Зеленський провів нічну нараду щодо ситуації з катастрофою українського літака в Ірані. ОП оприлюднив результати

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.
У нараді також взяли участь Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони України Андрій Загороднюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, представники інших відомств.
Зеленський заслухав звіт оперативного штабу з питань авіакатастрофи літака Боїнг-737 ВАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" в Ісламській Республіці Іран.
Відпрацьовується кілька версій причин катастрофи літака. Водночас на робочій нараді зазначалося, що поки фахівці не досліджують обставини трагедії, не варто маніпулювати інформацією.
Іранська сторона висловила готовність надати необхідну допомогу для належного розслідування катастрофи.
Проводиться робота з родичами українців, загиблих в Ірані, їм надається психологічна допомога. Держава обов'язково проконтролює, щоб родини отримали всі страхові виплати.
Крім того, відбувається збір ДНК родичів загиблих українців. Одним з головних завдань штабу є ідентифікація і репатріація тіл з Ірану.
9 січня Президент проведе телефонні розмови з офіційними особами країн, громадяни яких загинули внаслідок трагедії.
О 3:30 ранку в Ірані здійснив посадку борт із 45 українськими фахівцями різних галузей, які мають великий досвід роботи на місцях авіаційних і техногенних катастроф.
Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав виконати рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.
Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблих пасажирів і членів екіпажу внаслідок катастрофи пасажирського літака в Тегерані.
Пізніше він повідомив, що на позачерговому засіданні уряду ухвалено рішення про відправлення літака з фахівцями експертної та пошуково-рятувальної групи до Ірану.
По ночах працює той, хто вдень на пляжі у Омані засмагав...
Ось мені хтось пояснить, у цього гандо.на совість є? крім нього там 16 чоловік. Чиїсь батьки, матері, дружини. Воно, ***** тупа, тиждень у морі купалось, а їм тепер по ночах працювати? А чому? Це що онлайн засідання? Літак впав півгодини тому, у ночі?
Тільки не кажіть мені, що це людина з бізнесу, із ********* поглядами і т.п. Це гребаний, тупий СОВОК!!!
Якщо ні, то я тобі поясню і таким як ти борцям за шоколадний реванш.
Від того засідання користі як від торішнього снігу. Це примітивний фокус, щоб збити хвилю негативу від оманського відпочинкового турне. Ніч - це для підсилення ефекту.
Все решта, хто там на чому і транзитом через що летів, це вже менші деталі великого свинства, яке продовжується в Україні.
Єдиним оптимістичним моментом є тільки те, що нова влада приділяє належну увагу питанням, що пов'язані з її відпочинком.
есть несколько вопросов: 1. кто платил за аренду самолета, если эта "поездка" не являлась ни командировкой, ни отпуском 2. если платил за это Медведчук, не является ли это коррупцией. кстати, в похожей ситуации попался глава НАБУ Сытник, которого суд признал коррупционером и отстранил от должности 3. в СНГ только в Москве есть представительство омана, кстати врага нашего стратегического союзника США. значит, что поездка в оман была известна руководству страны-агрессора, и , возможно, была даже предложена для уставшего клоуна Моники в качестве страны для отдыха и площадки для переговоров. о чем карликовый шут мог говорить с представителями Кремля догадаться несложно. а сама встреча была настолько важной, что писюанист почти сутки сидел в ср.аном омане, после сбития нашего Боинга, ожидая кремлевского куратора,игнорируя при этом обязанности главы государства в кризисной ситуации. 4. не являются ли эти обстоятельства поводом для проведения процедуры импичмента, скажем в США. 5. не пора ли возвращаться в квартал?