Або повітряний простір було обмежено тільки для Зеленського, або помічник президента говорить неправду, - Ткач оприлюднив дані радарів. СКРІНШОТИ
Про це написав у Facebook журналіст Михайло Ткач, передає Цензор.НЕТ.
Він процитував слова Єрмака з інтерв'ю Українській правді: "Президент повернувся настільки швидко, наскільки це можливо було в ситуації, що склалася в регіоні. Щойно був відкритий повітряний коридор, який був обмежений у зв'язку з трагедією, президент вилетів". Журналіст зазначив, що щось не сходиться.
"Ось літак яким користується Віктор Медведчук чомусь спромігся вилетіти того ж дня об 11:53 ранку за місцевим часом з того самого аеропорту Маскат (Оман) вже за кілька годин після трагедії. Ось мій скріншот де видно що о 12:02 за київським часом літак вже перелів Іран.


А ось літак яким повертався президент Зеленський, зміг вилетіти лише ввечері. Додаю скріншот з іншого радару, де видно що о 21 за нашим часом борт летить над Саудівською Аравією.


Тож або повітряний простір був обмежений лише для президента Зеленського і не був обмежений для літака яким скористався президент Зеленський або помічник президента Зеленського каже неправду, щоб виправдати той факт, що президент України повернувся в Україну майже через добу після того як було збито літак української авіакомпанії", - зазначає Ткач.
"Для максимальної об‘єктивності" він розглянув версію, "що президент Зеленський був вимушений чекати доки за ним екстренно прилетить чартер", але чартерний літак прилетів в аеропорт Маскат (Оман) 7 січня.
"Наприклад, президент Порошенко для того щоб мати можливість будь коли вилетіти з Мальдів був вимушений оплатити чартер який постійно чекав в аеропорту столиці Мале. Але то була не перша відпустка президента і він, можливо, зробив так, спираючись на досвід.
Нагадаю, прес-секретар президента повідомила що президент повертається о 8:30 ранку. Літак здійснив посадку о 2:40 ночі наступного дня", - підсумував журналіст.
Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.
Вранці 11 січня Іран визнав, що літак українських авіаліній був збитий помилково іранськими військовими.

Ты самолёты только на картинках видел, хоть в одной аэродромной службе был, знаешь что такое база ЭРТОС?
В кабине твар сидел, подпольное пространство открывал, по фезюляжу прыгал проводя регламент, хвостовой огонь менял?
Кем ты был "слоном" или "спецом"?
Короче заткни рот наземный скот!!!
А БУБОЧКА сидит сложа руки . ПОЗОР
С одним согласен - общество вправе ожидать ответов на все вопросы : зачем летал, с кем общался и о чём, почему наврали об официальном характере визита, почему долго возвращался . . . Хотел быть Президентом, - помни : у тебя 5 лет нет права на приватность. Издержки профессии.
Медведчук заявив, що його зять Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані.
Кум путіна також спростовує інформацію про те, що нібито на літаку побував помічник президента росії. Ось правдива і достовірна розповідь Медведчука: https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/14/7237338/
Это гнилая, зеленая власть. ЗЕ, уходи!
Так это же повод для обвинения!
Богдан всего навсего пронырливый и проженный адвокат но иногда методы адвоката неприемлемы в государственных делах - требования к государственной службе гораздо строже и страна, это не адвокатская контора "Защитим всех согласно их возможностям". Я например надеялся, Зеленский возьмет к себе в советники кого-то типа Еханурова, Гриценко, Горбулина. Ведь не обязательно тупо следовать их советам - главное послушать мнение человека, который не заканчивал два Гарварда по специальности "Управление вселенной", а знает например, сколько хлеба нужно выпекать в стране каждый день и какая примерно доля бюджета растворяется в парилках и саунах! И стриптизерши и проститутки допустимы на корпоративах, но не позволительны на государственных мероприятиях типа приемов в АП или заседаниях Верховной Рады. Блин, как говорят в Америке: "Люди вам доверили свою зубную щетку!" И вовсе не для того, чтобы щекотать проститутку в амурных играх.
В общем "скажи мне, кто твой друг" в новой версии звучит"кто твой зам" или "с кем можно все порешать"...