Зеленський провів нічну нараду щодо ситуації з катастрофою українського літака в Ірані. ОП оприлюднив результати

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

У нараді також взяли участь Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони України Андрій Загороднюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, представники інших відомств.

Зеленський заслухав звіт оперативного штабу з питань авіакатастрофи літака Боїнг-737 ВАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" в Ісламській Республіці Іран.

Відпрацьовується кілька версій причин катастрофи літака. Водночас на робочій нараді зазначалося, що поки фахівці не досліджують обставини трагедії, не варто маніпулювати інформацією.

Іранська сторона висловила готовність надати необхідну допомогу для належного розслідування катастрофи.

Проводиться робота з родичами українців, загиблих в Ірані, їм надається психологічна допомога. Держава обов'язково проконтролює, щоб родини отримали всі страхові виплати.

Крім того, відбувається збір ДНК родичів загиблих українців. Одним з головних завдань штабу є ідентифікація і репатріація тіл з Ірану.

9 січня Президент проведе телефонні розмови з офіційними особами країн, громадяни яких загинули внаслідок трагедії.

О 3:30 ранку в Ірані здійснив посадку борт із 45 українськими фахівцями різних галузей, які мають великий досвід роботи на місцях авіаційних і техногенних катастроф.

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав виконати рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблих пасажирів і членів екіпажу внаслідок катастрофи пасажирського літака в Тегерані.

Пізніше він повідомив, що на позачерговому засіданні уряду ухвалено рішення про відправлення літака з фахівцями експертної та пошуково-рятувальної групи до Ірану.

Топ коментарі
+32
3енелейсский , после офшорного 06МАНА прилетел в МАЦКВУ !--

.

.

.

3енелеболты--- ЧТ0 СКАЖИТЕ ???

,
https://www.youtube.com/watch?v=ZoAmwNJkMQI
,

Х0ТЬ П0СМЕЕМСЯ ,

или КАКАЯ РА3НИЦА ??....
.
Или счасс покажете яхту пороха , или бякните о липецкой фабрике ???..
..ю.ю..бююб..

.
..................
показати весь коментар
09.01.2020 08:10 Відповісти
+29
а лейтенант Баканов на совещании присутствовал или с ним был организован телемост с французкого курорта Куршевель ?
показати весь коментар
09.01.2020 08:18 Відповісти
+24
Зеленский провел ночное совещание по ситуации с катастрофой украинского самолета в Иране. ОП обнародовал результаты - Цензор.НЕТ 5269
показати весь коментар
09.01.2020 08:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
сивоха был???
показати весь коментар
09.01.2020 16:32 Відповісти
Дуже давно, коли я служив в армії і був зеленим лейтенантом, один мудрий полковник у таких випадках казав: настала ніч, і у країні дурнів закіпіла робота...
По ночах працює той, хто вдень на пляжі у Омані засмагав...
Ось мені хтось пояснить, у цього гандо.на совість є? крім нього там 16 чоловік. Чиїсь батьки, матері, дружини. Воно, ***** тупа, тиждень у морі купалось, а їм тепер по ночах працювати? А чому? Це що онлайн засідання? Літак впав півгодини тому, у ночі?
Тільки не кажіть мені, що це людина з бізнесу, із ********* поглядами і т.п. Це гребаний, тупий СОВОК!!!
показати весь коментар
09.01.2020 16:37 Відповісти
Ти що сказати хотів? Можна трохи зрозуміліше, якщо тобі рівень інтелекту дозволяє?
Якщо ні, то я тобі поясню і таким як ти борцям за шоколадний реванш.
Від того засідання користі як від торішнього снігу. Це примітивний фокус, щоб збити хвилю негативу від оманського відпочинкового турне. Ніч - це для підсилення ефекту.
Все решта, хто там на чому і транзитом через що летів, це вже менші деталі великого свинства, яке продовжується в Україні.
Єдиним оптимістичним моментом є тільки те, що нова влада приділяє належну увагу питанням, що пов'язані з її відпочинком.
показати весь коментар
09.01.2020 16:58 Відповісти
Що хотів, те й сказав. Ні рівень мого інтелекту не дозволяє спуститись до твого рівня. Читай те що є
показати весь коментар
09.01.2020 17:10 Відповісти
Пора гнать эту зелёную мраину вшивой метлой, а с ним и чорта и всех нахлеников народа Украины.
показати весь коментар
09.01.2020 17:54 Відповісти
А ты?
показати весь коментар
09.01.2020 22:34 Відповісти
Ну так и помалкивай в тряпочку,неделай как я.😂😅😂
показати весь коментар
11.01.2020 00:24 Відповісти
пнх!
показати весь коментар
11.01.2020 21:45 Відповісти
поганый клоун-уклонист, скорее всего, вел тайные переговоры с представителями страны-агрессора о последующих шагах по сдаче Украины. скорее всего, это был самолет Медведчука, кума Путлера.

есть несколько вопросов: 1. кто платил за аренду самолета, если эта "поездка" не являлась ни командировкой, ни отпуском 2. если платил за это Медведчук, не является ли это коррупцией. кстати, в похожей ситуации попался глава НАБУ Сытник, которого суд признал коррупционером и отстранил от должности 3. в СНГ только в Москве есть представительство омана, кстати врага нашего стратегического союзника США. значит, что поездка в оман была известна руководству страны-агрессора, и , возможно, была даже предложена для уставшего клоуна Моники в качестве страны для отдыха и площадки для переговоров. о чем карликовый шут мог говорить с представителями Кремля догадаться несложно. а сама встреча была настолько важной, что писюанист почти сутки сидел в ср.аном омане, после сбития нашего Боинга, ожидая кремлевского куратора,игнорируя при этом обязанности главы государства в кризисной ситуации. 4. не являются ли эти обстоятельства поводом для проведения процедуры импичмента, скажем в США. 5. не пора ли возвращаться в квартал?
показати весь коментар
10.01.2020 05:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2