Кияни вже здали на переробку понад 11 тис. новорічних ялинок, - КМДА

Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації, передає Цензор.НЕТ.
Зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному подрібнювачі і навесні використовують для збереження водного балансу лунок вічнозелених рослин, розповів керівник столичного управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований.
Він нагадав, що пункти прийому ялинок працюватимуть до 1 лютого, але за необхідності їхню роботу можна продовжити.
"Закликаю киян прибирати ялинки з дому та продовжувати їхню екологічну утилізацію. Тим паче, ялинку можна привезти у будь-яку годину до спеціального майданчику і її обов’язково перероблять", - додав Мальований.
Зазначимо, що серед пунктів прийому 7 працюють за графіком Пн-Пт 8:30-17:30, у ще 7 - скорочений день у п'ятницю. Пункт на вулиці Герцена, 6 працюватиме й на вихідні.
