9320 відвідувачів онлайн
24 493 109

Ракетний удар по базах США в Іраку: Іран заявляє про загибель 80 американських військових, Пентагон інформацію не підтверджує

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це з посиланням на розвідку КВІР пише іранське Держагентство Fars.

У Пентагоні не підтверджують цю інформацію.

"Попередні оцінки вказують на важкі втрати США", - стверджує спікер КВІР.

За його словами, поранених американців евакуювали вертольотами з основної і найбільшої авіабази США в Іраку "Айн-аль-Асад" в мухафазі Анбар, що зазнала ракетного обстрілу.

У КВІР зазначили, що ця база має стратегічну важливість для армії США, оскільки використовується як майданчик підскоку для розвідувальних і ударних дронів.

"Близько 20 чутливих точок цієї бази були уражені 15 ракетами, унаслідок чого було знищено значну кількість безпілотних літальних апаратів і вертольотів", - заявили в Ірані.

Іранські військові додали, що жодна з їхніх ракет була перехоплена, хоч армія США і "була в стані підвищеної готовності".

Нагадаємо, 31 грудня тисячі людей штурмували посольство США в Багдаді, вони увірвалися на територію посольства і спалили будівлю охорони.

Вашингтон звинуватив Іран в атаці на посольство і відправив до регіону додаткові війська. Тегеран звинувачення відкинув і пригрозив ударом.

Вранці 3 січня США завдали авіаудару по колоні на території аеропорту Багдада. В результаті атаки було вбито іранського генералу Касем Сулеймані. Іран обіцяє помститися Америці.

Прем'єр-міністр Іраку засудив дії США, заявивши, що це "запалило ґніт руйнівної війни".

Топ коментарі
+53
Скажите, а кто-нибудь уже додумался предложить США и Ирану провести в Минске мирные переговоры? Нет? Тогда я первый буду!!!
показати весь коментар
08.01.2020 09:50 Відповісти
+33
https://twitter.com/AntonSanchenko Anton Sanchenko‏ @AntonSanchenko https://twitter.com/AntonSanchenko/status/1214771382132842497 3 часа назад

Звісно, це теж збіг,
але весь цей дурдом в Затоці
закрутився знову після візиту бубочки.
показати весь коментар
08.01.2020 09:43 Відповісти
+32
Вот будит смищно если зеленский станет причиной 3й мировой вайны
показати весь коментар
08.01.2020 09:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Главное в пропаганде Ирана,чтобы цыфра затоптаных на похоронах генерала была больше,а то иначе обидно получилось бы.
показати весь коментар
08.01.2020 11:17 Відповісти
.....чем больше наблюдаю за современным миров ,слово ВОЙНА приобретает все больше ИЗВРАЩЕННЫЙ порядок (((((( это подтверждает и гибритная война в Украине и ТОМОГАВКИ выпущенные по сирийским ПУСТЫМ целям и теперешний ОТВЕТ ирана на "агрессию "америки" только ЖЕРТВЫ увы реальные , это и МН-17 и теперешний сбитый в тегеране , в их числе и ПОДУШЕННЫЕ в оголтелой толпе персидских соотечественников !!! РЕАЛЬНУЮ ВОЙНУ начать боязно , а вот поиграть в ВОЙНУШКУ держи морды играют ((((
показати весь коментар
08.01.2020 11:19 Відповісти
Я думаю 80 - это пропаганда, как и 0, про который говорят США. Война с Ираном США не нужна, так как Иран раз в 30 сильнее Украины, например, по армии и раз в 300 сильнее Украины по боевому духу. Ирану дали по зубам, чтобы не борзел особо. Теперь будут пытаться не допустить большой войны, а давить санкциями.
показати весь коментар
08.01.2020 11:26 Відповісти
Думаю , що ніхто не загинув , бо Ірану вже б не було . Стріляли , як і домовились - акуратно , щоб і звіздюлєй у відповідь отримати поміркованих , не нищівних . Лице зберегли , а генерала іранці злили в унітаз і Хімені спустив воду . Все ОК .
показати весь коментар
08.01.2020 12:42 Відповісти
Та ти краще дивись щоб под цей шум України не стало...
показати весь коментар
08.01.2020 13:39 Відповісти
Врядли там была пустая база без военных
показати весь коментар
08.01.2020 12:55 Відповісти
что база без пво?
показати весь коментар
08.01.2020 14:16 Відповісти
Хочуть закрутити гру, в котрій як завжди всім на користь... Продаж зброї...
показати весь коментар
08.01.2020 14:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2