9760 відвідувачів онлайн
29 099 135

Іран випустив по двох базах США в Іраку 22 ракети: дві не спрацювали, - Reuters. КАРТА

За інформацією іракських військових, по авіабазі Айн-аль-Асад у західній частині провінції Анбар, де розташовуються війська коаліції під керівництвом США, і по базі в Ербілі було випущено 22 ракети, унаслідок чого жертв серед іракських військових немає.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

У заяві йдеться, що дві із 17 ракет, випущених по авіабазі Айн аль-Асад, не вибухнули.

"Сьогодні вранці, 8 січня 2020 року, по Іраку в проміжку з 1:45 до 2:45 випустили 22 ракети; 17 ракет впали на авіабазу Айн аль-Асад, зокрема дві не вибухнули... п'ять інших уразили штаб-квартиру коаліції в Ербілі. Жертв серед іракських сил немає", - йдеться в повідомленні.

Іран випустив по двох базах США в Іраку 22 ракети: дві не спрацювали, - Reuters 01

Іранський Корпус вартових Ісламської революції заявив сьогодні, що від їхнього нічного ракетного удару по базах США в Іраку загинуло близько 80 американських військових і майже 200 були поранені.

Нагадаємо, вранці 3 січня США завдали авіаудару по колоні на території аеропорту Багдада. В результаті атаки було вбито іранського генералу Касем Сулеймані. Іран обіцяє помститися Америці.

Прем'єр-міністр Іраку засудив дії США, заявивши, що це "запалило ґніт руйнівної війни".

Топ коментарі
+28
короче хлопцы ирану звизда, но не та звизда, что с волосами...
показати весь коментар
08.01.2020 12:12 Відповісти
+15
Ракетные стрльбы Ираном и сбит наш самолет. Ага верим мы конечно что самолет сам упал.
показати весь коментар
08.01.2020 12:14 Відповісти
+10
не будет войны..
одни только делают вид что мстят (стреляя по пустым базам)..., другой пишет в твитте (Трамп) что все хорошо...
Когда оба испугались...
Спустят все на тормозах...
Ну санкций против Ирана может добавят не много...
показати весь коментар
08.01.2020 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ви такий розумний, поясніть, США вже капітулювало?
показати весь коментар
08.01.2020 12:42 Відповісти
Я не ожидаю какой-либо серьезной реакции со стороны США на данном этапе. Война не в интересах США. A ЕС уже сказал США и Ирану прекратить конфликт.
показати весь коментар
08.01.2020 12:45 Відповісти
Як ви можете прагнути війни з американцями, коли ви в них ніц не розумієтесь, їм нема куди відступати, персов будуть мочити.
показати весь коментар
08.01.2020 12:46 Відповісти
Я не поддерживаю Иран, но мое понимание восточных людей, что никто не хочет войны с США.

США пришли туда, где Иран. Кстати, иракский парламент говорит, что США должны выйти из Ирака.
показати весь коментар
08.01.2020 12:53 Відповісти
США прийшли туди, де Іран намагався окупувати територію, іракський парламент з 1 грудня 2019 року нелегітімний.
показати весь коментар
08.01.2020 13:06 Відповісти
Proof or references, please.
показати весь коментар
08.01.2020 13:45 Відповісти
1) Iран намагався окупувати територію ????
2) з 1 грудня 2019 року нелегітімний. ????

Где доказательства Билли? (С)
показати весь коментар
08.01.2020 17:18 Відповісти
На CNN сегодня читал, что сработало предупреждение о ракетной атаке на базу и все успели спрятаться в бункере. Поэтому жертв нет.

Мне вот интересно у американцев все такие базы без ПВО? А сами американцы сразу прячутся в бункерах. И дальше эти базы можно утюжить бетоно-бойными бомбами? А у них в бункерах ни права, ни возможности нет для немедленного ответа?

А потом ответ: всё хорошо...
показати весь коментар
08.01.2020 12:30 Відповісти
Розумієте, американський бункер це не землянка під Москвою, є можливість звідти відповісти, але якщо американці бачать що аятоли схибили, сенс збивати ті ракети, он у московських аятол типу є ПВО, багато збили?
показати весь коментар
08.01.2020 12:36 Відповісти
Da srabotala preduprezdenije. Patriot netu v Irake,mozet teper pojavitsia?
показати весь коментар
08.01.2020 12:37 Відповісти
Лучшие военные силы, как сказал Tramp.
показати весь коментар
08.01.2020 12:37 Відповісти
Neozydali amerikansi takoj naglosti,no teper podtegivajet sili stob nanesti sakrusytelni udar po Iranu.Mozet nado pomeniat tam vlast na svojix xot na kurdov ili sestiorku s ameriki iranca postavit.
показати весь коментар
08.01.2020 12:31 Відповісти
Они не ожидали??? , за два дня объявлено о мести .
показати весь коментар
08.01.2020 12:39 Відповісти
Ну, не плохой показатель срабатывания. Ракетостроение в мире широко развивается. Может и нам совместно с Украиной что нибудь придумать.
показати весь коментар
08.01.2020 12:42 Відповісти
Як кажуть, нічого особистого. Іран випустив по двох базах США в Іраку 22 ракети: дві не спрацювали, - Reuters - Цензор.НЕТ 5211
показати весь коментар
08.01.2020 12:44 Відповісти
nu da tolko nado imet dengi na to,a teper Belorus vojeni biudzet jest na 3 raza mense cem dopustim Litvy
показати весь коментар
08.01.2020 12:52 Відповісти
Ukraina ne dast kredit dlia Lukosenko kak ponimaju toze
показати весь коментар
08.01.2020 12:53 Відповісти
Если аяталлы не врут о количестве погибших Американцев,то я им не завидую.
показати весь коментар
08.01.2020 12:57 Відповісти
А может и одна не сработала. Больше ведь не падал самолет нигде?
показати весь коментар
08.01.2020 12:58 Відповісти
Іран випустив по двох базах США в Іраку 22 ракети: дві не спрацювали, - Reuters - Цензор.НЕТ 872
показати весь коментар
08.01.2020 13:41 Відповісти
Волосатые уже не в тренде, щас модно лысые и Зе.
А так, то - да,-звезда, как шапочка, ну или тубитейка...
показати весь коментар
08.01.2020 13:45 Відповісти
Іран випустив по двох базах США в Іраку 22 ракети: дві не спрацювали, - Reuters - Цензор.НЕТ 1537
показати весь коментар
08.01.2020 13:41 Відповісти
Турецкий президент Реджеп Эрдоган запретил армии Соединённых Штатов использовать авиационную базу «Инджирлик» в том случае, если Вашингтон отдаст войскам приказ наносить удары по Ирану.
показати весь коментар
08.01.2020 13:54 Відповісти
Нотр дам згорів, землетрус в Німеччині, імпічмент Трампа, лавини в Карпатах, початок війни на Близькому Сході. Це нагадує шлейф катастроф і чим далі тим страшніших.
показати весь коментар
08.01.2020 13:56 Відповісти
походу бабуины и самолет захерячили
показати весь коментар
08.01.2020 14:04 Відповісти
интересная база у амеров, пво спали?
показати весь коментар
08.01.2020 14:05 Відповісти
Зачем палить боезапас, если фейерверк грохочет мимо.
показати весь коментар
08.01.2020 15:50 Відповісти
Ну, неплохо бы и самим потренироваться в боевых-то условиях, и союзникам показать возможности, если они есть... А то вон и японцы Кима побаиваются, всё грозят перехватывать испытательные пуски ракет, но видно, что жмутся - вдруг на деле перехватить не смогут... Атака на саудовские заводы уверенности не добавила.
показати весь коментар
08.01.2020 17:37 Відповісти
Об этом надо у саудитов спросить, чего им атака добавила.
показати весь коментар
08.01.2020 17:55 Відповісти
Однозначно,за офіційну підтримку Президентом України Зеленським політики Америки у боротьбі з іранським тероризмом у Іраку-Україна й дістала цей теракт.Тонкий натяк терориста №1 цьому підтвердження.Ну а паламарчук МП з 2009-го П.Порошенко стрілки переводить на Зеленського-чорт -він і в Африці-чорт!Не здивуюся,що роги ху"ла стричать і в цьому теракті.
показати весь коментар
08.01.2020 14:59 Відповісти
Жертв нет ?????? По базам стреляли и нет вообще жертв ??
показати весь коментар
08.01.2020 16:45 Відповісти
Жертв нет! - Mr.Tramp

"Иран сообщил властям Ирака о том, какие базы будут атакованы, а Багдад сообщил информацию американским официальным лицам". https://edition.cnn.com/ CNN
показати весь коментар
08.01.2020 17:24 Відповісти
Ветеран війни https://www.facebook.com/akvilifer?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARDsBF0A9fIa5fcoFvJ-uF_qNyZl_2czhe3_Kl3fgZ6n3jZLU8TNm9ekDZOGN5RKZc7-YJnTH0wIrEUG&hc_ref=ART87Y-pHT3VxCoRje_qZHGjPfXz_SruvUS9bY9VGJ48Ucj0HRmQ7yX2P3OkTHyM6is Тім Златкін у себе на сторінці у фейсбук повідомив новину з фронту, яка залишалась непоміченою, через те що у ЗМІ обговорюється падіння Боїнгу компанії МАУ у Ірині.
Подаємо пост ветерана мовою оригіналу:
"За всем этим набегом мамкиных икспердов по авиакатастрофам, кто-нибудь заметит новость о двух раненых в районе т.н. "разведения войск" около Золотого-4 ??
Где обещанная министром обороны, НГШ и презиком "адекватна видповидь" и повернення ЗСУ на ранее удерживаемые позиции в случае нарушения той стороной???
п.с.: кстати, под Золотым-4 ипошит тяжёлым по сию минуту включительно." - повідомив Златкин.
показати весь коментар
08.01.2020 17:26 Відповісти
Я сохраняю нейтралитет. , но не забываем, что сказал Иран. США должны уйти. Игра только началась, но уже 1 : 0 в пользу ИРАНА.
показати весь коментар
08.01.2020 18:54 Відповісти
А по генералам?
показати весь коментар
08.01.2020 20:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2