Українського туриста затримали в Кракові за те, що його дрон упав на дах костелу

Втративши керування дроном, 24-річний турист сам подзвонив у поліцію і рятувальникам. Тепер йому загрожує штраф або рік ув'язнення, оскільки в Польщі дрони не можна запускати над будинками і над скупченням людей.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Польське радіо".
Інцидент стався 1 січня. Турист з України запустив невеликий дрон над Головним ринком у Кракові. Коли він не впорався з керуванням апаратом, і той впав на дах Костелу Діви Марії, українець сам подзвонив у поліцію і рятувальникам.
"На місце події було вислано патруль поліції і пожежну службу. Пожежники зняли дрон із даху. На щастя, будівля - дах - не пошкоджені. Ми затримали цього українця, і розглядатимемо можливість висунення звинувачень у створенні небезпеки для людей. Справа в тому, що цей дрон міг впасти комусь на голову, могла статися трагедія", - пояснив представник поліції Польщі Себастьян Глен.
"Тут на ринку в Кракові завжди натовп. І практично на території міста важко знайти місця, вільні від великих скупчень людей чи від будівель. Тому ми також розглядаємо можливість пред'явлення звинувачень на основі авіаційного права", - додав він.
Зараз поліція проводить консультації з експертами в галузі авіаційного законодавства.
Взорван "Вагнера" отряд, это Дронов снова.... молодец.
===============================================
ляхи якісь повні бовдури.На голову може впасти будь-що,будь-де та будь-коли.
Ну коротше ВОГ-и наші в.яжуть на фронті до дронів.
А туриста-ведьмака на костре сжечь видимо надо ?!