти
Так вот как сгорел Нотердам в Париже ! 😂
показати весь коментар
02.01.2020 21:56 Відповісти
🤭
показати весь коментар
02.01.2020 21:57 Відповісти
*****, нам на голову якесь зєля квартальне впало! А сообщіть нєкому, бо в нього вєздє всє на 100% свої! )
показати весь коментар
02.01.2020 21:58 Відповісти
В твоїй пустій башці крім "зілля" нічого немає.
показати весь коментар
02.01.2020 22:30 Відповісти
Не "пустiй", а "порожнiй", учи мову, чтобы естественнее притворяться украинцем.
показати весь коментар
02.01.2020 23:03 Відповісти
Як я люблю цих вишиватників-лінгвістів. Не має слова "пуста"? А звідки тоді узялось слово "пустка"?
показати весь коментар
02.01.2020 23:11 Відповісти
пустка - это на идиш,при чём тут украинский язык ?
показати весь коментар
03.01.2020 09:41 Відповісти
Ні, це не на ідіш. Набери в гуглі фразу "значення слова пустка".
показати весь коментар
03.01.2020 10:27 Відповісти
У твоїй у башці я чар-зілля шукала. Ніфіга не знайшла, тєбя нахєр послала! Ну , а пріпєв ти саме знаєш!)
показати весь коментар
03.01.2020 00:10 Відповісти
Вияснять, і все буде норм, якщо не бикота. Це ж не скрєпоцапія.
показати весь коментар
02.01.2020 21:58 Відповісти
В ЕС заборонено запускати дрони в містах, та місцях скупчення людей, покарання понесе по любому. І буде справедливо, їдеш закордон проглянь закони країни в яку їдеш.
показати весь коментар
02.01.2020 22:32 Відповісти
Шо, снова дронов виноват?
показати весь коментар
02.01.2020 22:01 Відповісти
В дроне кончился заряд, это Дронов виноват.
Взорван "Вагнера" отряд, это Дронов снова.... молодец.
показати весь коментар
02.01.2020 22:16 Відповісти
Дело в том, что этот дрон мог упасть кому-то на голову, могла произойти трагедия", - пояснил представитель полиции Польши

===============================================
ляхи якісь повні бовдури.На голову може впасти будь-що,будь-де та будь-коли. Міг впасти але ж не впав.Ні на голову ні в дупу нікому не залетів.Полякам аби оштрафувати українця! Покидьки. А той телепень за суму штрафу міг би нового дрона купити.Кращого,який не втрачає управління на відстані 100м.
показати весь коментар
02.01.2020 22:34 Відповісти
Справа в тому шо до дрона мона прив.язати МОН-у) а цим можуть скористатись терористи. і так дивно що не вбивають же дронами на замовлення - взяв 50 тисяч, а витратив одну - профіт.

Ну коротше ВОГ-и наші в.яжуть на фронті до дронів.
показати весь коментар
02.01.2020 22:55 Відповісти
сепарня привыкла дроны запускать на позициями ВСУ.
показати весь коментар
02.01.2020 22:02 Відповісти
А считаться то из законами зарубежных стран то нужно,и я бы хотел что бы и иностранцы к нашим законам прислушивались.
показати весь коментар
02.01.2020 22:02 Відповісти
поверь, люди прислушиваются
показати весь коментар
02.01.2020 22:14 Відповісти
Не вірю, до наших не дуже, перший тиждень перебування в Україні проходить на домашніх рефлексах, далі дивлячись на наших яких ні хто ні за що не штрафує не затримує і починають х*їти...
показати весь коментар
03.01.2020 12:25 Відповісти
Ja pierdolę, pan jest głupek...

Украинского туриста задержали в Кракове за то, что его дрон упал на крышу костела - Цензор.НЕТ 792
показати весь коментар
02.01.2020 22:03 Відповісти
pan jest głupek
показати весь коментар
02.01.2020 22:22 Відповісти
пан є долпойоп. точніше, пани, а тоніше - пани є доФФбойоФФи
показати весь коментар
02.01.2020 23:03 Відповісти
вот пусть и сидит, не знаешь закона, нехрен дрон запускать.
показати весь коментар
02.01.2020 22:13 Відповісти
Да, как хреново жилось бы Карлсону в наше время.
показати весь коментар
02.01.2020 22:31 Відповісти
Ну хоть там придурку объяснят - по чём в Кракове пластилин.
показати весь коментар
02.01.2020 22:34 Відповісти
Да просто отделается штрафом и извинениями перед поляками, мол извините засранца... я не знал, что дрон нельзя запускать на площади,.. не хотел... больше не буду )
показати весь коментар
02.01.2020 22:51 Відповісти
це добре! гуд джоб!!!
показати весь коментар
02.01.2020 23:02 Відповісти
Штраф как штраф, может и не посадят, а вот то что запретят въезд в ЕС на несколько лет - запросто.
показати весь коментар
03.01.2020 08:13 Відповісти
Поляки впервые в жизни увидели дрон и теперь боятся этого сотонинского изчадья!
А туриста-ведьмака на костре сжечь видимо надо ?!
)
показати весь коментар
03.01.2020 09:22 Відповісти
Не совладал с управлением дважды. Сначала с электромеханическим дроном, потом с автоматической полицайней. Нужно было идти к ксендзу договариваться.
показати весь коментар
03.01.2020 12:03 Відповісти
Жадность фраера сгубила.....
показати весь коментар
03.01.2020 12:44 Відповісти