"Загадкове рішення", - меморіальний центр жертв Голокосту про рішення Зеленського віддати місця на урочистостях людям, які пережили геноцид

Про це сказано в заяві меморіального комплексу "Яд Вашем" в Ізраїлі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Times of Israel.
"Сьогодні вранці президент України оголосив, що передасть свої місця тим, хто пережив Голокост", - сказано в заяві меморіального центру.
"Президенту пояснили, що ми погодилися на присутність осіб, які пережили Голокост, які звернулися до нас в останні дні. Тому його рішення викликає подив, що він робить такий крок на заході під назвою "Пам'ятай Голокост, щоб боротися з антисемітизмом", - додали в меморіальному центрі.
В офіційному повідомленні "Яд Вашем" пояснив, що форум - це не публічний захід, а зустріч світових лідерів.
На форумі присутні щонайменше 47 світових лідерів або високопоставлених дипломатів, серед яких 26 президентів, чотири королі (Іспанії, Голландії, Бельгії та Люксембургу) і чотири прем'єр-міністри.
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 23 січня Володимир Зеленський заявив, що українська делегація передала свої місця на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту тим, хто вижив після цього акту геноциду.
Він зазначив, що водночас українська делегація візьме участь у всіх інших запланованих в Ізраїлі заходах.
але визнаймо, що це- здоровий вчинок і в майбуньому керівники держав 100% звільняться від таких забобонів, як відвідування фестивалів побєдобісся в Москві чи форумів холокоста в Палестині. Кому цікаво, той і відвідує. Все правильно. Навіщо перетворювати те, що комусь болить в примусову пропаганду для всіх інших?
https://tsn.ua/ru/svit/uvidel-royal-i-sygral-putin-muziciroval-v-rezidencii-glavy-kitaya-858812.html
Висловлю своє припущення, це тільки моя гіпотеза :
А може він НАРКОМАН ?????
На подію, організовану не офіційним Тель-Авівом, а Європейським єврейським комітетом, президентом якого є російський олігарх В'ячеслав Моше Кантор. Показово, що президента Світового єврейського комітету там не буде. захід, що фінансується Росією для просування своїх міфів у війні пам'яті.
https://censor.net/b3171444
Зе такий дурачок як і ти, але тут йому вдалося насрати путлєру гарно.
КРИМ ЦЕ УКРАЇНА і це знають на Лубянці
А Зе твій таки дурачок - молодець, сідай пять)
или там уже нормальных дипломатов не осталось?
ну что ж такие фэйлы на ровном месте?
Как отмечает СМИ, во время выступления Зеленского зал был практически пустым.
Так, что правильно сделали у Зе.
А боты опять обделались.
Перший факап - коли Янелох, раптом, https://zik.ua/ru/news/2020/01/15/kak_zelenskiy_shantazhiruet_izrail_provociruya_mezhdunarodnyy_skandal_954929 поставив ультиматум , що не приїде, якщо не отримає права виступити.
Другий - коли https://prm.ua/ru/zelenskiy-ne-poluchit-slova-na-world-holocaust-forum-v-izraile/ одержав відмову .
Третій - коли попри ультиматум і відмову вирішив їхати.
Четвертий - коли https://zn.ua/POLITICS/zelenskiy-dopustil-vozmozhnost-vstrechi-s-putinym-v-ierusalime-342814_.html попросив зустрічі з Путіним у Ізраїлі.
П'ятий - коли https://strana.ua/news/245861-zelenskij-i-putin-budet-li-li-vstrecha-prezidentov-v-izraile-23-24-janvarja-2020-hoda.html отримав зневажливе «графік надто щільний, хіба що коротко і «на ногах».
Шостий - коли, попри заперечення Янелоха, московити повідомили про четвертий і п'ятий.
Сьомий - коли, вже прибувши в Ізраїль, фактично https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-poydet-forum-holokostu-izraile-1579766597.html відмовився від участі в основних заходах Форуму під дуже штучним приводом.
Восьмий - коли організатори повністю дезавуювали причину цієї відмови.
Ібо:
что ні дєлаєт дурак - всьо он дєлаєт нє так. А нам залишається горіти з сорому.
https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/photos/a.272206583614857/596402344528611/ Карл Волох