Чиновники Мінкульту отримали до Нового року високі зарплати: Бородянський - 112 тис., Максимчук - 405 тис., Подоляк - 394 тис.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на електронні декларації чиновників.
Так, міністр Володимир Бородянський отримав 112 904 грн. Згідно із задекларованим 6 січня 2020 року, він отримав їх від Мінкульту 27 грудня 2019 року.
Перший заступник міністра Анатолій Максимчук отримав у грудні 405 072 грн, через що двічі заповнював форму про суттєві зміни майнового стану. 20 грудня він задекларував зарплату 16 грудня в розмірі 157 051 грн, а 28 грудня - отримання 27 грудня ще 248 021 грн. На попередньому місці роботи, на СТБ і в "Старлайт Медіа", середньомісячний дохід Максимчука був 164 000 грн.
Заступниця міністра Ірина Подоляк задекларувала 394 710 грн доходу в грудні. 16 грудня вона отримала 154 232 грн, а 27 грудня ще 240 478 грн. Її середньомісячний дохід як народного депутата в минулому скликанні був 46 800 грн.
Заступник міністра Володимир Шумілін 16 грудня отримав 154 233 грн. Проте 19 грудня він двічі задекларував отримання в жовтні доходів від підприємницької діяльності на загальну суму 260 000 грн (160 тис + 100 тис). У 2018 році Шумілін отримав 217 760 грн зарплати в ТОВ "Спортпроект" і ТОВ "АТМ", середньомісячний дохід його був 18 146 грн.
Заступник міністра культури Олексій Сівірін отримав в останньому місяці року 366 068 грн: 16 грудня - 151 051 грн. а 27 грудня - ще 215 017 грн. Його середньомісячний дохід на колишньому місці роботи був 113 519 грн: в 2018 році Сівірін отримував зарплату в двох ТОВ - "Маккінзі і компанія України" і "Істван", в цілому за рік 1 362 229 грн.
Заступниця міністра Світлана Фоменко 27 грудня отримала 139 303 грн зарплати. Її річна зарплата становила 771 000 гривен, що в 92 рази більше за річну зарплату її чоловіка Дмитра (8299 грн). Середньомісячний дохід Фоменко в 2019 році становив 64 242 грн.
Державний секретар Міністерства культури Ростислав Карандєєв у грудні отримав 497 709 грн зарплати двома траншами: 99 589 грн 13 грудня і 398 120 грн 30 грудня. У 2018 році його середньомісячна заробітна плата становила 89 510 грн.
Держсекретар Мінкульту Артем Біденко не декларував за грудень істотні зміни майнового стану. У 2018 році середньомісячна зарплата Біденка становила 65 000 грн.
Как в нормальных конторах. ЗП директора не более чем в 10 раз превышает зп самого низшего звена.
Как-то граждане одного из городов Древней Эллады думали-гадали, где им раздобыть лошадей - своих не хватало. Один мудрец сказал:
- Издайте указ о превращении ослов в жеребцов!
- От этого указа ослы в лошадей не превратятся! - ответили ему изумленные граждане.
- Погодите! Вы же превращаете бездарей в великих военачальников и низких, глупых людей в мудрых правителей. И выходит! Так превратите ослов в лошадей!
В наше время и нашей стране мудрец сказал бы так:
- Соберите с мусорников и свалок дряхлые ,,Запорожцы" и объявите их новенькими ,,Мерседесами".
- Они от этого не превратятся в ,,Мерсы, " - ответили бы ему.
- Стоп! Вы же превратили сначала грабительскую кодлу с вором во главе, а затем группу комедиантов во главе с шутом в мудрых правителей, спасителей страны! Так превратите и ,,Запорожцы" в ,,Мерседесы"!
И после этого кто-то избрал в Украине новую власть...
А когда будут изменения?
Збільшення заробітних плат міністрам та їх заступникам відбулось ПО ВСІХ МІНІСТЕРСТВАХ!!
Збільшення зарплат в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 - 5 рази!!!
За моєю інформацією, з 1 січня 2020 року в 2,5 рази буде збільшена зарплата і народним депутатам України!!! Вона перевищуватиме 100 000 гривень!
ЕПОХА БІДНОСТІ ЗАКІНЧЕНА, ДРУЗІ!!!!
З «особливим трєпєтом» зараз цікаво слухати аргументацію «слуг народу», чому буде скасована постанова попереднього Уряду про збільшення у 2020 році зарплат освітянам на 20%.
Бо, за їх словами, "коштів на це немає"...
П.Розенко
Хлеба нет, но полно гуталина...
Атас, веселись рабочий класс!
Вот вам очередной кейс гениальной коммуникации от Министерства Социальной политики Украины.
Пока мы все с вами были заняты самолетом и поисками президента, новые лица в минсоце разрушили "схемы" коррупции на ввозе гуманитарной помощи в Украину.
Так и https://www.msp.gov.ua/news/18123.html написали в своем пресс-релизе:
"Мінсоцполітики продовжує боротьбу зі "схемами на гуманітарці" і виключило 79 організацій зі списку отримувачів гумдопомоги"
Когда же люди увидели, какие организации обвиняются в "схемах на гауманитарке", день стал ещё менее веселым. В список из 79-и исключенных организаций, которые теперь не смогут получать гумпомощь, попали:
- Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ)
- Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста
- Національний олімпійський комітет України
- Благодійна організація ,,Західно-регіональна благодійна організація Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО"
Ещё три регигиозные благотворительные организации под брендом Caritas-Spes Kyiv.
Когда в министерстве поняли глубины глубин, то релиз был обновлен:
"Мінсоцполітики у жодному випадку не називає ці організаці "схемщиками" чи "порушниками" і не дає їм інших характеристик."
Это забавно )
Уже https://3222.ua/newsview/shchodo-protipravnosti-nakazu-minsotspolitiki-pro-viklyuchennya-z-reestru-otrimuvachiv-gumanitarnoji-dopomogi.html выразили юридическую позицию о том, что приказ министерства является противозаконным.
https://www.facebook.com/dzolotukhin/posts/2855834127801284 Дмитрий Золотухин
Ну й ще про важливість термінології:
-Тьотя Роза, а яка різниця між бідою і катастрофою?
- Як що розбилася чайна чашка з маминого синього сервізу біда? Біда! Але ж не катастрофа!
А якшо літак з презЄдєнтом розбився катастрофа? Звісно катастрофа! Але ж не біда! ©
Нет слов. Мрази !!
Спрашивается что за шум подняли.
З прийдешній Старим Новим роком вас!
А теперь ВНИМАНИЕ.
За прошлый месяц, Юлия "Заработала"... 216 ТЫСЯЧ ГРИВЕН. В том числе 80 ТЫСЯЧ ГРИВЕН премии, 48 ТЫСЯЧ ГРИВЕН материальной помощи на оздоровление и 47 ТЫСЯЧ ГРИВЕН материальной помощи для решения социально-бытовых Вопросов.
Вы только вдумайтесь в ЭТО.
За ОДИН месяц она получила столько, сколько простой пенсионер в лучшем случае получит... за ДВЕНАДЦАТЬ ЛЕТ.
Это просто какая-то насмешка над всеми Нами.
В то время когда миллионы наших стариков не живут, а выживают, профильный министр получает такие космические Суммы.
Просто Фантастика. За гранью понимания и Здравого смысла.
Я искренне надеюсь, что эта информация обязательно дойдёт до Президента.
И Владимир Александрович сделает нужные, а главное ПРАВИЛЬНЫЕ" потирая руки и злорадно ухмыляясь,шепчет: так вам и надо....вони вас зробили
Ну так и не по одиночке, а совокупно расстрелять.
Принципы справедливости в человеческом обществе никто отменить не может, как и восходы и заходы Солнца. Вполне возможно что как почти всегда их нарушение оставит все как есть, но внутреннее недовольство будет большое. Пусть потом не плачутся кода их вдруг похерят от власти.
..
нам в Душуна фоне обнищания масс?