Від початку доби 13 січня ворог 4 рази порушив перемир'я, втрат немає, - штаб ООС

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресцентрі ООС.
У вечірньому зведенні зазначається: "Всі чотири обстріли було зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", а саме:
- неподалік Зайцевого - зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
- поблизу населеного пункту Луганське - зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів;
- поруч з Оріховим - з мінометів калібру 120 мм (20 хв) і 82 мм (10 хв), а також з автоматичних станкових гранатометів;
- в районі населеного пункту Новотошківське - зі 120-мм мінометів (3 міни) і мінометів калібру 82 мм (3 міни).
Сьогодні, 13 січня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає".
Топ коментарі
Или "путен нападет"?
если война продолжается-значит она комута нужна(?)
Коли ти сядеш за святковий стіл,
Щоби спожити всі дари Господні,
Згадай за тих, хто в спеку й заметіль
Орду московську стримує на Сході...