Законопроєкт про децентралізацію не передбачає особливий статус територій, а статус адміністративно-територіальних одиниць, - нардеп від СН Безгін

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це Безгін розповів журналістам у кулуарах парламенту.

"Є маніпуляція з цього приводу. У першій версії було доволі неоднозначне тлумачення "правовий статус". Воно було відредаговане і зараз там пояснюється як статус адміністративно-територіальних одиниць і, зокрема, особливості там вказані тільки для Києва і Севастополя. А все інше - це статус у межах адміністративно-територіального поділу. Це означає, що коли будемо ухвалювати закон про адміністративно-територіальний поділ, ці одиниці розподіляться на громади, на округи - це укрупнені райони, і безпосередньо на області. Жодної можливості там таким чином впровадити особливий статус для Донецької або Луганської областей немає", - заявив Безгін.

Топ коментарі
+11
Де кулька в наперсточників
показати весь коментар
15.01.2020 13:38 Відповісти
+8
Тому там відсутні назви ряду областей...
Як вчора на ток-шоу на "Прямому" "розмазували" представника СН з цього приводу - краса невимовна! Бо виявляється - існує аж 3 законопроекти, які одночасно підтримав відповідний комітет (під керівництвом СН)...
показати весь коментар
15.01.2020 13:39 Відповісти
+8
https://censor.net/user/24420

Потихеньку, по цеглині розбирають Україну.

Та вже не по цеглині - фундамент руйнують...
показати весь коментар
15.01.2020 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де кулька в наперсточників
показати весь коментар
15.01.2020 13:38 Відповісти
Законопроект о децентрализации не предусматривает особый статус территорий, а статус административно-территориальных единиц, - нардеп от "СН" Безгин - Цензор.НЕТ 9962
показати весь коментар
15.01.2020 13:47 Відповісти
👏😁
показати весь коментар
15.01.2020 13:57 Відповісти
Потихеньку, по цеглині розбирають Україну.
показати весь коментар
15.01.2020 13:39 Відповісти
https://censor.net/user/24420

Потихеньку, по цеглині розбирають Україну.

Та вже не по цеглині - фундамент руйнують...
показати весь коментар
15.01.2020 13:40 Відповісти
Вони з фундаменту і почали. Дивно, що будівля ще тримається.
показати весь коментар
15.01.2020 13:58 Відповісти
это скрытая форма особого статуса. Они думают вокруг одни идиоты. После принятия их закона, перекроить границы округа будет достаточно заявы и 226 голосов...
показати весь коментар
15.01.2020 13:50 Відповісти
Тому там відсутні назви ряду областей...
Як вчора на ток-шоу на "Прямому" "розмазували" представника СН з цього приводу - краса невимовна! Бо виявляється - існує аж 3 законопроекти, які одночасно підтримав відповідний комітет (під керівництвом СН)...
показати весь коментар
15.01.2020 13:39 Відповісти
скорее всего верен термин административно-доительная единица
показати весь коментар
15.01.2020 13:40 Відповісти
Лежать 3 проекти, ні один з попередніх не скасовано - мінється все, окрім основної цілі - зміна територіального устрою\статусу голосуванням простої більшості.
показати весь коментар
15.01.2020 13:41 Відповісти
Вам поверить- себя наи.....пать.
показати весь коментар
15.01.2020 13:45 Відповісти
Що ви брешете, СН ( суки недолугі)! В народі кажуть - Не вмер Данило-так болячка задавила!
показати весь коментар
15.01.2020 13:47 Відповісти
Слуги , лучше осудите поведение вашего презедента
За последние 10 лет было сбито 2(!) гражданских рейсовых самолета
Оба сбиты российскими ракетами.
Нало требовать наказания для раши в виде эмбарго на все , шоб не давала оружие территори там и дикарям .
А ВЫ ХЕРНЕЙ СТРАДАЕТЕ, зотите чтобы дети венерических и туберкулезных наемников и сепаров сидели за одной партой с вашими .
показати весь коментар
15.01.2020 13:47 Відповісти
Та кому він **** втирає. Я особисто прочитав його зміни до конституції і це повний пздц. 226 голосами буде можливість надати будь який статус будь які області, у випадку ухвалення цих змін. Про префекти я вже мовчу, смотрящі від зеленого будуть, тобто від кремлівського *****.
показати весь коментар
15.01.2020 14:00 Відповісти
Ой ржу не могу!!!!!
Петюня тоже любил играть словами...... Не Война, а АТО, и т.д.....
Не федерализация, а особый режим лугандона......
показати весь коментар
15.01.2020 14:08 Відповісти
Т.е. отделятся областями - низ-з-зя !
Можно только общинами.
показати весь коментар
15.01.2020 14:18 Відповісти
Прибалтывает
показати весь коментар
15.01.2020 14:21 Відповісти
80. Віталій Безгін (29 років). Експерт Офісу ефективного регулювання (BRDO). У минулому глава правління партії «ДемАльянс».
Приватний підприємець. Працює у сфері реклами, дизайну та комунікацій. Співзасновник та голова ГО «Альянс Дій» Учасник ініціативи «Кадровий Резерв України».
Працював креативним директором рекламного агенства «SCU KYIV».
https://rubryka.com/wp-content/uploads/2019/06/Vitalij-Bezgin.jpg +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
"Если философ мог стать гробовщиком, то почему бы гробовщику не стать критиком?" (с) - у этих "СЛУГ" собрались великие эксперты и втиратели.... ( неперестаю повторять - кого вы навыбирали , зЭбилы ? )
показати весь коментар
15.01.2020 14:28 Відповісти
Брехун и предатель!
показати весь коментар
15.01.2020 14:35 Відповісти
Ось для чого особливий статус Севастополю? Підлизатися до кацапів? Ніяких автономій і особливих статусів. Кримська область і все. Для татар - культурно - національна автономія.
показати весь коментар
15.01.2020 15:25 Відповісти
Сегодня не предусматривает, а через пол-года будет предусматривать. Мы живём в быстро меняющемся мире.
показати весь коментар
15.01.2020 15:47 Відповісти
Зелені вправно маніпулюють поняттями. Кажуть, молоді і дурні. Десь і дурні, але свій інтерес захищають навіть за допомогою брехні.
показати весь коментар
15.01.2020 23:37 Відповісти
ВЛАДА ПЛАНУЄ ЗНИЩИТИ СЕЛА ТА РАЙОНИ
Влада форсує «Децентралізацію». Нещодавно, Верховна Рада прийняла закон за яким створення Об'єнаних територіальних громад покладено на обласні держадміністрації. Оскільки, селяни не погоджуються створювати ОТГ та виступають за збереження своїх сіл, а деякі місцеві ради їх в цьому підтримують, то влада вирішила прискорити «добровільне» об'єднання сіл за допомогою підконтрольних їй держадміністрацій. Далі, Верховна Рада в турбо режимі збирається внести зміни до Конституції. За новою Конституцією села та райони будуть ліквідовані. Замість них з'являться ОТГ та округи. Зрозуміло, що кошти будуть надходити в центри ОТГ та округів. Село, яке не стало центром ОТГ, чи місто, яке не стане центром округу, приречені на вимирання. Там будуть закриватися школи, лікарні, знищуватися інфраструктура. За допомогою реформи «Децентралізації», влада переклала відповідальність за скорочення соціальних витрат на місцеву владу. Проводиться зачищення землі від українців. Адже, невдовзі землю планують продати. А люди на цій землі новим господарям не потрібні. Якщо не спинити злочинні наміри влади, то українців чекають злидні та смерть. Лише організований опір суспільства може зірвати їх наміри.
показати весь коментар
16.01.2020 01:37 Відповісти