11083 відвідувача онлайн
20 229 451

"Загадкове рішення", - меморіальний центр жертв Голокосту про рішення Зеленського віддати місця на урочистостях людям, які пережили геноцид

Про це сказано в заяві меморіального комплексу "Яд Вашем" в Ізраїлі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Times of Israel.

"Сьогодні вранці президент України оголосив, що передасть свої місця тим, хто пережив Голокост", - сказано в заяві меморіального центру.

"Президенту пояснили, що ми погодилися на присутність осіб, які пережили Голокост, які звернулися до нас в останні дні. Тому його рішення викликає подив, що він робить такий крок на заході під назвою "Пам'ятай Голокост, щоб боротися з антисемітизмом", - додали в меморіальному центрі.

В офіційному повідомленні "Яд Вашем" пояснив, що форум - це не публічний захід, а зустріч світових лідерів.

На форумі присутні щонайменше 47 світових лідерів або високопоставлених дипломатів, серед яких 26 президентів, чотири королі (Іспанії, Голландії, Бельгії та Люксембургу) і чотири прем'єр-міністри.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 23 січня Володимир Зеленський заявив, що українська делегація передала свої місця на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту тим, хто вижив після цього акту геноциду.

Він зазначив, що водночас українська делегація візьме участь у всіх інших запланованих в Ізраїлі заходах.

Топ коментарі
+75
"Загадочное решение", - мемориальный центр жертв Холокоста о решении Зеленского отдать места на торжествах пережившим геноцид - Цензор.НЕТ 6306
показати весь коментар
23.01.2020 17:45 Відповісти
+50
"Загадочное решение", - мемориальный центр жертв Холокоста о решении Зеленского отдать места на торжествах пережившим геноцид - Цензор.НЕТ 1166
показати весь коментар
23.01.2020 17:51 Відповісти
+45
Стыдно украинцам.. "ЛОХам"" не стыдно... Они сейчас "ЯнеЛоха" оправдывать юудут...
показати весь коментар
23.01.2020 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Баран он обалдевший от безграничной власти.
показати весь коментар
23.01.2020 18:43 Відповісти
То професійна звичка роздавати контрамарки.
показати весь коментар
23.01.2020 18:50 Відповісти
А ви всі гадаєте, шо бубачька поняло, шо воно утнуло?!)
показати весь коментар
23.01.2020 19:00 Відповісти
Я не прихильник Зєлі,

але визнаймо, що це- здоровий вчинок і в майбуньому керівники держав 100% звільняться від таких забобонів, як відвідування фестивалів побєдобісся в Москві чи форумів холокоста в Палестині. Кому цікаво, той і відвідує. Все правильно. Навіщо перетворювати те, що комусь болить в примусову пропаганду для всіх інших?
показати весь коментар
23.01.2020 19:05 Відповісти
От шо вы писать будете, когда он на 9 мая поедет? Какого он ехаля какого не пришел на форум?
показати весь коментар
24.01.2020 00:55 Відповісти
Ничё, переживёте. Пусть на "торжествах" присутствуют те, кто пережил геноцид. А Президент Украины будет принимать участие в еврейских мероприятиях после того, как евреи признают Голодомор геноцидом украинского народа. Никакого верховенства одной нации над другими. Всё на паритетных началах.
показати весь коментар
23.01.2020 19:08 Відповісти
Історія може зробити другий виверт і створити другий холокост...Чому оці всі захисники першого про це не думають?..Антисемітизм зараз зростає пропорційно з антирейтингом Зєлєнського...Чи не стане Україна невиліковною язвою на тілі семітизму...з якої підуть метастази?..
показати весь коментар
23.01.2020 19:18 Відповісти
Дуда теж не поїхав . І молодець . Не схотів слухати брєдні ху#ла . Має людина гонор .
показати весь коментар
23.01.2020 19:27 Відповісти
Дуда гонорово не поїхав, а наш поїхав і гонорово насрав путлєру на стіл. Кожному своє.
показати весь коментар
23.01.2020 19:46 Відповісти
Наше дурне і там обісралось.
показати весь коментар
23.01.2020 19:33 Відповісти
Не обісралось, а насрало путлєру на стіл. Молодчина Зе.
показати весь коментар
23.01.2020 19:44 Відповісти
На рояле не играл и то хорошо. Кстати везде где Зеленский выступает рояль предусмотрительно отсутствует. Опасаются, что бы не слабал на нём по примеру Большого Брата.
https://tsn.ua/ru/svit/uvidel-royal-i-sygral-putin-muziciroval-v-rezidencii-glavy-kitaya-858812.html
показати весь коментар
23.01.2020 19:45 Відповісти
Решение президента Владимира Зеленского отдать места украинской делегации на Всемирном форуме памяти Холокоста людям, пережившим геноцид, вызывает удивление. Ведь в Израиле проживают около 100 тысяч таких людей. А мероприятие, о котором идет речь, является собранием мировых лидеров. Источник: https://censor.net/n3171554

Висловлю своє припущення, це тільки моя гіпотеза :
А може він НАРКОМАН ?????
"Загадкове рішення", - меморіальний центр жертв Голокосту про рішення Зеленського віддати місця на урочистостях людям, які пережили геноцид - Цензор.НЕТ 5858
показати весь коментар
23.01.2020 19:44 Відповісти
Ні кацапе, саме тут він правильно поступив.
показати весь коментар
23.01.2020 19:47 Відповісти
Вуйку кацапе, саме твій путлєр там основна особа.
На подію, організовану не офіційним Тель-Авівом, а Європейським єврейським комітетом, президентом якого є російський олігарх В'ячеслав Моше Кантор. Показово, що президента Світового єврейського комітету там не буде. захід, що фінансується Росією для просування своїх міфів у війні пам'яті.
https://censor.net/b3171444
показати весь коментар
23.01.2020 20:10 Відповісти
Дебіле, такі заходи не ігнорують лідери світу, бо це Холокост, вчи історію, а престиж України твій Зе зливає в каналізацію вже більш як півроку.
показати весь коментар
23.01.2020 20:12 Відповісти
Кацапе недорозвинутий, читай за лінком - це приватна кацапська контора організувала. А Зе молодець - насрав їм (і тобі, бачу, кацапська гнидо) у захристє.
показати весь коментар
23.01.2020 20:15 Відповісти
Дурачок. Кого цікавить їхній Холокост - таких гнид ольгінскіх як ти.
показати весь коментар
23.01.2020 20:18 Відповісти
Ти кончений кацапчик? Холокост кого цікавить? Ну як мінімум евреїв, а пославши на хєр цей форум Зе клоун знову зробив з Україну пародію на країну, як і у випадку з відвіданням Бабиного Яру, пам ятаєш кацапчику такий захід?
показати весь коментар
23.01.2020 20:21 Відповісти
Цей "форум" приватна лавочка путлєрівського прихвостня Моше Кантора. Зе молодць що там зробив. Принизив путлєра по саме нікуда.
показати весь коментар
23.01.2020 20:23 Відповісти
Зе поїхав туди саме насрати. А кондуктор тепер нюхатиме до самої смерти. Ще путлєр буде радий, що здохне у 2020.
показати весь коментар
23.01.2020 20:28 Відповісти
Вуйку, скажи майору, що треба апостроф докупити, бо слово пам'ятаєш не можеш по людськи написати, декуртикований ольгінскій дебіле.
показати весь коментар
23.01.2020 20:26 Відповісти
Ноччю??? Снова ус атклєілса. Тобі не заплатять за нинішню зміну.
показати весь коментар
23.01.2020 20:29 Відповісти
Ти мало того що не довчений, то ще і малограмотний.
показати весь коментар
23.01.2020 20:32 Відповісти
Ти не знаєш чий Крим??? України, само собою, кацапе. І ти то знаєш, але сам собі не можеш признатися, що колись гопнічєство твого пині скінчиться.
Зе такий дурачок як і ти, але тут йому вдалося насрати путлєру гарно.
показати весь коментар
23.01.2020 20:50 Відповісти
По Криму ти підсчтилка лубянська права, бо іншого сказати не можеш)

КРИМ ЦЕ УКРАЇНА і це знають на Лубянці
А Зе твій таки дурачок - молодець, сідай пять)
показати весь коментар
24.01.2020 12:06 Відповісти
І нащо тоді твій клоун туди поїхав ? Подвійний дебіл
показати весь коментар
23.01.2020 20:18 Відповісти
Щоб путлєру у захристє насрати.
показати весь коментар
23.01.2020 20:21 Відповісти
"Сегодня утром президент Украины объявил, что передаст .." То, что он поехал на мероприятие, где присутствует *****, уже говорит о том, что он точно .. передаст.
показати весь коментар
23.01.2020 19:47 Відповісти
Ой беда. Ну кто же мог подумать, что Всемирный Форум памяти Холокоста - не публичное мероприятие, а элитный междусобойчик и пережившим холокст там не место.
показати весь коментар
23.01.2020 19:58 Відповісти
"Загадкове рішення", - меморіальний центр жертв Голокосту про рішення Зеленського віддати місця на урочистостях людям, які пережили геноцид - Цензор.НЕТ 9341
показати весь коментар
23.01.2020 20:04 Відповісти
он с мидом хоть как-то советуется?
или там уже нормальных дипломатов не осталось?
ну что ж такие фэйлы на ровном месте?
показати весь коментар
23.01.2020 20:06 Відповісти
Бубочка - брехун та піараст... Тобто кловун, який грає президента...
показати весь коментар
23.01.2020 20:21 Відповісти
Израильские СМИ назвали провалом выступление Зеленского в Давосе.
Как отмечает СМИ, во время выступления Зеленского зал был практически пустым.
показати весь коментар
23.01.2020 22:09 Відповісти
Це називається гарна міна при поганій грі.
показати весь коментар
23.01.2020 23:42 Відповісти
В статье написано: "Четверо министров правительства Израиля также заявили, что позволят выжившим занять свои места на этом мероприятии."

Так, что правильно сделали у Зе.
А боты опять обделались.
показати весь коментар
24.01.2020 01:28 Відповісти
https://ibigdan.livejournal.com/24645377.html Фейспалми єрусалимські "Загадкове рішення", - меморіальний центр жертв Голокосту про рішення Зеленського віддати місця на урочистостях людям, які пережили геноцид - Цензор.НЕТ 3309Ця безперервна череда факапів викликає вже просто тупий фізичний біль. Візьміть хоч візит до Єрусалиму.

Перший факап - коли Янелох, раптом, https://zik.ua/ru/news/2020/01/15/kak_zelenskiy_shantazhiruet_izrail_provociruya_mezhdunarodnyy_skandal_954929 поставив ультиматум , що не приїде, якщо не отримає права виступити.

Другий - коли https://prm.ua/ru/zelenskiy-ne-poluchit-slova-na-world-holocaust-forum-v-izraile/ одержав відмову .

Третій - коли попри ультиматум і відмову вирішив їхати.

Четвертий - коли https://zn.ua/POLITICS/zelenskiy-dopustil-vozmozhnost-vstrechi-s-putinym-v-ierusalime-342814_.html попросив зустрічі з Путіним у Ізраїлі.

П'ятий - коли https://strana.ua/news/245861-zelenskij-i-putin-budet-li-li-vstrecha-prezidentov-v-izraile-23-24-janvarja-2020-hoda.html отримав зневажливе «графік надто щільний, хіба що коротко і «на ногах».

Шостий - коли, попри заперечення Янелоха, московити повідомили про четвертий і п'ятий.

Сьомий - коли, вже прибувши в Ізраїль, фактично https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-poydet-forum-holokostu-izraile-1579766597.html відмовився від участі в основних заходах Форуму під дуже штучним приводом.

Восьмий - коли організатори повністю дезавуювали причину цієї відмови.

Ібо:
что ні дєлаєт дурак - всьо он дєлаєт нє так. А нам залишається горіти з сорому.

https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/photos/a.272206583614857/596402344528611/ Карл Волох
показати весь коментар
24.01.2020 10:24 Відповісти
каждое ваше слово - ложь.
показати весь коментар
28.01.2020 19:54 Відповісти
Вася Обломов "унылое гавно"
показати весь коментар
24.01.2020 08:37 Відповісти
Тож говорили зеленому дебілу "не їдь в Ізраїль, бери приклад з поляків". Ні воно поперлося - і знову обісралося.
показати весь коментар
24.01.2020 10:31 Відповісти
А "зелені" це вообще загадкове формування.
показати весь коментар
24.01.2020 10:46 Відповісти
Прикол не сыграл?
показати весь коментар
24.01.2020 11:14 Відповісти
Сторінка 5 з 5