649 11

Від початку доби 13 січня ворог 4 рази порушив перемир'я, втрат немає, - штаб ООС

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресцентрі ООС.

У вечірньому зведенні зазначається: "Всі чотири обстріли було зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", а саме:

  • неподалік Зайцевого - зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
  • поблизу населеного пункту Луганське - зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів;
  • поруч з Оріховим - з мінометів калібру 120 мм (20 хв) і 82 мм (10 хв), а також з автоматичних станкових гранатометів;
  • в районі населеного пункту Новотошківське - зі 120-мм мінометів (3 міни) і мінометів калібру 82 мм (3 міни).

Сьогодні, 13 січня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає".

Топ коментарі
+4
С начала суток 13 января враг 4 раза нарушил перемирие, потерь нет, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 6728

Коли ти сядеш за святковий стіл,
Щоби спожити всі дари Господні,
Згадай за тих, хто в спеку й заметіль
Орду московську стримує на Сході...
показати весь коментар
13.01.2020 18:43 Відповісти
+3
лучше бы сообщали сколько заработали на крови!
если война продолжается-значит она комута нужна(?)
показати весь коментар
13.01.2020 18:44 Відповісти
+2
Слово "перемирие" вообще нужно удалить из военных сводок, потому что там его нет почти 6 лет...
показати весь коментар
13.01.2020 18:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=Yd-1W1qwwsw&feature=em-lsp
показати весь коментар
13.01.2020 18:36 Відповісти
С начала суток 13 января враг 4 раза нарушил перемирие, потерь нет, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 7939
показати весь коментар
13.01.2020 18:37 Відповісти
Интересно, а если после очередного нарушения перемирия, некая неопознанная батарея БМ-21 обстреляет позиции противника?

Или "путен нападет"?
показати весь коментар
13.01.2020 18:37 Відповісти
Нет смысла вообще в этих сообщения брехливого ЗЕштаба..о погибших узнаем только из новостей о похоронах солдат. У ЗЕсепаров потерь никогда нет, а солдат постоянно хоронят.
показати весь коментар
13.01.2020 18:37 Відповісти
лучше бы сообщали сколько заработали на крови!
если война продолжается-значит она комута нужна(?)
показати весь коментар
13.01.2020 18:44 Відповісти
С начала суток 13 января враг 4 раза нарушил перемирие, потерь нет, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 6728

Коли ти сядеш за святковий стіл,
Щоби спожити всі дари Господні,
Згадай за тих, хто в спеку й заметіль
Орду московську стримує на Сході...
показати весь коментар
13.01.2020 18:43 Відповісти
Слово "перемирие" вообще нужно удалить из военных сводок, потому что там его нет почти 6 лет...
показати весь коментар
13.01.2020 18:46 Відповісти
Від початку доби 13 січня ворог 4 рази порушив перемир'я, втрат немає, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 2785
показати весь коментар
13.01.2020 19:02 Відповісти
Никто уже и не помнит,что обещал зеленый прынс,,будут обстрелы-вернем войска на позиции,,. Обосратушки по всем другим позициям полностью перекрыли интерес к фронту.
показати весь коментар
13.01.2020 20:24 Відповісти
Одна Украина соблюдает эту глупость,которую зебилы называют перемирием?
показати весь коментар
13.01.2020 20:27 Відповісти
смерть расіянсько-масковським окупантам та путін-*****!!!!
показати весь коментар
13.01.2020 23:54 Відповісти