"Київтеплоенерго" назвало причину аварії біля "Ocean Plaza": трубопровід відпрацював нормативний термін експлуатації

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він повідомив на брифінгу в Києві.
"Сталося пошкодження теплової магістралі діаметром 1000 мм, цей трубопровід побудовано в 1987 році, він вже відпрацював нормативний термін експлуатації, і тому відбулося таке пошкодження", - заявив він.
Пелипишин зазначив, що до цієї тепломагістралі підключені близько 3 тисяч споживачів.
"Унаслідок відключення цієї ділянки для проведення ремонту ці споживачі залишилися без опалення, але о 7:00 ранку ми переключили цих споживачів на інше теплоджерело", - зазначив він і додав, що у всіх споживачів, підключених до ушкодженої ділянки тепломережі, вже є тепло і гаряча вода.
Раніше повідомлялося, що в понеділок увечері, 13 січня, біля станції метро "Либідська" в Голосіївському районі Києва біля торгово-розважального центру "Ocean Plaza" прорвало трубу з гарячою водою, яка затопила проїжджу частину і перший поверх ТРЦ.
Пока страна у них уходит в смартфон, в реале скоро из труб не только вода, но и г*вно потечет.
В Полтаве в центре города канализационные трубы 20-х годов прошлого века!
Столетние.
С тех так и не менялись.
Кто знает Днепр - ул.Гоголя (уже с утра...колупают...
- а сколько Вам лєт?
- 87
- ну шо Ви хатітє? Ногє уже 87 лєт - вот она і боліт
- да, но правой ногє тоже 87, а она нє боліт.
Самое интересное, раньше были деньги на много чего построить, а сейчас нету даже на поремонтировать! Посему вопрос, куда деваются деньги???
Уверен,что ваша контора уже составила список труб-пенсионеров...
Это к вопросу труб-пенсионеров.