Ворог від початку доби 5 разів обстрілював позиції українських воїнів на Донбасі, - Міноборони

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.
Відразу з опівночі окупанти почали бойові дії в районі Травневого. Від Доломітного ворог вів вогонь із гранатометів різних систем та стрілецького озброєння.
Із 7:00 протягом пів години з напрямку від Голубівського окупанти випустили 10 мін калібру 82 мм по наших оборонцях Новотошківського.
Окрім цього, в районі Новотроїцького та двічі по захисниках Луганського ворог вів щільний вогонь із гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
"За наявною інформацією, бойових втрат унаслідок прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ серед наших героїв немає", - зазначили в Міноборони.
Топ коментарі
«Рискуя в непогоду, доставили вертолетом в Днепр, в Мечникова. Реанимация. Операции позади. С нетерпением ждет встречи с женой, дочкой Евой, сыном Северином и мамой, с надеждой о будущем счастье. Как память, просит забрать пулю, которая чуть не лишила его жизни. Давать веру в Жизнь, воплощать мечты, находить все доброе в людях помогают, как всегда сестры и врачи Мечникова», - написал Сергей Рыженко (главврач Мечки)