У київський госпіталь прибув борт з пораненими, потрібні ліки і донорська кров, - волонтери

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Волонтер отметила: "Репост!!! До київського шпиталя з Харкова прибув дуже тяжкий борт з пораненими. Всі воїни з кулбовими та осколковими пораненнями. Є в дуже важкому стані, їх одразу везуть в реанімацію. Війна триває, з НР є вбиті та багато поранених. Учора вбили 23 річного воїна та поранено чотирьох!

Здати кров можна в центрі крові в самому шпиталі. Наши потреби не змінюються, це спорткостюми, куртки на виписку, тапки, футболки, мильноголільне, серветки, з їжі ковбаса, сир, соки, йогурти, фрукти, на перекус. З ліків нам завжди потрібні дексалгін та кетанов в ампулах, серветки під рани, рушники. Все це ми купуємо, якщо закінчується. Всі мої звіти дивіться на моїй сторінці. Ми сьомий рік перебуваємо на Госпітальна 18, відділення травматології, питання пишіть у приват.

Хто буде писати бруд, видалятиму одразу!! Картки для допомоги 4627 0551 5012 8394 приват та 5358 3853 2000 2464 Монобанк, Юсупова Наталя".

Волонтер Наталя Воронкова у Фейсбуці зазначила: "Борт в госпіталь... 6-тий рік ми чуємо цю фразу... Початок 2020 року був не тихий: на фронті є втрати і є поранені. Ми знову зустрічаємо борт в госпіталі 10.01.2020 року. Є важкі. Потрібна буде наша допомога.

1. МЕДИКАМЕНТИ:
Актуальні потреби у ліках:
093-687-03-38 Юлия Нижник-Зайченко (Yulia Nizhnik-Zaychenko)

- Сердалуд -1 уп.
- Долобене гель.
- Неуробекс - 1 уп/30шт.
- Лірика 75мг - 3 уп.
- Гордокс - 5 амп.
- Серетид Дискус 50/250 - 2 шт.
- Милукант 10 мг - 1 уп.
- Детралекс 500мг -1 уп.
- Ксарелто 20 мг - 28 таб.
- Судокрем, Аргосульфан - 5 шт. (від пролежнів)
- Лента тейп (прискорення реабілітації після механічних і інших пошкоджень м'язів, суглобів і сухожиль)

2. ДОПОМОГТИ В ПОБУТОВИХ ПИТАННЯХ:
063-863-06-31

Для важкопоранених :
- Вода питна негазована 0.5 чи 0.75 зі спортивною кришкою.
- Вологі серветки великі упаковки.
- Паперові рушники у рулонах.
- Поглинаючі пелюшки 60х90.
- Звичайні телефони та зарядки.

Одяг та взуття:
- Термобілизна.
- Куртки та олімпійки.
- Футболки, шорти та реглани.
- Спортивні костюми та спортивні штани.
- Гумові тапки 40-46 рр.
- Кросівки 41-45 рр.
- Великі сумки для виписки.
- Напоясні та через плече сумки.
- Чашки.
- Пластикові чашки.

Щоденні потреби:
- Гель для гоління, засоби після гоління.
- Гель для душа, мило.
- Одноразові станки для гоління.
- Зубна паста, та щітки.
- Дезодоранти.
- Пральний порошок (автомат), засоби для миття посуду, пакети для сміття 240 літрів.
- Кульки фасувальні приблизно 30×15, 20×10.
- Одноразовий посуд та маленькі одноразові судки для пакуваня.
- Одноразові пластикові стакани.
- Сигарети.

Продукти:
- Вода газована/негазована 1.5 л.
- Парова та домашня їжа.
- СІК.
- Фрукти, ягоди, овочі.
- Ковбаса, м'ясо сир.
- Молочні продукти (йогурт, творог, ряженка, кефір, молоко)
- Солодощі (цукерки, шоколад, печиво, зефір)
- Печиво з висівками та кунжутом.
- Розчинна кава, цукор (одноразові порціі та великі упаковки)

------------------------------
ПОТРЕБИ ФРОНТУ:
- Протигрипозні препарати.
- М'які носилки - постійна потреба (ціна 300-400грн)
- Пульсоксиметри.
- Тонометри механічні.
- Надувні шини для евакуації поранених.
- Вакумний матрац для евакуації важкопоранених.
-------------------------------------------------------
1. Головний Військовий Шпиталь, Печерськ, заїзд з Лабораторного провулка
Працюємо з 10:00 до 17:00 понеділок-субота
Телефони:
093-687-03-38 Юлія, ліки
063-863-06-31 госп.потреби

2. Бульвар Верховної Ради, 21Б
Працюємо з 11:00 до 18:00
093-585-84-64 Ніна
068-986-4593, 093-687-0338 Юлія

3. Відправити посилку Новою Поштою (за наш рахунок, у нас є бали НП)
Київ, НП-51, ГО "Волонтерська Сотня Доброволя", 050-332-66-01

ДОПОМОГА ПОРАНЕНИМ та МЕДИКАМ
ПриватБанк 5168 7420 1680 3284 Воронкова Наталія

Топ коментарі
+35
В эйфории...от соболезнований ***** никак не отойдет...даже ухо к которому телефонную трубку прикладывал не моет...
показати весь коментар
10.01.2020 18:48 Відповісти
+32
Проста перестали стрельять апалченцы сивохины?
показати весь коментар
10.01.2020 18:43 Відповісти
+26
Просто надо начать мочить рашистских мразей.
показати весь коментар
10.01.2020 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проста перестали стрельять апалченцы сивохины?
показати весь коментар
10.01.2020 18:43 Відповісти
Мины не стреляют...
показати весь коментар
10.01.2020 18:49 Відповісти
"С пулевыми и осколочными ранениями".Пули из мин вылетают,подкацапник?
показати весь коментар
10.01.2020 19:09 Відповісти
Из пуль осколки тоже не вылетают!
показати весь коментар
10.01.2020 19:23 Відповісти
Скиньте масово цею ПЕРЕЛІК на фейсбук
https://www.facebook.com/sivokho/
Нехай читає, блако коментарі не відключив
показати весь коментар
10.01.2020 19:05 Відповісти
А Зеля где????
показати весь коментар
10.01.2020 18:45 Відповісти
В эйфории...от соболезнований ***** никак не отойдет...даже ухо к которому телефонную трубку прикладывал не моет...
показати весь коментар
10.01.2020 18:48 Відповісти
У него сейчас прямая линия.
показати весь коментар
10.01.2020 18:48 Відповісти
+ Одужання нашим Героям
показати весь коментар
10.01.2020 18:46 Відповісти
Просто надо начать мочить рашистских мразей.
показати весь коментар
10.01.2020 18:47 Відповісти
Все правильно. Лише адекватна відповідь, а ще- удари на випередження по цілях розвідки ввдіб'ють у орків бажання "порушувати перемир' я". Все інше - від лукавого і буде на совісті драних "миротворців" і пацифістів-кклоністів. А про м'яко кажусючи приховування втрат не писали л ше зебіли і особливо ліниві. Насправді кошти справді дуже потрібні. Волонтерська активність з різних причин, в тому числі і діяльності олігамзічнизЗМІ пішли на спад. А державним пацифістам вигідніше війну не помічати. Вони з ворогом вітання и обмінюються, подарунками і лобзанням у десниці. Тому товариство просто допоможемо. Це найменше, що можемо зробити особисто самі. Це піде на користь нашому сумління і головне - здоров'ю наших хлопців. Одужуйте, рідненькі. Наш борг перед Вами надто великий. Ми пам'ятаємо і цінуємо Вас.
показати весь коментар
10.01.2020 18:59 Відповісти
За каждого нашего 100 кацапов. Тогда они немного успокоятся.
показати весь коментар
10.01.2020 19:02 Відповісти
Скалецкая в курсе что нет лекарств для раненых? может ей напрямую нужно писать уже? Верните ее с курорта работать наконец-то!
показати весь коментар
10.01.2020 18:48 Відповісти
на колени нужно стать - мы как будущая провинция **********, должны тренироваться становиться на колени перед властью... в нашем случае, перед "слугами уродов"!
показати весь коментар
10.01.2020 19:10 Відповісти
Да ,но сначала надо поздравить ***** с наступающим Старым ,Новым Годом ...иначе никак .
показати весь коментар
10.01.2020 18:49 Відповісти
а ослу надо не забыть пуйло с Хрещенням поздравить
показати весь коментар
10.01.2020 18:50 Відповісти
ну, ***** то его УЖЕ поздравило!
показати весь коментар
10.01.2020 19:09 Відповісти
Результат переговоров в Парыже и поздравления ***** на новый год Бубочкой.
показати весь коментар
10.01.2020 18:54 Відповісти
скорейшего выздоровления героям!
показати весь коментар
10.01.2020 18:55 Відповісти
Нужно простоперестатьстрелять? Да?
показати весь коментар
10.01.2020 18:55 Відповісти
Плять. У нас вже за ******* начеб-то давно реформована поміч для військових з зони АТО. Ну кров здавати - зрозуміло. Її багато не буває. Але за шість років Війни не забезпечити поранених елементарними речами?! Зато міністри жаліються, що сотні тисяч гривень - не зарплата. Хтось їб@нувся.
показати весь коментар
10.01.2020 18:55 Відповісти
Команда слуг народу вміє добре все розвалювати.
показати весь коментар
10.01.2020 19:11 Відповісти
А що було побудовано? Мовчіть вже в тряпочку разом з "новими". Зараз підняти журналістів з"їздити на "Широкий Лан". Що ж там побачать?
показати весь коментар
10.01.2020 19:19 Відповісти
В киевский госпиталь прибыл борт с ранеными, нужны лекарства и донорская кровь, - волонтеры - Цензор.НЕТ 8583
показати весь коментар
10.01.2020 19:28 Відповісти
Розумні люди спочатку роблять дорогу. Так воно в болоті і стоїть в дощі?
показати весь коментар
10.01.2020 19:39 Відповісти
та да, спочатку роблять дорогу потім розбивають її будівельною технікою)
І не хвилюйся, - перше що зробили зебіли прийшовши до влади заблокували будівництво...
показати весь коментар
10.01.2020 19:47 Відповісти
А до цього був побудований палац? Ти там хоч залишки асвальту побачив. І доміки фанерні на чому стоять? На піску і глині? Без фундаменту? Так там же не мальдіви і взимку холодно.
показати весь коментар
10.01.2020 19:54 Відповісти
Бачиш? Фанерні? Прямо так на піску і глині? Без фундаменту? Як там ваш Янелох в офшорному Омані? Відпочити встиг, п'ятий раз, за пів року? Зустріч з мервечуком і кацапами провів? Порішали?
показати весь коментар
10.01.2020 20:37 Відповісти
А які? Ну добре, пластикові. Все одно, так само горять при буржуйці всередині. Чи ти хочеш сказати, що там капбудівництво? І стрілки не переводь. Це ще за ******* такий ******** полігон побудували.
показати весь коментар
10.01.2020 21:14 Відповісти
То зір хріновий. Не можеш визначити фанера чи пластик? Під землею, точно, не бачиш, тому про фундамент, теж брехня. Про Оманського чому ніякого коментаря ?
показати весь коментар
10.01.2020 22:01 Відповісти
А назва "Новый лагерь" підходить. От подивитись би ще на щасливих мешканців.
показати весь коментар
10.01.2020 19:41 Відповісти
Вставай - ви маніпулюєте. 6-рік іде вже за президенства Зе. І вже майже 5 місяців він має монобільшість.Чому ж нічого не робить? Зробили б усе швидко - в турборежимі. Чи тільки землю в турборежимі продавати здатні?
показати весь коментар
10.01.2020 20:23 Відповісти
Я не знаю, за що нам таке прокляття. Шостий рік війни, діти молоді гинуть. А віз і не зрушив. За землю, сподіваюсь, погризуть.
показати весь коментар
10.01.2020 21:50 Відповісти
если продолжается война-то кто на ней зарабатывает?
зелибобики вам вопрос!
показати весь коментар
10.01.2020 18:57 Відповісти
Проверяйте - в этой теме не будет ни одного ЗЕбилятника. Зато в тему про Порошенко ЗЕбильный скот налетел мгновенно, значит внимательно следят за новостями..читают, и в темы про убитых и раненных не заходят специально. Всё что нужно знать про кацапский ЗЕбильный скот.
показати весь коментар
10.01.2020 19:03 Відповісти
типова ботоферма
показати весь коментар
10.01.2020 19:29 Відповісти
Где Зебил?!
показати весь коментар
10.01.2020 19:03 Відповісти
Ждєт звонка от путіна.
показати весь коментар
10.01.2020 19:07 Відповісти
Готовит текст поздравления ***** на "старый" НГ, а может уже и на 23 февраля репетирует... ЗЕблазень.
показати весь коментар
10.01.2020 19:07 Відповісти
Как? Кто ето сдєлал?
Солдати НАТО ?
показати весь коментар
10.01.2020 19:05 Відповісти
Ублюдочным мусорам закупают новенькие машины по 50тыс. Евро и вертолеты а солдатам не выделяют денег на самое необходимое. Зато каждый день рассказывают х*ню какая у Украины екотомика развивается. Вот реальная вам економика, которая показывает в какой Жопе сейчас Украина а не сказки которые сцут в уши власти из зомбоящика.
показати весь коментар
10.01.2020 19:07 Відповісти
Сам не смотрю но говорят по ЗЕбильному Г+Г давным давно заткнулись про цену борщевого набора. При Порошенко очень ********* визжать как дорожает борщевой набор, сейчас прям как амнезия всех трахнула - ни слова про борщевой набор. В акурат после выборов кловуна сразу заткнулись..
показати весь коментар
10.01.2020 19:11 Відповісти
Брехня. І борщовий набор висвітлюють. І набор на олівьє та новорічний стіл озвучили. Дорожчає. Не збрехали.
показати весь коментар
10.01.2020 19:23 Відповісти
прикинь ты верно суворого прочёл..так как достало врраньё
показати весь коментар
11.01.2020 01:42 Відповісти
Лирика 75 мг - 3 уп. Гордокс - 5 амп. - Первый приравнен к наркотикам антидепрессант американский второй отсутствует в Украине- не продлили лицензию. К кому вы взываете? К черному рынку нарко???Источник: https://censor.net/n3169275
показати весь коментар
10.01.2020 19:07 Відповісти
р-р д/ин. 10000 КИЕД/мл амп. 10 мл, №25

Время в пути

Цена
Остаток

АПТЕКА ГОРМОНАЛЬНЫХ ПРЕПАРАТОВ

Киев ул. Алмазова Генерала, 2

~ 6 мин

Упаковки 5 шт

Цена на сайте:6050.00 грн/уп

Открыто до 22:00

Тел:

АПТЕКА ГОРМОНАЛЬНЫХ ПРЕПАРАТОВ

Киев ул. Владимирская, 51/53

~ 6 мин

Упаковки 3 шт

Цена на сайте:6075.00 грн/уп

Открыто до 22:00

Тел:

АПТЕКА ГОРМОНАЛЬНЫХ ПРЕПАРАТОВ

Киев бульв. Леси Украинки, 9

~ 6 мин

Упаковки 12 шт

Цена на сайте:6050.00 грн/уп
показати весь коментар
10.01.2020 19:12 Відповісти
Просто пошук по аптеках по запиту "Гордокс".
показати весь коментар
10.01.2020 19:13 Відповісти
Зебили , вы где ? Почему кровь не сдаёте вместе с бубочкой?
показати весь коментар
10.01.2020 19:23 Відповісти
Обернися. Вони в черзі зразу за тобою стоять.
показати весь коментар
10.01.2020 20:08 Відповісти
Господи. Де падли той найбільший за історію України "військовий бюджет"?, шляк би вас всіх трафив. Та госпіталі мають бути в першу чергу забезпечені всім необхідним. Скоти барижні.
Юсуповій вже орден треба давати за те, що вона робить,будучи багатою людиною і маючи можливість ходити по світських вечірках і либитися на камеру осадчої на г+г.
Але хлопців шкода, тому треба допомогти.
показати весь коментар
10.01.2020 19:24 Відповісти
Все нормально. Отводим войска дальше.
показати весь коментар
10.01.2020 19:27 Відповісти
На этой ветке зелетролятины нет .
показати весь коментар
10.01.2020 19:36 Відповісти
гнать нужно эту зепадаль
показати весь коментар
10.01.2020 19:58 Відповісти
ЗЕбильные твари!
показати весь коментар
10.01.2020 20:19 Відповісти
При таком списке, возникает вопрос -- а что есть в наших
госпиталях, если з/плата шефа "Укрпочта" - 1,9млн.грн.?
показати весь коментар
10.01.2020 21:06 Відповісти
Не власть, а все пять лет- ж"па. Раненым в войне бойцам до сих пор лекрства, обезбаливающие (!) салфетки, одежду и еду собирают воллонтеры- у неравнодушных граждан! У власти на раненых денег нет! На мат.помощь при окладах в десятки тысяч- есть.На самолеты для прогулок- есть.На компенсацию за жилье депутаитам и еще хрен знает на какой бред- есть. А раненым- дудки. И это во время войны.
Может надо дать им почувствовать себя раненными
Суки.
показати весь коментар
10.01.2020 22:58 Відповісти
и конца и краю нет
показати весь коментар
11.01.2020 01:44 Відповісти
Хорошо сказалл..
показати весь коментар
11.01.2020 01:47 Відповісти
Пропоную волонтерам звернутись до Зеленського і його тьощі, Богдана і Баканова. Вони були на курортах там і неххреново сил набрались.Кров можуть здати. Але це іронія!!! Завжди ми будемо підтримувати своє військо!!!!!!!!
показати весь коментар
11.01.2020 00:20 Відповісти
Самі себе обстріляли. Напевно знову десь горілку у ватанів в шухляді знайшли Це назваєтся - НЕ БОЙОВІ ВТРАТИ... Зараз кожен день то рядові офіцерів постріляли, то офіцери бійців **********.. То хтось не захотів КУПИТИ мапу міних полей у попередників по ротації.
показати весь коментар
15.01.2020 23:52 Відповісти