З ночі й до полудня у зоні ООС 2 обстріли, втрат немає, - Міноборони

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресцентр Міністерства оборони.
"О 10.45 ворог розпочав мінометний обстріл наших оборонців н.п. Оріхове, застосовуючи від селища Голубівське 120-й калібр.
З 11.20 окупанти порушили режим тиші в районі Новоолександрівки. Від н.п. Калинове ворог застосував стрілецьке озброєння.
За попередньою інформацією, бойових втрат внаслідок цих прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ серед наших героїв немає.
Підрозділи Об’єднаних сил перебувають напоготові до підступних ворожих дій в районі відсічі та стримування збройної агресії РФ на сході нашої держави", – сказали в пресслужбі.
(пусть так и будет! без потерь...)
"17 января на участке разведения в районе н.п. Станица Луганская (подконтрольный правительству, 16 км к северо-востоку от Луганска) наблюдатели видели 6 членов вооруженных формирований (с нарукавными повязками с надписью "СЦКК") между новой секцией моста у Станицы Луганской и блокпостом вооруженных формирований южнее моста", - сообщили в СММ ОБСЕ