5503 відвідувача онлайн

Від початку доби 10 січня ворог порушив перемир'я 6 разів, поранено одного українського воїна, - штаб ООС

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресцентрі штабу ООС.

У вечірньому зведенні зазначається: "В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські окупаційні війська здійснили 5 обстрілів позицій Об'єднаних сил:

  • тричі біля населеного пункту Оріхове - з артилерійських систем калібру 122 мм (14 снарядів), мінометів калібру 120 мм (19 хв), мінометів калібру 82 мм (4 міни) і гранатометів різних систем;
  • неподалік Луганського - з мінометів калібру 82 мм (4 міни) і гранатометів різних систем;
  • поблизу Південного - з підствольного гранатомета.

1 обстріл позицій українських захисників зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід":

  • неподалік Мар'їнки - з гранатометів різних систем, кулеметів великого калібру й іншої стрілецької зброї.

Сьогодні, 10 січня, внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав поранення".

Коментувати
Сортувати:
нема слів...
може у нашого главнокакбыкомандующего вони є? може поясне якось це затяжне переміріє?
показати весь коментар
10.01.2020 18:36 Відповісти
А хто ще у відпусці не був? А таке ж кожного дня шостий рік. Хто ще втомився?
показати весь коментар
10.01.2020 18:39 Відповісти
зевіслюк оманський вже 235 днів наживається на війні..
показати весь коментар
10.01.2020 18:40 Відповісти
так а как же отвод войск?договоренности?
показати весь коментар
10.01.2020 20:05 Відповісти
Одужання пораненному воїну України!!! Смерть клятим расіянсько-масковським окупантам!!!! Воїни України, нищить рогатих без болю та жалю!!!
показати весь коментар
10.01.2020 20:45 Відповісти