9 315 15

Водій на Харківщині збив на смерть двох людей і зник, - поліція. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Тіла загиблих чоловіків з характерними для ДТП тілесними ушкодженнями були виявлені 20 січня близько 7:30 на узбіччі автодороги Дергачі - Козача Лопань. За попередніми даними, наїзд скоїв транспортний засіб під керуванням невстановленого водія, який рухався по автодорозі з боку селища Козача Лопань у напрямку міста Дергачі", - повідомляє поліція.

Водій на Харківщині збив на смерть двох людей і зник, - поліція 01

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Співробітники поліції з'ясовують всі обставини ДТП і вживають заходів для встановлення особи загиблих і водія.

Топ коментарі
+6
шкода людей...Зайцеву надіюсь перед цим не випустили?
показати весь коментар
20.01.2020 17:55 Відповісти
+2
Не разделяю вашего детского оптимизма ибо таких глухих дел сотни по Украине...
показати весь коментар
20.01.2020 20:26 Відповісти
+1
Приграничная зона.Должны найти быстро.
показати весь коментар
20.01.2020 17:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Приграничная зона.Должны найти быстро.
показати весь коментар
20.01.2020 17:35 Відповісти
Как найдут сразу на кол посадить!!!
показати весь коментар
20.01.2020 19:40 Відповісти
шкода людей...Зайцеву надіюсь перед цим не випустили?
показати весь коментар
20.01.2020 17:55 Відповісти
"За попередніми даними, наїзд скоїв транспортний засіб під керуванням невстановленого водія, який рухався по автодорозі з боку селища Козача Лопань у напрямку міста Дергачі" Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3170857
С такими вводными его найти ,что два пальца обос...ать!
показати весь коментар
20.01.2020 18:07 Відповісти
Знайдуть, відеокамери + побита машина.
показати весь коментар
20.01.2020 18:12 Відповісти
Та у нас бляхарів розтрепаних під такі ДТП можна декілька сотень назберати, сільська дорога які камери?
показати весь коментар
20.01.2020 18:22 Відповісти
Напрасно ерничаете.Вы просто не знаете возможности полиции.Сейчас все на видеофиксации.на въезде в Дергачи и в Казачьей Лопани.Возможности мобильных операторов и прослушки и многого другого.Сейчас пишется всё.Отсюда и манипулятивные вбросы на нужных политиков.Просто это вопрос времени.Сбившему лучше прийти с повинной.
показати весь коментар
20.01.2020 19:57 Відповісти
Не разделяю вашего детского оптимизма ибо таких глухих дел сотни по Украине...
показати весь коментар
20.01.2020 20:26 Відповісти
Де ви на селі відеокамери бачили?
показати весь коментар
20.01.2020 18:38 Відповісти
Дергачи -престижный пригород Харькова.На каждом престижном доме есть камеры и тд.Плюс спецкамеры в приграничной зоне.Дедуктивный метод.Отработано уже веками.Казачья тоже последних не пасёт.Найдут.Вот тока грабителя обменников касс и почт уже 19 лет не могут найти.Есть и фотки и фотороботы.
показати весь коментар
20.01.2020 20:02 Відповісти
Совпаденіє?
показати весь коментар
20.01.2020 20:19 Відповісти
якщо мобілка у водія при собі була ,під час наїзду, то вже найшли. може когось можна було врятувати
показати весь коментар
20.01.2020 19:11 Відповісти
По мобілці вже знайшли...?)))
показати весь коментар
20.01.2020 19:42 Відповісти
Да - дается запрос операторам кто находился в этом месте - они дают все номера - так как у них вся эта информация сохраняется.
показати весь коментар
20.01.2020 20:12 Відповісти
Возможно это действует в малонаселенных пунктах,в городе навряд-ли.
Ну а вобще то по телефону ,.без твоего ведома,все можно узнать о хозяине.
показати весь коментар
20.01.2020 20:41 Відповісти