Водій на Харківщині збив на смерть двох людей і зник, - поліція. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.
"Тіла загиблих чоловіків з характерними для ДТП тілесними ушкодженнями були виявлені 20 січня близько 7:30 на узбіччі автодороги Дергачі - Козача Лопань. За попередніми даними, наїзд скоїв транспортний засіб під керуванням невстановленого водія, який рухався по автодорозі з боку селища Козача Лопань у напрямку міста Дергачі", - повідомляє поліція.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Співробітники поліції з'ясовують всі обставини ДТП і вживають заходів для встановлення особи загиблих і водія.

С такими вводными его найти ,что два пальца обос...ать!
Ну а вобще то по телефону ,.без твоего ведома,все можно узнать о хозяине.