9069 відвідувачів онлайн

Іран не намагається перекласти частину провини за збитий український літак на США, - Пристайко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "BBC Україна" розповів міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

"Вони визнають (відповідальність - ред.) на найвищому рівні", - розповів Вадим Пристайко, говорячи про розмову української влади з іранським президентом Хасаном Рухані.

За його словами, на нижчих рівнях, включно з керівником військової авіації, було довге пояснення, про те, як зростала напруга через дії США та коаліції, що були надмірні дії на тактичному рівні і т.д.

"Але що я бачу і що ми визнаємо - на найвищому рівні вони взяли повну відповідальність. І обіцяють не лише нам і "скорботним країнам" (Grieving nations - країн, які втратили своїх громадян у катастрофі. - Ред.), а й всій міжнародній спільноті, що ніхто не уникне покарання", - відзначив Пристайко.

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо на екстреному брифінгу заявив: "Дані розвідки свідчать, що український літак збила іранська ракета "земля-повітря". Влада США також заявила, що вважає, що літак МАУ збив Іран. Президент Трамп сказав: "Хтось на тій стороні міг припуститися помилки". Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон повідомив, що їхня держава також має підтвердження влучання ракети в літак українських авіаліній. 

Вранці 11 січня Іран визнав, що літак українських авіаліній був збитий помилково іранськими військовими.

Президент Ірану Хассан Рухані назвав аварію українського літака "великою трагедією" і "непрощенною помилкою".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна очікує цілковитого визнання іранською стороною своєї провини і доведення розслідування до кінця.

Духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї висловив співчуття сім'ям загиблих унаслідок катастрофи літака українських авіаліній, назвавши подію "болючим інцидентом".

За словами командувача аерокосмічних сил Корпусу вартових Ісламської революції Аміра Алі Хаджізаде, оператор, який збив український літак, отримав повідомлення про запуск ракети "Круз" і вирішив, що об'єкт, який наближався, - ракета.

Топ коментарі
+21
Дристайко підробляє адвокатом )(уйла.
показати весь коментар
13.01.2020 16:27 Відповісти
+14
Пристайко підробляє адвокатом в Ірана?
показати весь коментар
13.01.2020 16:24 Відповісти
+14
За кацапів. Ну і за Іран трішки.
показати весь коментар
13.01.2020 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это уменьшает вину Ирана?
показати весь коментар
13.01.2020 16:23 Відповісти
На відміну від підарашки, яка шість років тому УМИСНЕ збила Боїнг , щоб розпочати масовану інтервенцію в Україну, Іран ВИЗНАВ свою провину, і НЕ ПЕРЕКЛАДАЄ ЇЇ НА ІНШИХ.
А от хто дав команду українському літаку, злетіти під час вірогідного удару по аеропорту, ПИТАННЯ.
показати весь коментар
13.01.2020 16:32 Відповісти
Дозвіл на зліт надає диспетчер аєропорту.
показати весь коментар
13.01.2020 16:37 Відповісти
У МАУ, є служба, яка повинна моніторити безпечність польотів, у тому числі і в країнах, де ідуть військові дії.
показати весь коментар
13.01.2020 16:47 Відповісти
Для того щоб рекомендувати/не рекомендувати польоти в якусь країну є міністерство закордонних справ.
Воно не давало ніяких попереджень.
показати весь коментар
13.01.2020 17:05 Відповісти
"В дальнейшем нам, пилотам, надо будет точнее определять, над какими территориями и в какие аэропорты мы выполняем рейсы, а какие - должны избегать", - делает вывод Хандверг. Профсоюз Cockpit принципиально отказывается от гражданских полетов над зонами боевых действий. "Если маршрут изменить невозможно, то судно должно быть оснащено противоракетной техникой, как на военных самолетах", - требует пилот."
показати весь коментар
13.01.2020 17:45 Відповісти
До чого німецький профсоюз до України?
показати весь коментар
13.01.2020 20:24 Відповісти
Это типа, один убил другого в темном переулке. Твой подход: но он же зашел в темный переулок, зачем он это сделал? Нужно было мониторить безопасность перемещения в темном переулке. Но оно так не работает, не старайся, адвокат убийц-террористов
показати весь коментар
13.01.2020 17:28 Відповісти
Господь ПОПЕРЕДИВ Росію ВДРУГЕ.
Вперше, коли на Донбасі було заплановано збити рейс з русскімі пасажирами, щоб розпочати масштабну бойню в Україні.
А зараз Господь вдруге вніс корективи в план Россії, зробити так, що начебто це ракети США під час віддповіді на ракетний удар Іранців збили український Боїнг.
Третього попередження многоходовочьнікам, може не бути.
показати весь коментар
13.01.2020 17:39 Відповісти
Господь попередив клоуна оманського, який лізе в сраку путіну щоб йому догодити. А тупорилому бидлу, яке голосувало за того клоуна Господь показав, що вино вибрало.
показати весь коментар
13.01.2020 18:21 Відповісти
Нажаль бидло, як ми бачимо, втягнуло фактично нас у пекельні розборки, які затіяла Россія, з цивілізованим світом. На боці Россіі. І, 11 загинулих українців, на їх совісті .
показати весь коментар
13.01.2020 18:47 Відповісти
По перше, там ще десятки бортів злітали, по друге, чого б це американцям бити по аеропорту?
показати весь коментар
13.01.2020 16:39 Відповісти
у сов'єцької людини завжди винна Омерика.
показати весь коментар
13.01.2020 16:50 Відповісти
Фга, на 4 сутки.
показати весь коментар
13.01.2020 16:45 Відповісти
На ТРЕТІЙ.
ДЕНЬ.
Бо там треба було провести, ще внутрішнє розлідування.
А от Россія вже ШОСТИЙ РІК не визнає, що збила на Донбассі у 2014 малазійський Боїнг.
показати весь коментар
13.01.2020 16:57 Відповісти
ЭТО дипломат или недоумок,ИРАН ЗАЯВИЛ,что из-за агрессивных действий США иранский долбодятел сбил самолет( или обкуренный был или пьяный кацапский ефрейтор нажимал кнопку). КТО СЛУЖИЛ В ВОЙСКАХ ПВО ЗНАЕТ ,что отметка на экране РЛС от гражданского самолета в несколько раз больше от крылатой ракеты и перепутать это может только обезьяна !!!!!!!!!!
показати весь коментар
13.01.2020 16:51 Відповісти
ты гонишь беса - Иран не признал вину сразу а лепил дешевые отмазки а когда прижали дал заднюю - и самое главное это было не случайно а вот какова причина этого преступления нам пока не говорят..
показати весь коментар
14.01.2020 06:50 Відповісти
он за иран???????????
показати весь коментар
13.01.2020 16:24 Відповісти
За кацапів. Ну і за Іран трішки.
показати весь коментар
13.01.2020 16:29 Відповісти
Нас чекають цікаві новини.
Раша, ПІДСТАВИЛА Іран.
показати весь коментар
13.01.2020 16:37 Відповісти
Нет, Шурец, он, похоже, за рашку.
показати весь коментар
13.01.2020 16:33 Відповісти
Пристайко підробляє адвокатом в Ірана?
показати весь коментар
13.01.2020 16:24 Відповісти
Дристайко підробляє адвокатом )(уйла.
показати весь коментар
13.01.2020 16:27 Відповісти
А що можна чекати від палкого шанувальника лаврова?
показати весь коментар
13.01.2020 16:30 Відповісти
Качайте с них бабло. Какая разница ))
показати весь коментар
13.01.2020 16:25 Відповісти
Иран не пытается переложить часть вины за сбитый украинский самолет на США, - Пристайко - Цензор.НЕТ 489
показати весь коментар
13.01.2020 16:26 Відповісти
Приставка к Ермаку - министр иностранных дел Ирана?
показати весь коментар
13.01.2020 16:27 Відповісти
Ермак это помощник министра иносранных дел **********
показати весь коментар
13.01.2020 16:31 Відповісти
Зебіли отримали від ***** рознарядку по максимуму відмазувати іранців.
показати весь коментар
13.01.2020 16:28 Відповісти
Какая вина США???? Это американский ЗРК?? И еще под вопросом не кацапский ли оператор был там в это время. Вот что надо выяснять не боясь обидеть Ху@ло.
показати весь коментар
13.01.2020 16:28 Відповісти
Учитывая опыт войны Египта с Израилем показывает что в кабинах больше всего находились советские инструкторы и операторы ,то весьма возможна такая ситуация,что ,в ожидании ответного удара со стороны США ,у иранцев в кабинах сидели российские инструкторы и операторы.Это надо было выяснять было незаметно подключая всю агентуру,а не звонить в колокол на весь мир.Наверняка уже все следы пребывания россиян на базах ВС Ирана или КСИР ,если они были ,уничтожены.
показати весь коментар
13.01.2020 16:54 Відповісти
"Следы пребывания россиян " - это гора чинариков от "Беломора", пара дырявых лаптей и с десяток фанфуриков от "Бояры"?
показати весь коментар
13.01.2020 17:20 Відповісти
Гарні ж у аятолл адвокати: прєзік Зєлєнський та МІД Пристайко разом з посольством у Тегерані! Що ж ви робитимите, "керівники країни", коли Путлєр віддасть наказ свойому війську? Тому війську, що на кордоні з Україноє накопичується? В Оман втечете?
показати весь коментар
13.01.2020 16:29 Відповісти
Звісно,що втечуть.Вони ж "нелохи".
показати весь коментар
13.01.2020 16:32 Відповісти
Краще б помовчав..
Лізе попед батька в пекло...
показати весь коментар
13.01.2020 16:32 Відповісти
..поперед....
показати весь коментар
13.01.2020 16:33 Відповісти
Сколько тепла в словах про страну, угробившую наших людей.
показати весь коментар
13.01.2020 16:32 Відповісти
Це вже не відсутність прфесіоналізму, це вже явна зрада
показати весь коментар
13.01.2020 16:33 Відповісти
Втереть дичь таким,как пристайко-пара пустяков. Им втирают-они втирают.
показати весь коментар
13.01.2020 16:33 Відповісти
хто цих довбнів взагалі за язик тягне,завтра будуть виправдовуватись що їх не так зрозуміли...
показати весь коментар
13.01.2020 16:34 Відповісти
Кому вони служать???...
Тю! Про що це я? (((
показати весь коментар
13.01.2020 16:34 Відповісти
Спрошу еще раз: зебени, вы хоть теперь понимаете, какую власть выбрали для Украины вместе со своим обожаемым клованом?
показати весь коментар
13.01.2020 16:35 Відповісти
Не тратьте, куме, сили....(с). Це я про Ваше "...понимаете...".
показати весь коментар
13.01.2020 16:38 Відповісти
Значно краще, ніж "супердипломат" Петя. Через 4 роки в тебе буде шанс вибрати щось ще краще. Готуйся.
показати весь коментар
13.01.2020 17:00 Відповісти
ты идиот ватный
показати весь коментар
14.01.2020 06:59 Відповісти
Ти можеш не готуватись - тобі нічого не світить.
показати весь коментар
14.01.2020 13:25 Відповісти
"понимаете", у того бидла не має чим понимать.
показати весь коментар
13.01.2020 18:26 Відповісти
Да нет, Myko, там не только "те бидло", есть и вполне адекватные люди, но повелись на развод. Надеюсь, прозреют, таки уже пора.
показати весь коментар
13.01.2020 20:08 Відповісти
"адекватные люди, но повелись на развод" ???
Тоді питання до їх адекватності.


показати весь коментар
14.01.2020 01:12 Відповісти
они адекватные и тупые одновременно ? .. бывает
показати весь коментар
14.01.2020 07:01 Відповісти
Таке враження, що скоро в Ірану вибачення будуть просити.
показати весь коментар
13.01.2020 16:36 Відповісти
Бідолага, йому ще аятолу в Лондоні захищати від міністрів .
показати весь коментар
13.01.2020 16:37 Відповісти
Ну що 73% недоумків, поздоровляю. Через 8 місяців після перемоги на виборах маріонетки Коломойського, держава Украіна повторює російську пропаганду.

Горіти вам всім в пеклі тварюки
показати весь коментар
13.01.2020 16:39 Відповісти
Іран не намагається перекласти частину провини за збитий український літак на США, - Пристайко - Цензор.НЕТ 2737
показати весь коментар
13.01.2020 16:40 Відповісти
Не здвігаюцца. Комік.
показати весь коментар
13.01.2020 17:31 Відповісти
Все просто! ЗЕленые мародерские пархатые рожи закинули бабло за продажу Украины в Оманский Оффшор, теперь нужно дружить с Ираном, потому что они союзники.
показати весь коментар
13.01.2020 16:42 Відповісти
воно министр или холуй?
показати весь коментар
13.01.2020 16:43 Відповісти
воно малорос підкацапський
показати весь коментар
13.01.2020 16:47 Відповісти
Два в одному.
показати весь коментар
13.01.2020 17:33 Відповісти
Присрайко, кацапські ватники разом з фуйлом збили український літак, і ти також збитий ж2 льотчик.
показати весь коментар
13.01.2020 16:45 Відповісти
Просто у Бени хорошие завязки в Иране. Надо не спугнуть!!!
показати весь коментар
13.01.2020 16:52 Відповісти
Пристайко-промокашка, застрелься, амеба
показати весь коментар
13.01.2020 16:53 Відповісти
Интересно а какую страну представляет этот министер очень странных дел.
показати весь коментар
13.01.2020 16:56 Відповісти
Пристайко, как представитель режима ЗЕ, стал адвокатом Ирана?
показати весь коментар
13.01.2020 16:56 Відповісти
Грозно -то как звучит - "режим Зе". Страшно аж жуть берёт...
показати весь коментар
13.01.2020 17:07 Відповісти
Потому, что это не власть, а преступный режим.

А от чего тебя жуть берет - сугубо твои монописуальные проблемы. Вы, дегенераты зеленые, сцытесь вобще от всего.
показати весь коментар
13.01.2020 17:08 Відповісти
Ай-я-яй, "преступный режим". Вон оно шо, Михалыч... Если почитать вопли зрады тут на Цензоре, то можно совершенно чётко сделать вывод, кто именно "сцытся вообще от всего".
показати весь коментар
13.01.2020 17:46 Відповісти
Тада. Именно поэтому, пока ты мокрые трусы менял желтым наперед, коричневым назад и наоборот, украинцы выходили на Майдан, шли на фронт, покупали бойцам ВСУ защиту и экип.

Ты ж потому за ЗЕ и голос отдал, что сцыкун. А он тебе обещал, что теперь тебя никто не зобидит и на войну не пошлет, придут кацапы и сделают тебе хорошо во всех местах.
показати весь коментар
13.01.2020 19:01 Відповісти
Тада. И именно поэтому ты сейчас сцишься. Мне то он обещал, а тебе ж ничего не обещал. Режим зельонава клоуна сгонит всю соевую требуху на стадион и сделает им там хорошо и приятно.
показати весь коментар
13.01.2020 19:17 Відповісти
Дристайко-адвокат Ірану.
показати весь коментар
13.01.2020 16:57 Відповісти
Если сказал,что не перекладьівает-дурак,а если сми переврали-журнашлюхи виноватьі.В любом случає ето на статью не тянет,но при судебньіх разбирательствах вьіяснят и не такое-Иран покрьівает террориста *****,например.
показати весь коментар
13.01.2020 17:25 Відповісти
Прямо закоханість в Іран звучить з наших владних унітазів... Україну би вже з гівном змішали за такий косяк. А тут прямо хороводи водять шоби бува не образити гарячих джигітів. Де, курва, скликання засідання ООН, мать вашу??? Де виклик посла хоча би? Де взагалі притомна влада? Ви скоро вибачатися будете за те, що літали не там і не тоді?..
показати весь коментар
13.01.2020 17:27 Відповісти
А якби намагався, то ви б тоді що? Да какаяразница, так, дристайка? Ви б сиділи тихенько і ждали б команди з-за поребрика
показати весь коментар
13.01.2020 17:31 Відповісти
Замість того, аби доказувати, що Іран збив навмисно, цей довбень підробляє адвокатом.
показати весь коментар
13.01.2020 17:34 Відповісти
А разве США продало этим дегенератам ракеты, чтобы их еще в чем-то обвинять? Пусть Пристайка лучше обвинит тех,кто продал Ирану ракеты.
показати весь коментар
13.01.2020 17:35 Відповісти
Де нарешті звіт про оманські походеньки Вови? Шо за чутки про зустріч із Сурком? Було чи ні? Альо, миністр! Твій начальник по твоїх справах шось тре у тебе за спиною?
показати весь коментар
13.01.2020 17:37 Відповісти
Адвокат терористів.
показати весь коментар
13.01.2020 18:06 Відповісти
Що він хєрню несе ? Ірану немає за що оправдовуватись , адже Україна вже через годину після падіння Боїнга на весь світ повідомила що версії ракета і теракт виключені , причиною є банальна пожежа в двигуні . Зєля до останньої години тримався цієї версії . Путєн дав наказ "Дєржацца" , от воно зелене і трималось всупереч всякому здоровому глуздові .
показати весь коментар
13.01.2020 19:13 Відповісти
Пристайко работает адвокатом у Ирана ?
показати весь коментар
13.01.2020 21:09 Відповісти
Мышебратья
показати весь коментар
14.01.2020 10:06 Відповісти