8852 відвідувача онлайн
1 896 13

Україна отримала всю військову допомогу в 2019 році, - Пентагон

Україна отримала всю військову допомогу в 2019 році, - Пентагон

Міноборони США за рішенням Конгресу США надало в повному обсязі військову допомогу Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки", про це заявив представник Пентагону Джон Гоффман.

"Вся допомога виділена і направлена ​​Україні", - сказав він.

У звіті державні аудитори заявили, що Служба управління та бюджету Білого дому порушила закон США Про контроль затримок (Impoundment Control Act), коли минулого літа ухвалила рішення заморозити оборонну допомогу Україні.

Офіс урядової підзвітності США підпорядковується Конгресу і перевіряє ефективність управління державними коштами.

Гоффман під час брифінгу для преси в Пентагоні зазначив, що допомогу Україні було спрямовано "відповідно до вимог Конгресу і вказівок нам" до кінця бюджетного року.

"Ми мали намір спрямувати ці гроші до кінця фіскального року, щоб допомогти безпеці України. Так і сталось, - наголосив Гоффман, - крім дуже невеликої частини, так і відбулось".

Гоффман запевнив, що однією з цілей Пентагону було забезпечити "наявність антикорупційних заходів, і що гроші буде витрачено відповідно".

Гоффман назвав питання затримки оборони України "дуже політизованим".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, Конгрес США затвердив виділення Україні 250 млн доларів за лінією Пентагону, але в липні 2019 року президент США Дональд Трамп попросив виконувача обов'язків глави апарату Білого дому Міка Малвейні призупинити виділення коштів. Гроші розморозили тільки приблизно 11 вересня після численних запитів з Конгресу про причини такого рішення.

Ексзаступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що в Офісі Президента Володимира Зеленського знали про затримку військової допомоги Сполучених Штатів Америки і намагалися приховати це від громадськості.

Топ коментарі
+6
Остается кацапской мрази лишь отчалить отсюда.
показати весь коментар
17.01.2020 15:08 Відповісти
+3
Для фсбшных Семочек, Свинарчуков и прочих рошеновско-кучмовских обосранцев денег нет.
показати весь коментар
17.01.2020 15:11 Відповісти
+3
Уже можно смеяться? Идиот. Все вы там на эрэфии имбецилы.
показати весь коментар
17.01.2020 15:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Остается кацапской мрази лишь отчалить отсюда.
показати весь коментар
17.01.2020 15:08 Відповісти
Уже можно смеяться? Идиот. Все вы там на эрэфии имбецилы.
показати весь коментар
17.01.2020 15:12 Відповісти
Ну и слава богу!
Ибо крайтий час под Мариком было весьма громко. Сначала наших накрыли чем-то неприятным. А только что минометами отутюжили между Водино и Лебединское!!!
так громко уже давненько, года 2,5 небыло!!!
Зебилы, вы реально считаете, что пословицу "Хочешь мира - готовься к войне" кто-то отменил?!! А в условиях войны она выглядит как вопрос: ты дерешься или капитулируешь! ***** продолжает драться и только наращивает усилия! Впервые за годы твари на днях применили 152 арту!!! Что вам еще доказывать нужно?!?! так вы деретесь или капитулируете, всей своей зеленой биомассой?.. Думай ТЕ!(
показати весь коментар
17.01.2020 15:00 Відповісти
Обстрельі позиций ВСУ артиллерией говорят об одном , Москва хочет продолжения перестрелок , хочет , чтобьі ВСУ отвечали артиллерией. И тогда крайнего не найти.
У Украиньі другой подход , формальное вьіполнение ею Минских договоренностей загоняет РФ-ию в угол и подводит к ответственности за невьіполнение пункта о вьіводе иностранньіх войск и вооружений с Донбасса. Да , тяжело , но 2020г должен стать последним годом состояния " ни войньі , ни мира" под сенью "безальтернативньіх" Минских соглашений , спасибо сивому гетьману в шляпу за них.
показати весь коментар
17.01.2020 15:28 Відповісти
А для зевлади давати допомогу не хочуть.
показати весь коментар
17.01.2020 15:01 Відповісти
Зеликам это не интересно. Им любыми способами "лишьбыпересталистрелять"
показати весь коментар
17.01.2020 15:10 Відповісти
Для фсбшных Семочек, Свинарчуков и прочих рошеновско-кучмовских обосранцев денег нет.
показати весь коментар
17.01.2020 15:11 Відповісти
рошенко зрадыли
показати весь коментар
17.01.2020 15:20 Відповісти
Конгресс и ту оставшуюся небольшую часть для Украины выжмет, даже не сомневаюсь.
от не любят там хитровысморканых почему то.
показати весь коментар
17.01.2020 15:22 Відповісти
Плакать или смеятся и не знаю.Почему америкосы нам помогают финансово зная что 90 процентов из этой финансовой помощи банально разворуют а на остальное закупят испоренную жратву как высше постом указано,200 тонн не качественых продуктов и сухпаев,борнежилеты из консервной стали?
показати весь коментар
17.01.2020 21:40 Відповісти