Окуєву, топменеджера Caparol і начвідділу реклами Київського метрополітену могла вбити одна і та сама банда, - Нацполіція

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "LB.ua", про це на брифінгу в понеділок розповів начальник поліції Київської області Андрій Небитов.

"Зачіпки щодо цієї групи дало нам вбивство пана Миленького, директора відділу реклами метрополітену, в січні 2019 року. Тоді ми вийшли на певну групу осіб, які обґрунтовано підозрювалися в скоєнні вбивства. Більш того, аналізуючи попередні злочини, ми прийшли до висновку, що зазначені особи обґрунтовано підозрюються у вбивстві пана Зможного в селі Крушинка Васильківського району", - розповів поліцейський.

Він нагадав, що підозрювані тоді були затримані, заарештовані, але пізніше вийшли на свободу.

Проте це затримання дозволило одержати зразки ДНК фігурантів.

"Затримання дало нам можливість одержати біологічні зразки, направити фахівцям, і врешті-решт отримати висновок, що біологічні зразки одного з лідерів цієї групи є на автоматі, який був вилучений у 2017 році", - розповів Небитов.

Поки що затриманий лише один чоловік, інших перевіряють на причетність.

"Слідство вивчає діяльність цієї групи не тільки в Україні, а й за кордоном, в тому числі в країнах Євросоюзу", - сказав він.

Нагадаємо, 20 вересня 2016 року під Києвом був убитий директор представництва великої німецької компанії Caparol.

Правоохоронці у вівторок, 17 вересня, затримали учасників злочинної організації, які здійснювали замовні вбивства і підозрюються у вбивстві директора німецької фірми "Caparol Україна" і начвідділу реклами Київського метрополітену.

Пізніше їм оголосили про підозру.

30 жовтня 2017 року на переїзді біля населеного пункту Глеваха Київської області автомобіль, в якому перебувала Аміна Окуєва та Адам Осмаєв, розстріляли із засідки диверсанти. Окуєва загинула, Осмаєв зазнав поранень.

12 січня 2020 року поліція затримала організатора вбивства Аміни Окуєвої.

Топ коментарі
+26
Амину Окуеву, топ-менеджера Caparol и начотдела рекламы Киевского метрополитена могла убить одна и та же банда... Авакова.
показати весь коментар
13.01.2020 13:41 Відповісти
+13
На ментовском сленге это называется "паровоз".
показати весь коментар
13.01.2020 13:42 Відповісти
+6
Класна логіка - а могла і не ця банда вбити...
показати весь коментар
13.01.2020 13:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Амину Окуеву, топ-менеджера Caparol и начотдела рекламы Киевского метрополитена могла убить одна и та же банда... Авакова.
показати весь коментар
13.01.2020 13:41 Відповісти
Подозреваемый в убийстве Окуевой связан с Зеленским? Вскрылись новые детали

https://www.obozrevatel.com/crime/podozrevaemyij-v-ubijstve-okuevoj-svyazan-s-zelenskim-vskryilas-vozmozhnaya-svyaz.htm
показати весь коментар
13.01.2020 14:00 Відповісти
Певно це висновок надпотужної аналітичної системи МВД Авакова

Окуєву, топменеджера Caparol і начвідділу реклами Київського метрополітену могла вбити одна і та сама банда, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 8443

показати весь коментар
13.01.2020 14:58 Відповісти
Класна логіка - а могла і не ця банда вбити...
показати весь коментар
13.01.2020 13:42 Відповісти
На ментовском сленге это называется "паровоз".
показати весь коментар
13.01.2020 13:42 Відповісти
ага, оні же і Хріста распялі!
показати весь коментар
13.01.2020 13:53 Відповісти
ОПГ БПП ?
показати весь коментар
13.01.2020 13:42 Відповісти
Там все намного интересней )) Главный фигурант дела связан с бандой 95 квартала и является ассоциированным лицом с фирмами Елены Зеленской и Ларисы Шефир.
показати весь коментар
13.01.2020 14:02 Відповісти
а можно еще несколько висяков навесить...что уж там...
показати весь коментар
13.01.2020 13:43 Відповісти
або авакян міг збрехати.
показати весь коментар
13.01.2020 13:43 Відповісти
многовєроятно
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
Вірогідність того, що Аваков каже правду до нуля.
Пригадую лише один випадок коли він сказав правду, то було його: "бе-бе-бе-бе.."
показати весь коментар
13.01.2020 15:09 Відповісти
А коли блазень проведе брифінг з цього приводу?
показати весь коментар
13.01.2020 13:44 Відповісти
Настоящая банда - это власть. И она покрывала подельников пять лет.
показати весь коментар
13.01.2020 13:45 Відповісти
Так путин правит 20 лет,а не 5.так что получается 20
показати весь коментар
13.01.2020 13:53 Відповісти
У Авакова шьют убийство Акуевой киллеру, связанному с СБУ времен Порошенко, https://uc.ink/1hL1cT?pub=link [У Авакова шьют убийство Акуевой киллеру, связанному с СБУ времен Порошенко - Экономика от Пророка]: Посмотри!
показати весь коментар
13.01.2020 13:46 Відповісти
так а чо ж його суд випустив уже при Зе???
показати весь коментар
13.01.2020 13:48 Відповісти
И это пишет издание Страна😀,ты бы сразу на Скабееву ссылался
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
По информации Бродского к убийству причастен бизнеспартнер зеленского, а банда снималась в фильме слуга народа-2
Читайте иногда обозреватель.
Я понимаю, что Бродский не любит хасидов, однако, для полноты информации.
показати весь коментар
13.01.2020 13:53 Відповісти
Ваші соєві методухи??
показати весь коментар
13.01.2020 14:01 Відповісти
В лахте обозреватель забанен?
Ниже приводится вчерашняя информация (гетьман уа), я привожу за сегодня!
показати весь коментар
13.01.2020 14:07 Відповісти
Тобі видніше, кацапчику..))
показати весь коментар
13.01.2020 14:10 Відповісти
Емм, так Бродський ж ніби і не соєвий, він що до Пєті що до Зєлі однаково негативно ставиться...

Пам'ятаю, як він в одному ток-шоу розповідав, що казав синові не дружити з сином Порошенка (діти Бродського і Порошенка однокурсники були).
показати весь коментар
13.01.2020 14:08 Відповісти
А які це сліди ДНК можна на автоматі залишити?
показати весь коментар
13.01.2020 13:47 Відповісти
поплювати на долоні перед стрібою, або соплі текли
показати весь коментар
13.01.2020 13:51 Відповісти
может как Кива в раде так и киллер на автомат в кустах )))
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2020 14:06 Відповісти
...а могла и Шеремета взорвать, правда, Арсен Борисович?!
показати весь коментар
13.01.2020 13:47 Відповісти
Андерсен
показати весь коментар
13.01.2020 13:52 Відповісти
і Джона Кєннеді
показати весь коментар
13.01.2020 13:50 Відповісти
і на развалінах срєднєвєковой часовні
показати весь коментар
13.01.2020 15:19 Відповісти
Кто то верит что Амина убита? Амина жива !
показати весь коментар
13.01.2020 13:51 Відповісти
після "розкриття" справи про вбивство Шеремета, мусорам може повірити тільки повний йолоп.
показати весь коментар
13.01.2020 13:56 Відповісти
Задержанный по подозрению в убийстве Амины Окуевой Игорь Редькин может быть связан общим бизнесом с ближайшим партнером президента Владимира Зеленского Юрием Аристовым (народный депутат от "Слуги народа").

Как стало известно из публичных реестров, до апреля 2019-го Игорь Васильевич Редькин являлся одним из собственников компании "Голден-Фиш". Тогда ее директором являлась Марина Аристова, а действующий собственник компании - Юрий Аристов. Компания, согласно реестру Youcontrol, может заниматься доставкой пищи, продажей напитков и табачных изделий.

Аристову принадлежит бизнес, который специализируется на импорте живых морепродуктов и охлажденной рыбы премиум класса, также в группу входит сеть ресторанов "Fish house" и "Oysters Cava Bar".

Что интересно, до прошлого года Аристов вместе с супругой помощника президента и самой первой леди владели компанией "Норин Фиш". Так, среди уже бывших собственников компании: Юрий Аристов, Елена Зеленская и Лариса Шефир.

Таким образом, Игорь Вячеславович Редькин имел общий бизнес с партнером Зеленского Юрием Аристовым.
показати весь коментар
13.01.2020 13:57 Відповісти
Вбивці Окуєвой пов'язані із Зеленським
Затриманий організатор кілерів володів тією ж компанією, що і дружина Зеленського
показати весь коментар
13.01.2020 13:58 Відповісти
Окуєву, топменеджера Caparol і начвідділу реклами Київського метрополітену могла вбити одна і та сама банда, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 4443
показати весь коментар
13.01.2020 14:00 Відповісти
Все трое снимались в слуге народа, однако.
показати весь коментар
13.01.2020 14:12 Відповісти
наступило время офигительных историй! как-то с пугающей расторопностью подставились душегубцы, у "орлов авакова" резко обострились проф.таланты в духе "...что поздно или рано я всех разоблачу..." однако, очередная эпоха чего-то-там
показати весь коментар
13.01.2020 14:02 Відповісти
Вопрос для знатаков. Если эту банду уже задерживали за убийство директора Caparol то чего их отпустили? Кстати это было осенью.
показати весь коментар
13.01.2020 14:02 Відповісти
Звбули про Кеннеді!
показати весь коментар
13.01.2020 14:06 Відповісти
https://censor.net/user/191128
показати весь коментар
13.01.2020 15:17 Відповісти
Та повісьте вже всі вісяки на них включно з Кеннеді.
показати весь коментар
13.01.2020 14:08 Відповісти
Все висяки на деда повесят в "турборежиме"?
показати весь коментар
13.01.2020 14:18 Відповісти
Класс!!!!
А давайте уже все висяки позакрывайте одной этой липой.
показати весь коментар
13.01.2020 14:44 Відповісти
рюкзаков розбушєвався..

обмеження для магії і казок зникають