3 372 22

Підозру у справі про ДТП за участю дитячого омбудсмена Кулеби поки нікому не висунуто, - Нацполіція

Як інформує Цензор.НЕТ, про це представник поліції Київської області Микола Жукович сказав Громадському.

За його словами, поліція допитала у справі свідків та потерпілих, наразі правоохоронці проводять низку експертиз.

Водночас дитячий омбудсмен Микола Кулеба зазначив, що його старший син, який постраждав в ДТП, наразі проходить реабілітацію в лікарні "Феофанія", а молодшого вже виписали з медзакладу.

Сам омбудсмен у п’ятницю, 3 січня, вперше вийшов на роботу після аварії. Він додав, що у справі допитали його та дружину.

Нагадаємо, 24 листопада уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба разом із двома синами потрапив в аварію й опинився в реанімації у важкому стані.

Того ж дня було опубліковано відео ДТП. На кадрах видно, що машина Миколи Кулеби стоїть у правому ряду. Замість того, щоб повернути праворуч, як передбачено правилами, водій виїжджає на перехрестя. Це відбувається, поки горить червоний сигнал світлофора.

Пізніше в МВС визнали, що винуватцем ДТП є саме Кулеба. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди.

28 листопада Кулеба написав, що другий учасник ДТП відвідав його в лікарні.

Топ коментарі
+15
На второго участника повесить вину уже не получится,поэтому будет виновен светофор.
показати весь коментар
03.01.2020 18:32 Відповісти
+8
НИЗЗЯ. Своих трогать не положено, а на другого повесить не получается.
показати весь коментар
03.01.2020 18:43 Відповісти
+6
Нє! З нього бабла не здереш. Винуваті будуть ті, хто той світлофор встановив!
показати весь коментар
03.01.2020 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На второго участника повесить вину уже не получится,поэтому будет виновен светофор.
показати весь коментар
03.01.2020 18:32 Відповісти
Нє! З нього бабла не здереш. Винуваті будуть ті, хто той світлофор встановив!
показати весь коментар
03.01.2020 18:36 Відповісти
Виноватым сделают того, кто поставил светофор.
показати весь коментар
03.01.2020 19:26 Відповісти
А посмотреть камеру наружного наблюдения, слабо? Давай Кулебе три года! Раньше сядет, раньше выйдет!
показати весь коментар
03.01.2020 18:35 Відповісти
НИЗЗЯ. Своих трогать не положено, а на другого повесить не получается.
показати весь коментар
03.01.2020 18:43 Відповісти
Как там в сказке Колобок рассказывал Омельченко от меня ушел, Меладзе от меня ушел, выродок Шуфрыла от меня ушел, Толстошеев от меня ушел, бывший собственник телеканала ZIK от меня ушел... Так почему Кулебе от меня не уйти!
показати весь коментар
03.01.2020 20:59 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=p7dymQdKLz0
показати весь коментар
03.01.2020 18:38 Відповісти
субсидии адвокатам омбудсмена утроить...
чы не заморачиваться и сразу торбу судэйкам нести?
показати весь коментар
03.01.2020 18:39 Відповісти
т.е...никому...(их стало быть много? ))))
по-моему, там как бы...только один...поехал на красный свет ))) или нет?
показати весь коментар
03.01.2020 18:44 Відповісти
Как заправки закрывать мешающие Бене делать жирный гешефт,так они мигом подсуетились,а как подонка из правительства наказать за то что подверг жизни других опасности - так торопися не надо,подождем когда про это забудут.
показати весь коментар
03.01.2020 18:46 Відповісти
Все что нужно знать о правосудии в Украине. Авария есть, виновного, если он нэпэрэсичный - нету.
показати весь коментар
03.01.2020 18:48 Відповісти
Там давно уже договорняк: второй участник обалдел от полученной суммы и даже приходил в больницу к Кулебе спрашивать, чем может служить.
показати весь коментар
03.01.2020 18:51 Відповісти
А если Пороха сюда приплести? Можно будет сразу ему пидозру вручить!!! Шота молодая команда тупит
показати весь коментар
03.01.2020 18:58 Відповісти
Кулеба - ставленник Петра и Гроси, а начальники всегда отвечают за действия подчиненных!
показати весь коментар
03.01.2020 19:11 Відповісти
Ну вот-же!!!!! Железная зацепка!!! Садить немедленно!!!!!
показати весь коментар
03.01.2020 19:17 Відповісти
подозрение предъявят когда кулеба будет ненужен зеленым
показати весь коментар
03.01.2020 19:12 Відповісти
Опять виноватых нету. Зашибись. И как назло поблизости ниодного евробляхера не проезжало. Можно было все на него спихнуть
показати весь коментар
03.01.2020 19:15 Відповісти
Как говорит Рюкзакоф, еще один чиновник на крючке у органов. Будет как покорная овечка теперь исполнять что ему скажут, махая под носом уголовным делом.
показати весь коментар
03.01.2020 19:16 Відповісти
Я надеюсь, его уже уволили с должности защитника детей? По собственному или по состоянию здоровья?
показати весь коментар
03.01.2020 19:38 Відповісти
Как все предсказуемо.
показати весь коментар
03.01.2020 19:51 Відповісти
Який він захисник дітей, цей вилупок своїх майже не відправив на той світ. Які експертизи ще треба якщо відео є з різних ракурсів і людські з реєстраторів...
показати весь коментар
03.01.2020 20:03 Відповісти
Ага, зараз? Це тобі не "відео" з Антоненком і Кузменко де все навіть янеЛоху зрозуміло! Тут шановний ЫкспЫртЫза потрібна, а то, ну дуууже мутне відео... Причому зразу з усіх ракурсів!
показати весь коментар
03.01.2020 21:08 Відповісти