5144 відвідувача онлайн
7 807 46

П'ять років масовому вбивству в Гюмрі: російський солдат Пермяков розстріляв вірменську сім'ю

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Gazeta.ru".

Згідно зі свідченнями його командирів, молодший сержант Валерій Пермяков у день убивства був призначений на варту і, згідно зі статутом, мав кожні 15 хвилин доповідати обстановку на посту. Однак у другу зміну раптово зник - приблизно з другої години ночі до о пів на третю. Як було встановлено пізніше, він перерізав багнет-ножем дротове огородження, зняв бронежилет і шолом, залишив їх на посту і покинув частину. Із собою він узяв тільки автомат АКС-74, два магазини із 60 набоями та ніж.

За словами Пермякова, він вирішив піти з бази, бо сумував за домівкою. Спочатку він планував перетнути вірмено-турецький кордон, вигідно продати в Туреччині автомат, а потім нелегально повернутися на виручені гроші в Росію і жити в тайзі. Однак замість цього він попрямував до міста і рано-вранці опинився на вулиці Мясникяна за 6 км від частини. За словами строковика, йому захотілося пити, тому зайшов у відкриті ворота одного з будинків і проник на кухню. Втамувавши спрагу, він вирішив пройти у будинок - подальші свої дії Пермяков так і не зміг пояснити.

Спочатку він розстріляв з автомата 35-річну Аїду Аветисян, яка спала в кутку. Потім він попрямував до спальні 53-річного Сержа та 51-річної Асмік - старшого покоління родини. Серж, який прокинувся від звуків стрілянини, спробував знешкодити вбивцю, проте Пермяков вдарив його прикладом у скроню і розстріляв разом з дружиною. Зайшовши в сусідню кімнату, він застрелив 33-річного сина пари Армена, його 24-річну дружину Аракс та їхню дворічну доньку Асмік, названу на честь бабусі.

Наймолодший член родини - шестимісячний Серж, лежав біля матері і плакав. У Пермякова заклинило автомат. Відкинувши рушницю, він сім разів всадив йому в груди багнет-ніж. Малюк залишився живий - життєво важливі органи не зачепило, він боровся за життя протягом тижня, але 19 січня помер через втрату крові та переохолодження.

За словами Пермякова, спочатку він не планував влаштовувати масове вбивство, проте вже після першого пострілу усвідомив, що йому загрожує, і вирішив позбутися всіх свідків. Після розправи він також обшукав будинок у пошуках цінних речей, знайшов три мобільні телефони і 6000 драм (близько $12), переодягнувся в цивільне і втік.

Затримати Пермякова вдалося того ж дня: у ніч із 13 на 14 січня він намагався перейти через кордон Вірменії на територію Туреччини. За словами місцевих жителів, Пермяков хотів пролізти під колючим дротом, проте спрацювала сигналізація.

15 січня 2015 року п'ятий гарнізонний військовий суд РФ у Єревані обрав стосовно російського військовослужбовця запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Йому було висунуто обвинувачення за ознаками частини 2 статті 105 і за частиною 2 статті 338 КК РФ - "Вбивство" і "Дезертирство зі зброєю, довіреним по службі". Крім того, на початку лютого про особу Пермякова почали з'являтися нові факти.

Пізніше з'явилася інформація про те, що Пермякову раніше був поставлений діагноз - олігофренія.

Судовий процес у справі про вбивство сім'ї Аветисян розпочався 18 грудня і тривав вісім місяців.

У підсумку 23 серпня 2016 року Суддя Ширакського обласного суду Вірменії нарешті оголосила вирок Пермякову - він був визнаний винним за всіма пунктами обвинувачення, за що заслужив довічне покарання.

Топ коментарі
+41
Подібними "пермяковими" кацапи наповнили окуповані території Донбасу під зав'язку. Деякі навіть їх вважають "братами" та "аднімнародом".
показати весь коментар
13.01.2020 11:01 Відповісти
+36
На домбасе таких пруд пруди ходит...
показати весь коментар
13.01.2020 11:01 Відповісти
+32
"По словам Пермякова, он решил уйти с базы, потому что тосковал по дому. Изначально он планировал пересечь армяно-турецкую границу, выгодно продать в Турции автомат, а затем нелегально вернуться на вырученные деньги в Россию и жить в тайге."



Россия - огромная страна, где в лесах живет много-много диких россиян...
показати весь коментар
13.01.2020 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На домбасе таких пруд пруди ходит...
показати весь коментар
13.01.2020 11:01 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2020 11:01 Відповісти
Вернуться домой и вступить в партию единой россии.
показати весь коментар
13.01.2020 11:09 Відповісти
Як казав Сава Морозов:
- То Русь могучая. Всього в нєй ***** -
Лiсов, полєй i рєк, болот, пустинь i тундри,
А также i тайги в нєй сильно *****. -
показати весь коментар
13.01.2020 11:16 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2020 11:23 Відповісти
Это в тундре растительность *****, а тайга - выше.
показати весь коментар
13.01.2020 11:30 Відповісти
Ага. Мечты у парня в 19 лет. Роисся во всей своей красе и могуществе.
Как вообще с таким диагнозом в армию забрали? Буряты закончились?
И если уж забрали - как он допуск в караул получил с такой головой-то?
Ох и наградил же нас Бог соседями...
показати весь коментар
13.01.2020 11:17 Відповісти
а они там все такие, поэтому и посчитали его нормальным
показати весь коментар
13.01.2020 11:29 Відповісти
Кацап - від тюкського "касаб", що в перекладі означає "кат, м"ясник, живодер", що тут можна ще сказати, ту просто підтвердження відомого факту, вони нелюди.
показати весь коментар
13.01.2020 11:57 Відповісти
П'ять років масовому вбивству в Гюмрі: російський солдат Пермяков розстріляв вірменську сім'ю - Цензор.НЕТ 6145
показати весь коментар
13.01.2020 12:18 Відповісти
что ж удивляться, если после всех бесчисленных чисток-зачисток выжили только потомки шариковых-швондеров или алкашей подзаборных...
показати весь коментар
13.01.2020 11:06 Відповісти
Та цей урод заколов шестимісяне немовля.
Про що можна говорити...
Просто росіска армія складається з виродків.
показати весь коментар
13.01.2020 11:07 Відповісти
вбивав дитину чому ? щоб свідків не лишилось ?
брехня нахабна.
він прийшов грабувати. але в домі було забагато людей.
показати весь коментар
13.01.2020 11:08 Відповісти
мдаа...не вистачає свідчень однієї жіночки...тіпа - нє всьо так адназначьна...я сама сємімєсячьний рєбьонак...
показати весь коментар
13.01.2020 11:18 Відповісти
А який свідок з 6-місячної дитини, просто москаль.
показати весь коментар
13.01.2020 11:23 Відповісти
https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEK_ukUA856UA856&sxsrf=ACYBGNRwZmOcHCGv3OK5SEwsoLogBxm2_w:1578909697870&q=%D0%BD%D0%B5+%D0%B2%D1%81%D0%B5+%D1%82%D0%B0%D0%BA+%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%BE+%D0%BC%D0%B5%D0%BC&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjr1rH9qIDnAhVD_SoKHZBcBUsQsAR6BAgKEAE&biw=1024&bih=678
показати весь коментар
13.01.2020 12:02 Відповісти
Не тільки армія. Вся нація така
показати весь коментар
13.01.2020 12:06 Відповісти
Москаль розстріляв 6 людей і заробив 12 баксів, будні сверхдержави.
показати весь коментар
13.01.2020 11:07 Відповісти
В Украине нет юбилеев поприятнее?
показати весь коментар
13.01.2020 11:08 Відповісти
це не юбілей.
а щоб показати, які виродки живуть за порєбріком.
показати весь коментар
13.01.2020 11:09 Відповісти
Скоро 450 лет сожжения мацквы.
показати весь коментар
13.01.2020 11:12 Відповісти
Остальные "братушки" не сильно лучше. Дикое племя уродов. Это с ними обниматься нас призывает различная мертвечукня,бойкочня,портновчня и прочее местное ватное стадо. Только через их собственные трупы.
показати весь коментар
13.01.2020 11:08 Відповісти
А какая разніца? Па пріколу же. Кушай Тє!
https://imgbb.com/ П'ять років масовому вбивству в Гюмрі: російський солдат Пермяков розстріляв вірменську сім'ю - Цензор.НЕТ 3874
показати весь коментар
13.01.2020 12:05 Відповісти
Зачётная картинка. Только зачем она мне?
показати весь коментар
13.01.2020 12:27 Відповісти
А нам какое дело до этого юбилея.Армяшки и путинские монголоиды крепкие антиукраинские союзники,пусть беларусы читают про вояк из засрашки,московиты очень надеются разместить там свои оккупационные базы.
показати весь коментар
13.01.2020 11:08 Відповісти
зе-вата, сепары и прочий совок...., тут для вас с Росиюшки не очень хорошая новость подвалила...
Россияне в печали...
Так скоро и проклятым биндерам будут памятники ставить...
Чо деится...

Пять лет массовому убийству в Гюмри: российский солдат Пермяков расстрелял армянскую семью - Цензор.НЕТ 6575
показати весь коментар
13.01.2020 11:08 Відповісти
Чекаємо на скиглення мокшан про боротьбу з пам'ятниками.
показати весь коментар
13.01.2020 11:11 Відповісти
и еврейских общин...
Кернес и Бужанский должны возмутится первыми...
показати весь коментар
13.01.2020 11:15 Відповісти
Бужанський це покидьок без національності, Кернес це справа харків'ян.
показати весь коментар
13.01.2020 11:17 Відповісти


ага, национальность не имеет значения...
какаяразница...?
показати весь коментар
13.01.2020 11:18 Відповісти
покидьок без національності, як і всі російськомовні...
показати весь коментар
13.01.2020 11:19 Відповісти
Душею підтримую, але розум ще супротивиться.
показати весь коментар
13.01.2020 11:20 Відповісти
а дарма.
показати весь коментар
13.01.2020 11:40 Відповісти
не было такого, он ленина в другом обвинил
показати весь коментар
13.01.2020 11:20 Відповісти
В тому що Володя підклав міну під російську державність, штучний Союз і був тою міною.
показати весь коментар
13.01.2020 11:22 Відповісти
Жесть, как время бежит. Уже пять лет прошло, а кажется, что вот недавно читал об этом "русском витязе" тут, на Цензоре.
показати весь коментар
13.01.2020 11:27 Відповісти
Если б не он это сделали бы солдаты НАТО.
показати весь коментар
13.01.2020 11:37 Відповісти
Самый младший член семьи - шестимесячный Серж, лежал возле матери и плакал. У Пермякова заклинило автомат. Отбросив ружье, он семь раз всадил ему в грудь штык-нож.

Якщо ви, наслухавшись президента-дебіла, на секунду починаєте думати, що яка різниця і ми один народ, перечитуйте вищевикладене і запитуйте себе, ви теж такі, ви теж руськоє?
показати весь коментар
13.01.2020 11:39 Відповісти
Оноприенко - украинец, убил полсотни человек. Эпизод одного преступления: ... вырезал семью из четырёх человек (семья Зайченко), в том числе и 3-месячного младенца ...
Больных на голову людей везде хватает.
показати весь коментар
13.01.2020 12:52 Відповісти
да какая разница... чули, вже набридло.
показати весь коментар
13.01.2020 12:54 Відповісти
а могут повторить это духовная скрепа !
показати весь коментар
13.01.2020 12:00 Відповісти
Один после стекломоя родил лишнехромосомного, другой под баярой отправил его защищать рускоезычных в армении...Итог не заставил себя искать..И этот админнарот страны олигофрэнов учит нас жыть.
показати весь коментар
13.01.2020 12:30 Відповісти
А какой вывод сделали армяне -- они дружно голосуют в ООН,
как укажет Россия. Вот Вам и вывод.
показати весь коментар
13.01.2020 13:27 Відповісти
А МОРДА СВИНОСОБАКИ !!! ПОХОЖ НА ВНЕБРАЧНОГО СЫНА ПУТИНА )))
показати весь коментар
13.01.2020 16:50 Відповісти
нужная новость...