Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС

Про це йдеться у зведенні штабу ООС станом на 07:00 22 січня 2020 р., передає Цензор.НЕТ.

"Два обстріли по наших позиціях зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", а саме: неподалік населеного пункту Красногорівка – зі стрілецької зброї; поруч з Водяним – із гранатометів різних систем та стрілецької зброї. Один обстріл по наших позиціях відкривався неподалік населеного пункту Зайцеве, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ". Противник застосував міномети калібру 82-мм – 4 міни, станковий протитанковий гранатомет – 3 постріли, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю", - йдеться у звіті.

Учора, 21 січня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил не було.

З початком цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. За поточну добу втрат немає.

Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС 01

Топ коментарі
+12
Наемники РФ за сутки 3 раза обстреливали позиции украинских воинов, применяли 82-мм минометы. Потерь нет, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 47
показати весь коментар
22.01.2020 07:05 Відповісти
+9
Зі святом злуки, Україно!

Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 7179
показати весь коментар
22.01.2020 07:48 Відповісти
+8
Смерть расіянсько-масковським окупантам!!!! Палай у пеклі клята масковія та путін-*****!!!!
показати весь коментар
22.01.2020 07:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наемники РФ за сутки 3 раза обстреливали позиции украинских воинов, применяли 82-мм минометы. Потерь нет, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 47
показати весь коментар
22.01.2020 07:05 Відповісти
А шо там загороднюк про замортжування конфлікту ляпав? Може до Київа війська хоче відвести?
показати весь коментар
22.01.2020 07:24 Відповісти
Смерть расіянсько-масковським окупантам!!!! Палай у пеклі клята масковія та путін-*****!!!!
показати весь коментар
22.01.2020 07:31 Відповісти
Володимир Зеленський говорить про зниження кількості обстрілів на Донбасі в https://uainfo.org/blognews/1579522113-zelenskiy-rozpoviv-pro-memorial-u-babinomu-yaru-zdivuvavsya.html інтерв'ю ізраїльській газеті . А голова МЗС Вадим Пристайко звертається до https://uainfo.org/blognews/1579584862-eks-predstavitel-obse-nazval-rf-storonoy-konflikta-i-obvinil.html ОБСЄ та готує заяви до Норманської четвірки щодо збільшення обстрілів на Донбасі з боку контрольованих РФ збройних формувань. І це в один день. Отакоі
показати весь коментар
22.01.2020 07:44 Відповісти
ОП - это у них обчественная палата.
А энтот член Болотин уже на подвале.
Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 5143
показати весь коментар
22.01.2020 07:47 Відповісти
Зі святом злуки, Україно!

Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 7179
показати весь коментар
22.01.2020 07:48 Відповісти
Найманці РФ за добу тричі обстрілювали позиції українських воїнів, застосовували 82-мм міномети. Втрат немає, - штаб ОС - Цензор.НЕТ 9726
показати весь коментар
22.01.2020 07:50 Відповісти
В Давосі зірвали операцію російських агентів-"сантехніків"....Еще раз убеждаюсь , что ********* верить НЕЛЬЗЯ !.От сантехников - до прездидента ! !!Спросите у WADA!...Правда там были " електрики "...ВПРОЧЕМ...Я соглашусь с нашис как бы припэздэнтом--- КАКАЯ РАЗНИЦА ??,,Как говорил Черчилль --- усские- не джэнтэльмены !......
. а по нашему------- ЧМОШНИКИ !!
показати весь коментар
22.01.2020 08:14 Відповісти
слуга кремля специально отвел войска в чистое поле, чтобы его братушки - кацапы могли как в тире стрелять по украинским воинам. кстати, за 2020-й год, потери ВСУ уже в три раза больше чем при барыге. думайТЕ!
показати весь коментар
22.01.2020 09:33 Відповісти
"нужно просто перестать стрелять..."
Я хочу зеленую плесень развесить на столбах и посыпать хлоркой. Сразу после кацапов.
показати весь коментар
22.01.2020 17:58 Відповісти