6520 відвідувачів онлайн
18 251 241

У п'ятницю запитаємо Гончарука публічно, чому в найбіднішій країні Європи чиновники отримують такі високі зарплати, - Верещук

Про це Верещук заявила журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Повернуся до заробітних плат заступників міністрів, (топменеджери. - Ред.) "Укрпошти", "Укрзалізниці", наглядових рад. Люди, це неправильно. Люди, треба щось робити. Я про це говорю з першого дня. Я не чула про голову ЦВК, про членів ЦВК, зробила відповідні депутатські звернення, звернулася до пана прем'єр-міністра безпосередньо. Я знаю, що він підписує відповідні постанови, і він піднімає включно і заступникам міністрів, і міністрам заробітну плату. Зараз у мене немає жодної відповіді", - сказала Верещук.

"Зараз дійшло до того, що в п'ятницю на Годині запитань до уряду ми будемо питати публічно прем'єр-міністра Гончарука: як так сталося, що в найбіднішій країні Європи ми отримуємо (високі. - Ред.) заробітні плати (ми - я кажу про керівників державних підприємств, які є збитковими). ​​Я щось почула, або прочитала і хотіла б ще раз обговорити це з прем'єр-міністром, що, виявляється, що вони прив'язали до зростання ВВП? А що має зріст ВВП? А чому ми не прив'язали пенсію до зростання ВВП? А заробітні плати вчителів, чому ми не прив'язали до нього?" - додала вона.

Верещук вважає, що зростання ВВП не може бути поясненням для підвищення зарплат чиновникам.

"Президент України, ще раз підкреслюю, отримує 28 тис. гривень на місяць. Чи не соромно тим людям, які сьогодні собі премії виписують по 250 тис. Вони вважають, що вони заробили і зробили більше, ніж президент України?", - сказала нардепка.

Топ коментарі
+35
https://twitter.com/pIebeian
https://twitter.com/pIebeian @pIebeian

·

Ніколи ще в Україні чиновники та олігархи не зажирались так, як при "простому парні нє із сістєми".
Навіть часи Кучми та Януковича вже здаються періодом реформ та народовладдя, можливо для цього все й робиться
показати весь коментар
14.01.2020 12:59 Відповісти
+33
Пардон , что не в тему , но поржал с удовольствием. Педоыч отдыхает))
В Киеве начался суд над беркутовцами, которых отпустили по обмену с "ЛДНР". Их адвокат сообщил о потере контакта с подзащитными😀😀😀
показати весь коментар
14.01.2020 12:58 Відповісти
+33
В пятницу спросим Гончарука публично, почему в самой бедной стране Европы чиновники получают такие высокие зарплаты, - Верещук - Цензор.НЕТ 8815
показати весь коментар
14.01.2020 12:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
чиновникам платить конечно нужно лостойно, но это просто дичь. ладно 4000$, пускай. на самом деле деньги адекватные. но там фигурируют зарплаты 500,000-2,000,000 грн. Я в принципе не могу представить кто может столько получать в Украине сейчас.
показати весь коментар
14.01.2020 13:57 Відповісти
тим більше на збиткових підприємствах
Де лист з Києва в Київ йде 6 діб (Укрпошта)
Та людей возять у майже товарняках як скотів (Укрзалізниця)
показати весь коментар
14.01.2020 16:10 Відповісти
вы правы.

володька хайло говорил про миллера - если мы не будем ему платить 50млн в месяц(или в день, не помню) его переманят в частные компании, таких специлисто в мире мало.

может здесь так же, DHL и Fedex уже в очереди стоят
показати весь коментар
14.01.2020 16:55 Відповісти
Да і корупційні ризики на Укрпошті мабуть зашкалюють...
В Києві в принципі вже можна побачити зрушення на Укрпошті в кращій бік, проте не на стільки щоб керівництво заробляло більше за 5 тис $ на місяць

Все ще лист з Києва в Київ йде 4..5 діб Укрпоштою, коли Новою поштою бандероль з Харкова в Київ йде ніч
показати весь коментар
14.01.2020 23:07 Відповісти
Много говорилось о Свинарчуках в Оборонпроме,Но те хоть высотомеры для армии закупали. а за что такие бабки платят Найему и Лещу?Какая от них там польза, да и их зарплаты уже наносят убытков больше ,чем гипотетические свинарчуки.
Скорее всего,им компенсируют услуги, которые они оказывали в борьбе против Пороха, причем, опять же, из бюджетного корыта
показати весь коментар
14.01.2020 14:05 Відповісти
а сама с радостью приняла 3000 гривен+циничные подстилки
показати весь коментар
14.01.2020 14:07 Відповісти
Тому, що пройшла епоха бідності....у депутатів і Бені! Він знає, що робить - це хабар з державної казни депутатам, щоб голосували за його закони і на його користь. Розумієте, виходить хабар нам, через вибраних депутатів, із наших грошей, щоб нам було хуже. Все по-беневські. Чужими руками, чужі гроші у свій карман. А барига, звичайно Порошенко.
показати весь коментар
14.01.2020 14:10 Відповісти
Уже давно говорилось, что проблема Украины в олигархах. Короче, всё отобрать в казну страны, а с ними поступить так, как это сделал в своё время фараон с Моисеем, изгнать)))))))))
показати весь коментар
14.01.2020 14:16 Відповісти
Так при "баризі" Пороху такі олфгарїхи, як Беня, Курченко, Саньок Стоматолог,Фірташ та інші втікали, аж літаки димілися. А при найправильнішому, найсвітлішому, Беня повернувся і не просто так, а вже "відсудив" більше 30 мільярдів, створив нові потоки грабунку казни, хоче забрати банк і земельку. А ви і далі натішайтеся, що ці борються з олігархами. Через рік із новеньких облич буде ще три-чотири олігарха. Повернувся портянка, який все робить, щоб повернути всю кодлу і в нього все виходить.
показати весь коментар
14.01.2020 14:34 Відповісти
при барыге попрошенко ахметов с ним на пару отроттердамил всю страну, косюк продавал народу курятину, дороже, чем в Европах и еще по лярду в год компенсацию за это получал из бюджета страны, а гонтарева с потрохом всю страну ободрала минимум втрое, угробив гривну. Так, что зеленые - козлы вонючие, но и про пэдру лучше бы ты помалкивал.
показати весь коментар
14.01.2020 14:54 Відповісти
Для https://censor.net/ua/user/87184, Ви хоч змініть платівку, бо про Ротардам+ не можна казати. Беня і нові ним користуються і купляють вугілля і електроенергію по такій схемі в росії. Воно їм до вподоби. Косюк Вам продавав курятину дорожче, а зараз вже Беня продає дешевше? Чи дорожче? Гончарева і Порох "страну" ободрали втроє, а чому втроє, деякі кажуть у тисячу. Маловато втроє. А що вони обрерли? Можна? А не Беня обікрав банк на 5,5 млрд.доларів? Забудьте вже *****, він уже скоро, як рік не президент. Розбирайтеся зі своїми, чому дирка в бюджеті до 70-90 млрд. хто краде, Порох? Так він не при владі. Тоді хто? А хто ціни підняв?
показати весь коментар
14.01.2020 16:40 Відповісти
вигнати їх всіх нах... з гончаруком разом!!! як такі працьовиті хай валять на заробітки в європу як наші діти !! там 4 чи 9 млн наших співвітчизників.. хай похавають плоди своїх реформ!! все хай віддадуть на доми пристарілих..сук....
показати весь коментар
14.01.2020 14:23 Відповісти
да потому что в самой бедной стране Европы самые богатые чиновники, бгггг
показати весь коментар
14.01.2020 14:32 Відповісти
да ще треба автопарк порівняти та довжину кортежів
показати весь коментар
14.01.2020 16:13 Відповісти
А помните как всё ЗЕбильное стадо тут до усрачек визжало про зарплату Коболева и про баригу мародёра. Сколько скулежа было от ЗЕбилов какие ж барига зарплаты чиновникам сделал, зрада какая была. И смотрите на лицемерие ЗЕбилов..уже сейчас пришёл ЗЕбубачка и эти ж самые зарплаты ещё подняли, прокурорам подняли сразу в 4 раза, подняли в Охвисе ***********...и о чудо. ЗЕбильное стадо заткнулось и не пикает. Эй ЗЕбики? Где вы? Выходите расскажите нам про Коболева и про баригу..И почему при бариге эти чиновники получали меньше чем при честном ЗЕбубачке??
показати весь коментар
14.01.2020 14:34 Відповісти
Вони ще до цього часу скавулять, як Порох обікрав армію. Але їм уже ніхто не вірить. Бо не пройшло і року, як там щось сипиться, дірки в бюджеті, а хто тоді краде???
показати весь коментар
14.01.2020 14:36 Відповісти
В событиях на ближнем востоке, раньше я всегда с сочувствием относилась к Израилю.
Но в связи с тем, что творит в Украине гражданин Израиля Коломойский, такое отношение к Израилю у меня пропало полностью.
показати весь коментар
14.01.2020 14:34 Відповісти
https://twitter.com/ponaduse
https://twitter.com/ponaduse

Прибрежный Лис

@ponaduse

·https://twitter.com/ponaduse/status/1217035223768104960 2 ч
В отставку должно уйти все это правительство детей лейтенанта Шмидта, дорвавшихся к кормушке!Ничего еще не сделав,не дав ничего людям,они 1вое что сделали это взинтили себе зарплаты!Это при нищих пенсах которым отказали в повышении,при учителях у которых урезали,при нищих театрах
показати весь коментар
14.01.2020 14:49 Відповісти
ладно театри - вони знову почали "оптимізовувати" армію.
Ну прямо в 2013 повернулись, чи 2010 чи взагалі до часів Кучми?
показати весь коментар
14.01.2020 16:15 Відповісти
Короче, Зе тоже хочет зарплату 250 тыс но стесняется поэтому послали верещать Верещук!
показати весь коментар
14.01.2020 15:12 Відповісти
Интересно, с кем Кобеляка делится, неуж то 700 000 000 себе лично в карман покладет? - Неверю! Коррупция однозначно!
показати весь коментар
14.01.2020 15:18 Відповісти
Почему почему, потому что люди себе выбрали таких. 4.тыс баксов ударили в голову, думали во заживем! Ничего не делая для страны, все только хотят. Расцвет державы начнется только тогда, когда будет сожжена московия. До тла.
показати весь коментар
14.01.2020 15:27 Відповісти
зауважте що, поианили вчителів, які в головному і реалізують маніпуляції на виборчих дільницях.
показати весь коментар
14.01.2020 22:14 Відповісти
у Смілянського спрасіте,бл.
показати весь коментар
14.01.2020 15:34 Відповісти
Поманили обещаниями, и ...
У п'ятницю запитаємо Гончарука публічно, чому в найбіднішій країні Європи чиновники отримують такі високі зарплати, - Верещук - Цензор.НЕТ 7623
показати весь коментар
14.01.2020 15:40 Відповісти
Я тибе поясню!
потому что чиновники получают зарплату официально, а бедный народ - в конвертах!
показати весь коментар
14.01.2020 15:51 Відповісти
Ну то треба прив'язати їхню зарплатню до розміру або ВВП або середньої з/п у державі
показати весь коментар
14.01.2020 16:30 Відповісти
Размер конвертов?
показати весь коментар
15.01.2020 10:29 Відповісти
А що там конверти?
Нова влада ввела ж касові апарати для ФОПів?
То звідки нал візьметься всім платити у конвертах?
показати весь коментар
15.01.2020 11:44 Відповісти
Со счёта в банке. А что?
показати весь коментар
15.01.2020 12:41 Відповісти
"слуга народа" критикует правительство от "слуги народа".
не иначе как пар спустить хотят.
зп так и останется космической, а народ займут новым фэйлом от слуг
показати весь коментар
14.01.2020 16:38 Відповісти
Дамочка кокєтнічають
показати весь коментар
14.01.2020 22:04 Відповісти
Депутати повинні отримувати грошове винагородження (а не зарплату!) за свою РОБОТУ (а не прогули) у розмірі середньої зарплати кваліфікованого робітника в промисловості плюс 15% за складність процесу. Але не вище!
показати весь коментар
14.01.2020 17:33 Відповісти
депутати, як і решта держслужбовців мають отримувати утримання або пілюлю від жадібності 6,1гр. Тоді буде менше бажання йти у владу заради збагачення.
показати весь коментар
14.01.2020 22:02 Відповісти
Рост ВВП -168см.Рост Зеленского тоже 168см и у него зарплата 28000.Рост Гончарука 189см и у него зарплата 93000.Разницу в росте умножили на число Пи:21см*3.14=65000.Вот и
вся привязка к ВВП на душу населения.Просто наплевали в душу. P.S.-Козлы....
показати весь коментар
14.01.2020 18:39 Відповісти
Від жадібності є гарні ліки, їх в Китаї використовують. Кожного року біля тисячі державних чиновників та мільйонерів успішно проходять лікування. Серед вилікуваних від жадібності повністю відсутні рецидиви.
показати весь коментар
14.01.2020 21:57 Відповісти
Верещук начала за здравие, а кончила за упокой.
Министры получают много, но это плохо, потому что зеленский получает меньше? я правильно понял??
курица - нардеп партии, в которую нормальный человек ногу не поставит, а она, типа, критикует? кого? плохих бояр? и печется о хорошем царе???
показати весь коментар
14.01.2020 23:40 Відповісти
а потому , что народ хавает !
показати весь коментар
15.01.2020 19:12 Відповісти
Дура никак не поймёт что министр на то и есть министр чтоб получать много. У каждого своё понимание много, для алкаша например много это 1000 гривен за которые неделю можно бухать.
показати весь коментар
19.01.2020 23:12 Відповісти
Сторінка 3 з 3