10187 відвідувачів онлайн
2 502 13

Потоп в Ocean Plaza - приклад боротьби з наслідками, а не причинами, - радник прем'єра Голик

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник прем'єр-міністра України Юрій Голик.

"Наслідки. Усунення наслідків. А повинна була бути раніше боротьба з причинами. Як запобігання можливим наслідкам. Це дешевше. В українських містах місцева влада не любить працювати над фундаментальними речами, до яких відносяться закопані в землю труби. Тому що заміну труб медійно не "продаси". А в століття популізму і картинок, за їх заміну ще й звинуватять в закопаних у землю грошах", - зазначив він.

За словами радника прем'єр-міністра, в країні будуються парки, асфальтуються дороги, а комунікації замінюються за залишковим принципом.

"А ще будуються нові будинки, офісні і торгові центри, збільшується навантаження на мережі, за підключення до яких стягується плата, і всі в повній впевненості, що ємність і життєвий термін мереж нескінченні. І цей список можна продовжити. До енергоефективності ми теж не звикли. Тому часто гріємо повітря. А потім знову боремося з наслідками. Але не причинами. Біг по колу", - підкреслив він.

Як раніше заявив Юрій Голик, для розвитку інфраструктури потрібен професійний менеджмент, і тільки потім - гроші.

Топ коментарі
+6
Ну правильно. Поэтому Кличко нужно убрать, а поставить Ткаченко. Примитивный трюк, рассчитанный на недалеких людей...
показати весь коментар
15.01.2020 12:01 Відповісти
+3
Типо непонятно, что строить торговые центры на месте шанхая, где лет 100 не прокладывались никакие инженерные коммуникации, всегда чревато подобными "неожиданностями".
показати весь коментар
15.01.2020 11:44 Відповісти
+3
Аби побороти причини треба замінити кілометри тепломереж на що не вистачає грошей, а можна потрохи відмовлятися від централізованого опалення на користь локальних котелень і автономного по квартирного або будинкового опалення а не закапувати кожного року мільйони під асфальт...
показати весь коментар
15.01.2020 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Типо непонятно, что строить торговые центры на месте шанхая, где лет 100 не прокладывались никакие инженерные коммуникации, всегда чревато подобными "неожиданностями".
показати весь коментар
15.01.2020 11:44 Відповісти
Не їж рошенівське лайно - їж рошенівський шоколад як всі!
показати весь коментар
15.01.2020 12:35 Відповісти
А что он предлагает? Бросить бороться со следствием и перейти на причины? По-моему правильнее сначала отключить воду.А уже затем боритесь с причинами сколько душе угодно.А вообще, заголовок составлен так, будто советник скоро уволит премьера. Это случайность?
показати весь коментар
15.01.2020 11:48 Відповісти
А советник премьер-министра не хочет посоветовать премьер-министру как-то работать над изменением ситуации, а не просто вещать в эфир?
показати весь коментар
15.01.2020 12:01 Відповісти
Ну правильно. Поэтому Кличко нужно убрать, а поставить Ткаченко. Примитивный трюк, рассчитанный на недалеких людей...
показати весь коментар
15.01.2020 12:01 Відповісти
Аби побороти причини треба замінити кілометри тепломереж на що не вистачає грошей, а можна потрохи відмовлятися від централізованого опалення на користь локальних котелень і автономного по квартирного або будинкового опалення а не закапувати кожного року мільйони під асфальт...
показати весь коментар
15.01.2020 12:01 Відповісти
Всё так ! Централизованное отопление - это пережиток совка. В Европе нигде такого нет. И в Украине нужно постепенно уходить от него, если хочется вступить в ряды цивилизованных стран.
показати весь коментар
15.01.2020 12:36 Відповісти
В Україні є таке містечко Ужгород яке вже більше 25ти років без центрального опалення, або по квартирному або на локальних котельнях, приклад є али мешканці мільйонних міст ******* страждати...
показати весь коментар
15.01.2020 12:50 Відповісти
Як може в столиці не вистачати грошей? Чому не підняти податок на землю для бізнес та торгових центрів?
показати весь коментар
15.01.2020 12:36 Відповісти
Не вистачить, труби гниють скорше і їх дуже багато і втрати по трасах величезні, це архаїзм який любиться лише ватажкам Київенерго бо душе класна тема для розпилу бюджету міста.
показати весь коментар
15.01.2020 12:46 Відповісти
страна советов2 - аж противно - капитан очевидность
показати весь коментар
15.01.2020 12:02 Відповісти
Скажите этому дебилоиду кто-нибудь, что если у городских бюджетов деньги забирать, то даже с последствиями бороться скоро не получится.
показати весь коментар
15.01.2020 18:00 Відповісти