"Старі" прокурори у справах Майдану Земсков, Іванов і Симонов пройшли співбесіди в Офісі прокурора

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу Офісу генерального прокурора.

Всього за результатами співбесід на керівні посади Офісу генпрокурора зарахували 36 осіб, відмовили чотирьом.

У коментарі "Громадському" прокурор Ігор Земсков не став розголошувати деталі співбесіди, адже "більшість питань стосувалися розслідувань".

Земсков обійняв посаду заступника начальника третього відділу процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з масовими протестами в 2013-2014 роках.

Водночас він зазначив, що залишається працювати над справами Майдану.

"Продовжую займатися процесуальним керівництвом під час досудового розслідування і підтриманням обвинувачення у провадженнях, де я старший групи прокурорів", - сказав прокурор.

Нагадаємо, в Офісі генерального прокурора сьогодні відбулися співбесіди із затвердження на адміністративні посади.

Раніше співбесіду успішно пройшов прокурор Олексій Донський.

Топ коментарі
+6
Кантора відбирає прокурорів які ніхрена не робили і робити не будуть.
показати весь коментар
02.01.2020 22:34 Відповісти
+4
Хоть старыее, хоть новые, а мусора уже в кацапии Украину говном поливают...
показати весь коментар
02.01.2020 22:37 Відповісти
+4
Земсков, Иванов и Симонов - клоунская власть усиленно набирает носителей правильных фамилий на все ответственные посты будущей Малороссии.
показати весь коментар
02.01.2020 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер ця сволота ще 5 років харчуватись має де.
показати весь коментар
02.01.2020 22:32 Відповісти
У них усе розписано. Беркутівців-убивць відпущено на волю, в Росію. А ці касапи-прокурори тепер будуть судити українців-майданівців. Патріотів вже призначають терористами і садять за грати без суда і слідства. А ********** їм аплодує.
показати весь коментар
03.01.2020 09:33 Відповісти
Старый конь борозды не портит. Но и глубоко не пашет
показати весь коментар
02.01.2020 22:33 Відповісти
Зато они знают, как на мамку-пенсионерку с глухого села роскошные особняки в Киеве и элитные авто переписывать!
показати весь коментар
02.01.2020 22:40 Відповісти
"А как не понять бабке глупой такой, на всех не разделишь продукт валовой"
показати весь коментар
02.01.2020 22:50 Відповісти
Кантора відбирає прокурорів які ніхрена не робили і робити не будуть.
показати весь коментар
02.01.2020 22:34 Відповісти
Чуєш, стахановєц "5-ти капєєчний", ти хоч знаєш скільки такі справи розслідуються? Якщо ні, то запитай у литвинв. Вони розлідували майже 30- років. Так що, сявка лахтинська, поквакав і - в болото, бо "знову двійка" за матеріал...
показати весь коментар
02.01.2020 23:01 Відповісти
Звідки ти вилізло, чмо?
показати весь коментар
02.01.2020 23:05 Відповісти
Таких ,як ти, падло лахтинське, там немає , ними ще вранці поснідали. Так що, якщо немає що сказати - у піч, к іпеній мамі...
показати весь коментар
02.01.2020 23:21 Відповісти
Та то спєціалісти. Вони і в футболі знаються, і реактор запустять...
показати весь коментар
02.01.2020 23:06 Відповісти
Не тобі рівня, яловий, ти наш. Чи не наш?
показати весь коментар
02.01.2020 23:22 Відповісти
"литвинів"
показати весь коментар
02.01.2020 23:37 Відповісти
Луценко за за 3 роки війни в Україні зумів вкрасти більше мільярда гривень і зараз проживає в Лондоні, подорожує по всьому світу. А чого добився ти, порохобот?
показати весь коментар
02.01.2020 23:40 Відповісти
Глєбушка, ти за хлєбушкой? Так це не тут і не сьогодні, а по п'ятницям... ввечорі.
показати весь коментар
02.01.2020 23:45 Відповісти
Хоть старыее, хоть новые, а мусора уже в кацапии Украину говном поливают...
показати весь коментар
02.01.2020 22:37 Відповісти
А нафига они уже нужны?
показати весь коментар
02.01.2020 22:43 Відповісти
Они (дела) в воздухе висеть не могут. Их закрывать надо.
показати весь коментар
02.01.2020 22:48 Відповісти
Скорее всего (дела) будут продолжать годами,почему бы не получать зарплаты и не хилые за ничто.
показати весь коментар
02.01.2020 22:51 Відповісти
Земсков, Иванов и Симонов - клоунская власть усиленно набирает носителей правильных фамилий на все ответственные посты будущей Малороссии.
показати весь коментар
02.01.2020 22:44 Відповісти
СТАРЫЕ...прокуроры...СТАРЫЕ......тупая ты оза!!!
показати весь коментар
03.01.2020 10:29 Відповісти
когда нет желания...или еще страшнее - возможностей...когда как флюгер пытаются угадать куда повернуть рыло или еще хуже - как во-время слинять...и не "попасть под раздачу"...
то пофиг - старые-новые-новейшие...
показати весь коментар
02.01.2020 22:46 Відповісти
"Старі" прокурори у справах Майдану Земсков, Іванов і Симонов пройшли співбесіди в Офісі прокурора - Цензор.НЕТ 3552
показати весь коментар
02.01.2020 22:50 Відповісти
дави их блд...!
мудрому и простому нариду это пойдет на пользу...
показати весь коментар
02.01.2020 23:02 Відповісти
На фотографии новая вывеска. Там украинского тiльки крапка над " i " могла бути, но и ту не поставили
показати весь коментар
02.01.2020 22:55 Відповісти
Та ні, сявки косорилівські, якраз це - ті прокурори, які довели справу до суду і успішно підвели беркутню під статтю, але зєльоний прєпіздєнт з рябокєпкою за папєрєднєю змовою з х....улом визволили їх, влаштувавши втечу прямо з лави підсудних, навіть, не дочекавшись вироку, за що обидва, сподіваюсь(і покурор і прєпіздєнт), згодом своє отримаютью Так що іпальники зтулили, наволоч зєльона, і геть на сідало в беркурятник.
показати весь коментар
02.01.2020 22:57 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2020 23:04 Відповісти
Как гаваріл таварисч Сталін:Расстрелять!
показати весь коментар
02.01.2020 23:30 Відповісти
Вот все три фамилии чисто украинские, ни грамма не русские!
показати весь коментар
03.01.2020 01:00 Відповісти
Якщо ні грама не "русские" -- то жидівські напевно.
показати весь коментар
03.01.2020 09:45 Відповісти
Петюня с Медведчком грамотно подбирали...потому и результат нулевой