9902 відвідувача онлайн
10 553 188

Зеленський не задекларував витрати після відпочинку в Омані, - нардеп Гончаренко звернувся в НАЗК

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Європейської солідарності".

"Під час перебування в Омані президент України Зеленський В.О. проживав разом з дружиною та дітьми у 5-зірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Лише вартість проживання в президентському люксі цього готелю, де начебто було зафіксоване його проживання, становить близько 100-135 тис. грн на добу. А взагалі ця поїздка до Оману коштувала президенту України не менше 2,5 млн грн, – причому до цієї суми не входить вартість перельоту президента України разом з членами його сім’ї з Києва до Оману та з Оману до Києва", – повідомляє Гончаренко.

"9 січня 2020 року Зеленський повернувся до Києва чартерним рейсом, вартість якого становить від 63 до 75 тисяч доларів США", – сказано у зверненні народного депутата.

Відповідно до закону "Про запобігання корупції", президент Зеленський мав у десятиденний термін, тобто до 20 січня 2020 року, внести зміни до своєї декларації.

"Однак станом на 21 січня в Єдиному державному реєстрі декларацій відповідне повідомлення відсутнє", – наголошує Гончаренко. Народний депутат повідомляє НАЗК про можливий факт корупційних порушень, допущених президентом Володимиром Зеленським, і вимагає від НАЗК надати відповідну правову оцінку.

Раніше Гончаренко направив запит в СБУ і Міноборони щодо інформування Зеленського про небезпеку поїздки в Оман.

Нагадаємо, в Оман президент Володимир Зеленський разом із родиною полетів 5 січня. Як повідомили в ОП, візит є офіційним, однак президент скористався послугами рейсового літака, витративши власні кошти.

Детальніше читайте в статті Юрія Бутусова "Ще ніхто не виправляв провал у комунікації новою брехнею".

Топ коментарі
+39
Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 7063
показати весь коментар
23.01.2020 16:17 Відповісти
+35
Если бы только это. Очередная проверка бубочки на вшивость.

Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 9481
показати весь коментар
23.01.2020 16:28 Відповісти
+34
И номер рейсового самолета до Омана Бубочка в тайне держит. Нехорошо.
показати весь коментар
23.01.2020 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Скрепохрень опущенная, не сьезжай с базара, так должен был Бубочка декларацию подать, или он вместо этого тебе на голову положил свою "камертон"?
показати весь коментар
23.01.2020 17:16 Відповісти
Мне про насаживание куда-то там рассказывает человек, который сам насажен лукой, причём не первый год?)))
показати весь коментар
23.01.2020 17:13 Відповісти
Малоросс, а ты видел когда нибудь, чтобы кто-то косил и четверть века был такой же толк, как и в Украине?
показати весь коментар
23.01.2020 17:17 Відповісти
Расскажешь эту фразу путлеровским воякам, когда вас интегрируют. Против чего ты кстати не возражал и не возражаешь даже сейчас.
показати весь коментар
23.01.2020 17:26 Відповісти
Скрепохрень тупорылая, нам тоже не свезло жить в стране. где клован за президента. так и ему не свезло, не все от умных зависит. Как показала практика, дебилов, и таких чуханов как ты больше
показати весь коментар
23.01.2020 17:18 Відповісти
Ну так чего ты тут жалуешься на форуме?Если не нравятся клованы, дебилы и так далее-вставай с боевого дивана и делай что-нибудь?Или твой идеал это Почекун?
показати весь коментар
23.01.2020 17:25 Відповісти
Ви не розумієте - мудрий нарід України повинен відчути всю повноту щастя свого вибору, треба просто перехворіти цим коклюшем.
показати весь коментар
23.01.2020 17:30 Відповісти
Мне (от момента избрания и до сегодня) пока не на что жаловаться. Разве что на то, что с бизнесом стало в стране плохо: новые магазинчики Рошен вроде не открываются (или это я просто не в курсе).
показати весь коментар
23.01.2020 19:02 Відповісти
в святом деле затаптывания зелупы в говно - приветствуем всех соратников.
"враг не в кремле, а на Банковой", правда ж, бобики? - вы ж так говорили?
показати весь коментар
23.01.2020 16:18 Відповісти
Шатун под влиянием 5го канала мутировал в Тортуга?Интересно барыга на вас влияет...
показати весь коментар
23.01.2020 16:21 Відповісти
Топтуна т.е.
показати весь коментар
23.01.2020 16:25 Відповісти
в рублях "прівєтствуєтє", чи в гривнях?...
показати весь коментар
23.01.2020 16:58 Відповісти
желаешь подлататься?
показати весь коментар
23.01.2020 17:00 Відповісти
привык к рублям?
ну, можем перетереть эту тему...
показати весь коментар
23.01.2020 17:02 Відповісти
підбірка крилатих виразів для справжніх поціновувачів

- Партии "Наша Украина" или "Свобода", как и остальные партии националистического толка, не имеют в Одессе никаких перспектив.

- То, что сегодня в Одессе принята программа развития русского языка - я считаю, абсолютно правильно. Сейчас часто говорят - "Вот, идет русификация...". В Одессе 90% людей русскоязычны, но только 30% учеников общеобразовательных школ учатся на русском языке. Нужно ввести простую практику - дать возможность родителям самим определять, на каком языке они хотят, чтобы учился ребенок.
- Одесса не была украинским городом. Одесса создавалась как центр Новороссии, в которой были русские, греки, украинцы, евреи, болгары и прочие. Русский язык всегда был в Одессе, он не внесен туда откуда-то переселенцами.
- Ну, Украина тоже достаточно искусственно сшита. Потому что Новороссия, южная часть, была пришита к центральной Украине, которая имела совершенно другую культуру и историю.

- На уровне страны - да, моя точка зрения, что русский язык должен быть вторым государственным. Считаю, что рано или поздно это произойдет. Хотел бы, чтобы это сделала Партия регионов

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/06/1/6260362/ Алексей Гончаренко: Рано или поздно, русский язык стане вторым государственным
показати весь коментар
23.01.2020 16:49 Відповісти
это не отменяет совершения преступления Бубочкой
показати весь коментар
23.01.2020 17:01 Відповісти
Чому дивишся на скалку в оці твого брата, колоди (петі мальдівського) ж у власнім оці не відчуваєш? (https://azbyka.ru/******/?Mt.7:3&c~r&rus Матф.7:3 )
показати весь коментар
23.01.2020 17:06 Відповісти
Тоді Зеленському не треба було казати, що вони інші - вони такі ж само я к і прохоботи, тільки значно гірші.
показати весь коментар
23.01.2020 17:33 Відповісти
я раньше думал не ошибаеться тот кто ничего не делает, оказываеться можно нихера не делать и обсираться на каждом вдохе.
показати весь коментар
23.01.2020 16:14 Відповісти
Стефанчук же сказав, що вони не знають: що таке ЗАКОН, а Арахамія і зовсім концептуально видав "А до чого тут Конституція?"... Закони - то для всіх, хто не СН, а їм можна бо "новьіє ліца" і "дайте їм ще 100 днів"...
показати весь коментар
23.01.2020 16:14 Відповісти
ещё разумков заявил, что если бы они не нарушали регламент, то приняли бы вчетверо меньше законов...
показати весь коментар
23.01.2020 16:25 Відповісти
молодец
показати весь коментар
23.01.2020 16:15 Відповісти
ГОНЧАРЕНКО, Гончаренко, блин!
Гончарук - то премьер, он не успевает у бубочки вылизывать.
А Гончаренко - Европейская Солидарность, от Пороха.
показати весь коментар
23.01.2020 16:15 Відповісти
Як всі люди, а ви як розмножуєтесь?
показати весь коментар
23.01.2020 16:20 Відповісти
Телевізором. Через перегляд Г+Г.
показати весь коментар
23.01.2020 16:28 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2020 16:48 Відповісти
Ага, сидит такой чел, смотрит 1+1. Потом вдруг закашлялся - блд, а из груди вылазит зелебобик!!!
показати весь коментар
23.01.2020 16:49 Відповісти
Не оттуда, откуда ты, они вылезли традиционно, где традиционно были зачаты.
показати весь коментар
23.01.2020 16:23 Відповісти
И бывший регеонал, приспособлениц!!!
показати весь коментар
23.01.2020 16:24 Відповісти
аж зле стало, подумав премьер зрадив
показати весь коментар
23.01.2020 16:15 Відповісти
гениально
показати весь коментар
23.01.2020 16:16 Відповісти
гончарук -то премьер...а в напк обратился гончаренко
чи новые пленки с гончаруком обнаружили?
показати весь коментар
23.01.2020 16:16 Відповісти
У меня племянница с Гоа сегодня возвращается, пару тысяч за глаза хватает на отдых.
показати весь коментар
23.01.2020 16:16 Відповісти
Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 7063
показати весь коментар
23.01.2020 16:17 Відповісти
Народ скаже, як зав'яже! 😁😁😁 Золоті слова! 👍👍👍
показати весь коментар
24.01.2020 16:49 Відповісти
импичмент
показати весь коментар
23.01.2020 16:18 Відповісти
кажуть, що за законом, якщо платила жінка, декларувати не треба
мажемо, шо платила перша Лєна України?
показати весь коментар
23.01.2020 16:18 Відповісти
Зеля скажет, що то покойный шейх всё оплатил. Подтвердить-то уже нет возможности...
показати весь коментар
23.01.2020 16:23 Відповісти
Может она, всё таки, получила субсидию в 2017 году и были деньги на поезду?
показати весь коментар
23.01.2020 16:26 Відповісти
100%
показати весь коментар
23.01.2020 16:30 Відповісти
Перша лядь України, це те, що шепче на вушко!
показати весь коментар
23.01.2020 17:45 Відповісти
Он вам ничего не должен
показати весь коментар
23.01.2020 16:18 Відповісти
Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 362
показати весь коментар
23.01.2020 16:20 Відповісти
Так его, болезного!
показати весь коментар
23.01.2020 16:23 Відповісти
" это минимум $100 тысяч", - нардеп Гончаренко об отпуске Зеленского в Омане.Не разорится Зеленский, он сможет отдохнуть в Омане ещё 469 раз-Перед национализацией Приватбанка на счета фирм Зеленского было выведено $47 млн, 17.01.20
показати весь коментар
23.01.2020 16:24 Відповісти
Наверно сможет больше, чем 465 раз отдохнуть, как постоянно отдыхающему сделают скидки...
показати весь коментар
23.01.2020 16:27 Відповісти
Велика частина сімейного бюджета іде на придбання колумбійського борошна - без нього видатний політик не може підтримувати функціонал і впадає в депресії.
показати весь коментар
23.01.2020 17:02 Відповісти
А протокол? Зеленський не задекларував витрати після відпочинку в Омані, - нардеп Гончаренко звернувся в НАЗК - Цензор.НЕТ 5294
показати весь коментар
23.01.2020 16:43 Відповісти
ты про зелю?
показати весь коментар
23.01.2020 16:30 Відповісти
ты про новость? так там зю фигурирует. не?
а ты действительно в США или кацап под прокси как обычно?
показати весь коментар
23.01.2020 16:39 Відповісти
это как то не по мыролюбно получается, не по реформистски. онжы инвестиции привлекал.
показати весь коментар
23.01.2020 16:28 Відповісти
Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 725
показати весь коментар
23.01.2020 16:29 Відповісти
так это же фотка мыролюбного свиненка. он весь в шыкаладе.
показати весь коментар
23.01.2020 16:30 Відповісти
Зеленский не задекларировал расходы после отдыха в Омане, - нардеп Гончаренко обратился в НАПК - Цензор.НЕТ 1239
показати весь коментар
23.01.2020 16:35 Відповісти
Знаєте чому ви не любите Порошенка? Бо не можете відрізнити шоколад від екскрементної субстанції. Може ви колись обпеклись на цьому фатумі?
показати весь коментар
23.01.2020 17:05 Відповісти
А який там термін подачі цих декларацій?
показати весь коментар
23.01.2020 16:29 Відповісти
У статті написано.
показати весь коментар
23.01.2020 16:35 Відповісти
зебил, ты еще тупее чем Бубочка
показати весь коментар
23.01.2020 17:08 Відповісти
Чому ніхто не рахує витрати на охорону? Ви тільки подивіться, який табун бодігардів навколо нього. Вони прилетіли раніше, щоб підготувати безпеку найвпливовішої та найвеличнішої дупи у світовій політиці. От їх утримання точно з бюджету країни.
показати весь коментар
23.01.2020 16:30 Відповісти
Они тоже за свой счёт ездили...
показати весь коментар
23.01.2020 16:32 Відповісти
Може у батьків гроши позичили та полетіли в Оман.
показати весь коментар
23.01.2020 16:40 Відповісти
"Кубанскому козачку" все неймьется?
показати весь коментар
23.01.2020 16:36 Відповісти
Найвеличніший. Пряма мова, текст - слово в слово.
- Моє питання - які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?
- А… дякую за запитання. А… чесно кажучі, ви знаєте, я, а… працюю на посаді президента України, а… двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п'ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А… і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п'ять місяців десь так, а… ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а… таку кількість а… законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а… дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а… незва… ми реформували а… все, ми почали с… ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для ******** України. Ми а… проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а… і… все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А… це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма… а… прийняли закон а… проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати - ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а… великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а… що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а… запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а… ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати - я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім'ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома..
https://www.facebook.com/hashtag/%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE_%D0%B2%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARDwRV1sfwHEnqzSzvcvbRfd_RbvnddgrQBNR5PZUCfzM1yOl1ioLBgpqUG1Qr0WIpCoMpnY09CPytgup0vK6IrcNqomnIQ9x4ePDr9AJT6RuPlPs-WeV2XxYNsxXolNoWFlSYKjr7r4yLKNnwXGMP9PosSq8WraHy8w9jA0LdlY6st5gRWQp910C4CQBzHfy0-QRGGglTf9e7VJtA8F-OjQDxq_hBpugSRrURku_Dm1rAOSZG46SM2b2MP-Ihgk2R3ZyA7YDdTp3CL7t9hkXzBeV2yL0XFGPOLpwg3MUH0RcvANBcxtoAKtO0Q_RfP9oVDXldYOHnoo1aMO8cP2ftl3HSddwjuvWo8YHvR525iX8KoBKwiDKQ&__tn__=%2ANK-R #читаємо_вголос Victoria Maximenko
показати весь коментар
23.01.2020 16:36 Відповісти
Ты бы еще 3 тома Карла Маркса сюда пихнул? А просто ссылку дать, слабо?
показати весь коментар
23.01.2020 17:07 Відповісти
не любишь Бубочку, зебил? Баканова на тебя нету, ему некогда - служит Родине
показати весь коментар
23.01.2020 17:10 Відповісти
Одни диванные воины. Это про вас
показати весь коментар
23.01.2020 16:41 Відповісти
подгорает , зебил? Смотри, прогорит диван, мамка новый не купит
показати весь коментар
23.01.2020 17:11 Відповісти
А як він задекларує, якщо відпочивав за державні кошти?
показати весь коментар
23.01.2020 16:41 Відповісти
Правильно Алексей! Так их (недекларантов)! Всех надо к ногтю! Никого не забыть!
показати весь коментар
23.01.2020 16:50 Відповісти
Тому що, державна таємниця!
показати весь коментар
23.01.2020 16:58 Відповісти
Там клоуну еще статья за дезертирство светит и за употребление одурманющих веществ
показати весь коментар
23.01.2020 17:01 Відповісти
Щодо виступу президента Володимира Зеленського на економічному форумі в Давосі та зокрема щодо напівпорожнього залу на виступі.
"«Сотні» інвесторів на виступі Зеленського.
Мабуть «я президента 242 дні» нікого не цікавлять.
Такого провалу давно не було. Зганьбились. в ООН, зганьбились Парижі, зганьбились в Омані, зганьбились в Давосі.
Так відбувається, коли «Україна недолюблена» або ми «дешева країна» за словами того ж Зеленського.
Що ж. Провал. Повний і неминучий. Ніхто і не сумнівався що так буде.
Після знищення правової системи, наплювання на Конституцію, репресій проти бізнесу та військових і волонтерів.
Тепер точно жоден інвестор навіть не переступить кордон України. Докотились."
показати весь коментар
23.01.2020 17:10 Відповісти
Та еще одна чудик фигней мается...
https://antikor.com.ua/articles/354064-oboshla_vse_5-zvezdochnye_oteli_chernovol_v_omane_ishchet_dokazateljstva_vstrechi_zelenskogo_i_surkova Татьяна Черновол отправилась в Оман для того чтобы найти доказательства, подтверждающие факт встречи Владимира Зеленского и Владислава Суркова.


Бывшая народная избранница также подчеркнула, что обошла все 5-звездночные отели, но нигде так и не нашла весомых доказательств того, что там был Сурков.
Зеленський не задекларував витрати після відпочинку в Омані, - нардеп Гончаренко звернувся в НАЗК - Цензор.НЕТ 2881
показати весь коментар
23.01.2020 17:15 Відповісти
Таке враження, що всі коменти з однієї підсобки пишуться і один одному лайки ставлять. Типу змагання - хто ліпше когось обісре. І допомагає в цьому народний засранець, ненависник німців-хвашистів, схрещений ляшко з царьовим пан гончаренко льошарик...
показати весь коментар
23.01.2020 17:17 Відповісти
Таке враження що ти зебіл. ЗІ У мене окрема підсобка.
показати весь коментар
23.01.2020 17:22 Відповісти
Ахто ти? Той, який ділить людей і готовий на все срати з Говерли і казати, який патріот? Той, який приліпшій нагоді готовий нахамити та образити без докорів сумління? Той, що курить на зупинці і гадить скрізь? Хто ти? Продивись на себе в дзеркал і сам собі дай відповідь на це питання, і перш ніж когось обзивати, дай оцінку собі.
показати весь коментар
23.01.2020 18:50 Відповісти
Ванія, в тебе кокошнік на вуха сповзає, тримай бо загубиш свій національний ідентифікатор.
показати весь коментар
24.01.2020 08:48 Відповісти
Свиня на столі
показати весь коментар
23.01.2020 17:23 Відповісти
Поїхав в Трускавец, став на лижі, упав, до носа сніг попав, нюхнув, став на ноги - бздиньк, а під ногами пісок. Оце так торкнуло!
показати весь коментар
23.01.2020 17:39 Відповісти
свынячий прихвостень , губошлеп
показати весь коментар
23.01.2020 17:42 Відповісти
Зеленський не задекларував витрати після відпочинку в Омані, - нардеп Гончаренко звернувся в НАЗК - Цензор.НЕТ 8431
показати весь коментар
23.01.2020 19:53 Відповісти
когда вызовут на допрос? )))
показати весь коментар
23.01.2020 19:59 Відповісти
А хто сказав, що він їздив за свої кошти? Це сказала мендаль, а він цього не казав. Як завжди буває у цій брехливій команді-шайці.
показати весь коментар
24.01.2020 14:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2