У п'ятницю запитаємо Гончарука публічно, чому в найбіднішій країні Європи чиновники отримують такі високі зарплати, - Верещук

Про це Верещук заявила журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
"Повернуся до заробітних плат заступників міністрів, (топменеджери. - Ред.) "Укрпошти", "Укрзалізниці", наглядових рад. Люди, це неправильно. Люди, треба щось робити. Я про це говорю з першого дня. Я не чула про голову ЦВК, про членів ЦВК, зробила відповідні депутатські звернення, звернулася до пана прем'єр-міністра безпосередньо. Я знаю, що він підписує відповідні постанови, і він піднімає включно і заступникам міністрів, і міністрам заробітну плату. Зараз у мене немає жодної відповіді", - сказала Верещук.
"Зараз дійшло до того, що в п'ятницю на Годині запитань до уряду ми будемо питати публічно прем'єр-міністра Гончарука: як так сталося, що в найбіднішій країні Європи ми отримуємо (високі. - Ред.) заробітні плати (ми - я кажу про керівників державних підприємств, які є збитковими). Я щось почула, або прочитала і хотіла б ще раз обговорити це з прем'єр-міністром, що, виявляється, що вони прив'язали до зростання ВВП? А що має зріст ВВП? А чому ми не прив'язали пенсію до зростання ВВП? А заробітні плати вчителів, чому ми не прив'язали до нього?" - додала вона.
Верещук вважає, що зростання ВВП не може бути поясненням для підвищення зарплат чиновникам.
"Президент України, ще раз підкреслюю, отримує 28 тис. гривень на місяць. Чи не соромно тим людям, які сьогодні собі премії виписують по 250 тис. Вони вважають, що вони заробили і зробили більше, ніж президент України?", - сказала нардепка.
Де лист з Києва в Київ йде 6 діб (Укрпошта)
Та людей возять у майже товарняках як скотів (Укрзалізниця)
володька хайло говорил про миллера - если мы не будем ему платить 50млн в месяц(или в день, не помню) его переманят в частные компании, таких специлисто в мире мало.
может здесь так же, DHL и Fedex уже в очереди стоят
В Києві в принципі вже можна побачити зрушення на Укрпошті в кращій бік, проте не на стільки щоб керівництво заробляло більше за 5 тис $ на місяць
Все ще лист з Києва в Київ йде 4..5 діб Укрпоштою, коли Новою поштою бандероль з Харкова в Київ йде ніч
Скорее всего,им компенсируют услуги, которые они оказывали в борьбе против Пороха, причем, опять же, из бюджетного корыта
Но в связи с тем, что творит в Украине гражданин Израиля Коломойский, такое отношение к Израилю у меня пропало полностью.
https://twitter.com/ponaduse
Прибрежный Лис
@ponaduse
·https://twitter.com/ponaduse/status/1217035223768104960 2 ч
В отставку должно уйти все это правительство детей лейтенанта Шмидта, дорвавшихся к кормушке!Ничего еще не сделав,не дав ничего людям,они 1вое что сделали это взинтили себе зарплаты!Это при нищих пенсах которым отказали в повышении,при учителях у которых урезали,при нищих театрах
Ну прямо в 2013 повернулись, чи 2010 чи взагалі до часів Кучми?
потому что чиновники получают зарплату официально, а бедный народ - в конвертах!
Нова влада ввела ж касові апарати для ФОПів?
То звідки нал візьметься всім платити у конвертах?
не иначе как пар спустить хотят.
зп так и останется космической, а народ займут новым фэйлом от слуг
вся привязка к ВВП на душу населения.Просто наплевали в душу. P.S.-Козлы....
Министры получают много, но это плохо, потому что зеленский получает меньше? я правильно понял??
курица - нардеп партии, в которую нормальный человек ногу не поставит, а она, типа, критикует? кого? плохих бояр? и печется о хорошем царе???