17014 відвідувачів онлайн
2 446 24

Якщо знадобиться, ми ліквідуємо ДАБІ в її нинішньому вигляді, - Гончарук пообіцяв підтримку будівельної галузі

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал прем'єра.

"Уряд зробить усе для стимулювання галузі — дерегуляція, відкритість і наповненість кадастрів, державні програми для збільшення попиту на житло (для ветеранів, ВПО, молоді, дітей-сиріт), доступна іпотека 11-12%, на яку очікуємо вже цього року. Кожна інвестована в будівництво гривня - це додаткові 6 гривень у суміжні галузі", - написав прем'єр.

На його думку, сучасна архітектурно-будівельна галузь із прозорими процедурами, сучасними підходами до будівництва, а також високим рівнем безпеки і білим ринком праці - абсолютно досяжна мета.

""Схематозів", зокрема в Державній архітектурно-будівельній інспекції, не буде. Це моя принципова позиція. Якщо потрібно буде, то ліквідуємо ДАБІ в тому вигляді, у якому вона є зараз", - написав Гончарук.

За його словами, тіньовий ринок посередницьких послуг у видачі ліцензій на будівництво оцінюється в близько 100 млн грн/рік, при цьому за підсумками 2018 року майже половина заявок отримали відмови.

Топ коментарі
+13
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 3682
показати весь коментар
17.01.2020 17:17 Відповісти
+7
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 8841
гаси
показати весь коментар
17.01.2020 17:21 Відповісти
+6
Нужно помнить, что Гончарук обещал 40% роста ВВП. Никто еще не знает как, а Гончарук наверное и понятия не имеет, что никому это не удавалось, но это не важно. Оливье, Маркарова и Рыжкова, сплетем очередную мульку и расскажем ничего не понимающему о том чего сами не понимаем.
Сарказм конечно, но похоже это уже правда, а это уже кошмар.
показати весь коментар
17.01.2020 17:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 3682
показати весь коментар
17.01.2020 17:17 Відповісти
Льоша в Ролі Кроліка ще щось про себе уявляє.
показати весь коментар
17.01.2020 17:22 Відповісти
оооооооаааааа
показати весь коментар
17.01.2020 17:40 Відповісти
уволєнний самокатчік ліквідіруєт схєматози
показати весь коментар
17.01.2020 17:17 Відповісти
иди уже в отставку, бездельник
показати весь коментар
17.01.2020 17:18 Відповісти
то він всьо чи ще нє?
показати весь коментар
17.01.2020 17:18 Відповісти
то ще ж ЗЕро відставки такі нє принял...
показати весь коментар
17.01.2020 17:24 Відповісти
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 8804
показати весь коментар
17.01.2020 17:26 Відповісти
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 560
показати весь коментар
17.01.2020 17:20 Відповісти
Если понадобится, мы ликвидируем ГАСИ в ее нынешнем виде, - Гончарук пообещал поддержку строительной отрасли - Цензор.НЕТ 8841
гаси
показати весь коментар
17.01.2020 17:21 Відповісти
а где еще одна шавка - куницкий?
показати весь коментар
17.01.2020 17:53 Відповісти
Его проктолог осматривает.
показати весь коментар
17.01.2020 19:05 Відповісти
Нужно помнить, что Гончарук обещал 40% роста ВВП. Никто еще не знает как, а Гончарук наверное и понятия не имеет, что никому это не удавалось, но это не важно. Оливье, Маркарова и Рыжкова, сплетем очередную мульку и расскажем ничего не понимающему о том чего сами не понимаем.
Сарказм конечно, но похоже это уже правда, а это уже кошмар.
показати весь коментар
17.01.2020 17:23 Відповісти
Дипломований профан може 150%зростання ВВП.
показати весь коментар
17.01.2020 17:38 Відповісти
А в нього диплом не державного зразка ...
показати весь коментар
17.01.2020 18:19 Відповісти
Вы не поняли, Гончарук хотел сказать, если надо, то мы и ГАСИ ухайдокаем
показати весь коментар
17.01.2020 18:06 Відповісти
ГАСИ они ликвидируют, но откроют новую контору от Бени. ГАСИ берёт 5$ / м2, новые будут по 10.
показати весь коментар
17.01.2020 18:07 Відповісти
Крім цих 5-ти басів за квадрат при здачі вони ще в процесі будівництва стільки є а то і більше здирають. Толку з них - 0.00.
показати весь коментар
17.01.2020 19:46 Відповісти
Тут підтримую повністю. ДАБІ за останні 4 роки (з часу збільшення її повноважень) нанесла шкоди економіці України більше ніж Чорнобильська аварія, паводки в Закарпатті і аварії на шахтах разом взяті.
показати весь коментар
17.01.2020 19:45 Відповісти
Зовсім здурів
показати весь коментар
17.01.2020 19:45 Відповісти
А свой мозг? Это Раша 2002.Правда там был ГАСН,а тут ГАСИ.
показати весь коментар
17.01.2020 21:11 Відповісти
Без ДАБІ буде взагалі вакханалія
показати весь коментар
17.01.2020 22:49 Відповісти
Никаких ГАСИ,ВАСИ,МАСИ и т.д.Все ликвидировать,всех розогнать.Нужно разрешение на строительство?Есть ОП,есть КМ.Бабло должно быть все в одном месте,максимум в двух...Чтобы знали кто в стране хозяин....Наблюдая за развитием ситуации в стране,мне лично представляется что потихоньку-помаленьку у нас строится классическая диктатура..
показати весь коментар
18.01.2020 08:09 Відповісти
ГАСИ: и по сей день непомерные взятки и управы на них нет.
показати весь коментар
18.01.2020 08:58 Відповісти